שאולונג קופאנג


שאולונג קופאנג – shawlong qufang
user posted image
דרגה: נומרו מס' 11 בצבאו של אייזן.
זאנפאקוטו: טג'ירטה (Tijereta).

תיאור הדמות:
שאוולונג קופאנג הוא אראנקאר גבוהה ורזה, בעל שיער שחור אשר נח על כתפו, ועור שחום במקצת. השאריות של מסכת ההולו שלו ממוקמות על ראשו, נוטות הצידה, וחלק מהן אף מכסות מחצית מפניו.
שאוולונג נוטה לדבר הרבה, ובעיקר לנתח את טבעם של יריביו.

היסטוריה:
בעבר, בתקופה בה טרם הפכו לאראנקאר, שאוולונג, אדוראד, די רוי, נאקים ואילפורטה פגשו בגרימג'אוו, שהיה הולו גם כן. לאחר שההולו החתולי הפגין את כוחו הרב, שאוולונג הציע לו להפוך למלכם. וגרימג'אוו, כמובן, הסכים, ולקח פיקוד על הקבוצה. אך בשלב מאוחר יותר, חמשת האראנקאר (לא כולל גרימג'אוו) הגיעו למסקנה שאין ביכולתם יותר להמשיך ולהתפתח לרמות הבאות, אדג'וקה ואף וואסט לורד, ולכן הם מבקשים ממנהיגם לאכול אותם, כי לו כן יש את האפשרות להתחזק ולהתקדם הלאה. גרימג'אוו, כמובן, הסכים, אך לא אכל אותם לחלוטין, אלא אכל רק חלקים קטנים מגופם, זאת בכדי שישארו בחיים.

סאגת האראנקאר:
שאוולונג נראה לראשונה, כאשר הוא מצטרף אל גרימג'אוו לפלישה אל העיירה קאראקורה, יחד עם חבריהם האחרים – אילפורטה, די רוי, נאקים ואדוראד. שאוולונג ונאקים הם אלו שפוגשים בהיטסוגאיה ומאטסומוטו, ופותחים נגדם בקרב.
בעת הקרב של ראנג'י נגד אילפורטה, עוברים לקרב בין הקפטן של יחידה עשר, ואראנקאר מספר אחד עשר, כשהיטסוגאיה כבר עם באנקאי, ושאוולונג טרם הראה את כוחותיו האמיתיים. לא ידוע אם היטסוגאיה החליט פשוט להשתמש בכל כוחו על מנת להביס את היריב שלו, או שמא שאוולונג אילץ אותו לעשות זאת, אך בעוד שעל גופו של שאוולונג אין כל שריטה, היטסוגאיה כבר מותש, והבאנקאי שלו מתקרב לקצה גבול היכולת שלו.
לבסוף, שאוולונג מחליט לשחרר את הזאנפאקוטו שלו, טיג'רטה, וחותך את אחת מכנפיו של היטסוגאיה. אך סיירייטי מבטלים בזמן את הגבלת הכוח שמוטלת על הקפטנים והסגנים המגיעים לעולם האמיתי, כך שכעת – הם הרבה יותר חזקים. שאוולונג מבין כי הסיכוי שלהם לנצח הוא אפסי, אומר לשאר האראנקאר לסגת ומנסה להמלט משדה הקרב, אך היטסוגאיה יוצא בעקבותיו ומנחית עליו את המכה הסופית, הורג אותו.

זאנפאקוטו:
שמה של הזאנפאקוטו של שאוולונג, הוא טיג'רטה ופקודת השחרור שלה היא "גזזי". לאחר שחרורה של טיג'רטה, חזהו מתכסה בשריון, הוא מצמיח טפרים ארוכים על ידיים, זנב ארוך ובקצהו שני טפרים. בנוסף, השאריות ממסכת ההולו שלו משתנות גם כן, וכעת מכסות את רב פרצופו.

user posted image 

לא ניתן להגיב.