קנריו


קנריו – Kenryu

דרגה: שומר הראש של הנסיכה ממשפחת האצולה קאסומיאוג'י.
זאנפאקוטו: בנישידארה (Benishidare).

תיאור הדמות:
בניגוד לשותפו אנריו, קנריו נמוך יותר. שיערו שחור וקצר ועיניו תכולות. הוא לבוש במדי שיניגאמי סטנדרטיים, בתוספת של כפפות בעלות גוון סגלגל בהיר. כמו כן, בניגוד לאנריו, הוא יותר בוגר.

סאגת הקפטן החדש, אמאגאי שוסוקה:
קנריו נראה לראשונה כאשר הוא ושותפו נראו יוצאים משער הסנקאימון שנפתח בקהילת הנשמות ומוביל אל העיירה קאראקורה, בעודם נושאים עימם כרכרה ועליה הנסיכה עליה הם מגנים בכל מחיר. קנריו ואנריו עשו את שיעורי הבית שלהם ולמדו אודות איצ'יגו, אשר על כוחו עם מתכוונים להסתמך ולבקש את עזרתו.
כמו כן, הוא מצטרף אל בית ספרו ואף לכיתתו של איצ'יגו, יחד עם אנריו ורוריצ'יאו.

זאנפאקוטו:
שמה של הזאנפאקוטו של קנריו הינו בנישידארה (Benishidare), והיא משתחררת על ידי קריאת הפקודה, "פרחי בשיגעון".
השחרור הראשוני לוקח את צורתה של חרב שחורה וארוכה, אליה מחוברים חמישה פרחים ורודים – שני פרחים בשני צדדיו של הלהב, ופרח נוסף על קצהו. בשחרור הראשוני, יכולתה המיוחדת של בנישידארה הינה מגוכחת למדי – הפרחים שעל הלהב משחררים אבקה מיוחדת; וכאשר האבקה באה במגע עם נשק הנמצא ברשותו של היריב, הנשק מתכסה באופן מיידי באין ספור פרחים זהים, מה שגורם לנשק להיות חסר תועלת. אך ההשפעה של בנישידארה תבוטל, כאשר האבקה תתעופף מהמקום.

כמו כן, זאת איננה היכולת היחידה של בנישידארה, והיכולת השנייה מגוכחת לא פחות. קנריו יכול לפזר את עלי הכותרת של הפרחים שעל להב הזאנפאקוטו שלו, במטרה לעוור את היריב באופן זמני, מה שמאפשר לו הן להמלט בעת הצורך, והן להתקיף את יריבו שלא מסוגל להגן על עצמו באותם רגעים.

לא ניתן להגיב.