ראנטאו


ראנטאו – Rantao

דרגה: שיניגאמי, ראש קבוצת המחקר שיצרה את הבאונטו.
זאנפאקוטו: ?

תאור הדמות
כפי שהוצגה בסאגת הפילרים של הבאונטו, ראנטאו היא השיניגאמי האחראית לבריאתם של הבאונטו. למען האמת, הבאונטו יושינו סומה היא העתק מוחלט של ראנטאו, מלבד התסרוקות השונות שלהן, שהן כמובן כבר בגדר טעם אישי. בגלל שבריאת הבאונטו הייתה בעצם תאונה שנגרמה בזמן הניסוי שלה, ראנטאו חשה רגשי אשמה כלפי הבאונטו, וצורך לעזור להם.
ראנטאו מצהירה שהיא מבוגרת בהרבה מכפי שהיא נראית, כיוון מצאה דרך לשמר את חזותה הצעירה, על ידי לקיחת תנומות ארוכות מאוד (מעל ל-12 שעות ביום).

סאגת הבאונטו
בגלל רגשי אשמה על התאונה שקרתה בגללה וגרמה להיווצרותם של הבאונטו, ראנטאו לוקחת את משימת הנהגת האוכלוסייה שלהם וטיפוחה בשנים הראשונות, כמו כן לשמור עליהם מהתנכלויות של אנשים אחרים, כחובה אישית. היא שכנעה את הבאונטו להסכים לקבל עזרה ותמיכה מסול סוסייטי, אבל כשהגיעה לסיירייטיי על מנת לבקש את אותה עזרה, היא נעצרה מיד בפקודתו של "חדר 46" ונכלאה, בעוון הרשלנות בניסוייה שגרמה להיווצרות הבאונטו. כאשר שומעת ראנטאו שניתנה פקודה להשמיד את כל הבאונטו, היא בורחת מתאה, ועוזרת לחלק מקהילת הבאונטו, ביניהם ג'ין קאריה הצעיר, להימלט לעולם החיים. באותה עת, היא נתנה לו את בובתו "מסר" (Messer), בצורתה החתומה. זמן קצר לאחר מכן היא נתפסה, כוחות השיניגאמי שלה נחתמו, והיא הוגלתה מסיירייטיי.
לאחר ההגליה, ראנטאו עברה להתגורר במקלט תת קרקעי ברוקונגאי, שם היא מתגוררת עד עצם היום הזה, ומבלה את זמנה בניסויים שוליים שנועדו למצוא דרכים לנצל בדרך טובה יותר את הרייטסו. חשוב להזכיר שרוב הרייטסו שבו השתמשה ראנטאו בקרב שלה נגד קאריה, לקראת סוף הסאגה, התפתח ככל הנראה מהתוצאות של ניסויים אלו.
במהלך הסאגה עצמה, עוזרת ראנטאו לאיצ'יגו ולאישידה, ומביאה אותם למקלט התת קרקעי שלה. כמו כן, לקראת סוף הסאגה, היא מנהלת קרב עם קאריה ג'ין, כשלצידה אישידה, אך הם מסיימים בתבוסה.

כוחות
כפי שהוזכר קודם, כוחות השיניגאמי של ראנטאו נחתמו כאשר היא הוגלתה מסיירייטיי, אך היא עדיין מסוגלת להפעיל כלי נשק מבוססי רייטסו שפיתחה, כפי שאפשר לראות בקרב מול קאריה.

לא ניתן להגיב.