ריו אודאגאווא Ryō Udagawa


ריו אודאגאווא – Ryo Udagawa

דרגה: באונטו
בובה: פריד / Fried

תיאור הדמות
ריו אודאגאווא הוא יד ימינו של מנהיג הבאונטו, קאריאה ג'ין. במראהו החיצוני, ריו הוא דמוי ערפד לכל, יש לו אוזניים מחודדות וניבים. שיערו בגווני חום ולבושו כשל איש עסקים. לריו, בני האנוש מייצגים רק דבר אחד – אוכל, מה שמוסיף יותר לאופיו הערפדי.

סאגת הבאונטו
ריו אודאגאווא נראה פעמים רבות בסאגת הבאונטו, אך הופעותיו לרוב היו קטנות ולא משמעויות. פעמים רבות הוא נלחם נגד החבורה, ויצא מנצח. לרוב ריו נלחם נגד אוריו אישידה, לאחר שרקם קשר עם יושינו סומה, ריו רצה להרוג אותו, בכדי שלא יעזור ליושינו. למרות שריו הוא יד ימינו של קאריאה, הוא מעולם לא חשב עליו כמנהיג אלה ככלי עזר, הוא זמם בסתר להשתלט על מנהיגות הבאונטו אותה מידיו של קאריאה על ידי גניבת החותם שלו, אך נהרג בנסיון על ידי איצ'ינוסה מאקי.

בובה
פריד היא בובתו של ריו אודאגאווא. בצורתו החתומה של פריד הוא נראה כשעון כיס מוזהב וקטן שריו נושא איתו לכל מקום. כאשר הוא משתחרר מצורתו החתומה, הוא הופך לנחש בגווני זהוב, שלרוב נכרך סביב כתפיו של ריו. הוא יכול להיות משומש כחרב, מגן או שוט, לפי פקודתו של ריו. כאשר ריו מצליף בפריד כלפי פני שטח כלשהם ומבקיע בהם סדקים, נחשים פורצים מתוך הסדקים ומשמשים גם הם ככלי נשק לריו. בנוסף לזאת, פריד מעניק לריו את הכח להפוך עצמים מוארכים, גליליים וצרים כגון צינורות או כבלי חשמל לנחשים.

לא ניתן להגיב.