פורומים של בליץ'

הודעות אחרונות מהפורומים...

פרק 11 – הקווינסי האגדי

המורה עצבני לספורט מבית הספר בקארקורה, צועק על חבורה של תלמידים, ביניהם: טאטסוקי, אוריהימה, רוקיה, איצ'יגו, אסאנו, מיזוירו וסאדו. הוא הדליק את הטלוויזיה והראה להם את השידור המוקלט של ההופעה של דון קאנונג'י, שמה מראים את איצ'יגו ואת רוקיה מסתבכים עם האבטחה, הוא מאשים את איצ'יגו ואומר שהוא פוגע במוניטין של בית הספר. טאטסוקי אומרת שהיא ואוריהימה לא הופיעו בטלוויזיה, לכן היא מוחה על כך שקראו לה לבוא למשרד שלו. שתיהן משתחררות אך שאר האנשים מחויבים להישאר. רוקיה לפתע פורצת בבכי והיא מתחילה להאשים את עצמה על כך שלא עצרה את איצ'יגו מלעשות דברים טיפשיים. האחרים מנצלים את חוסר תשומת הלב של המורה וחומקים מהחלון וכאשר המורה שם לב לכך רוקיה מנצלת את הרגע ההוא כדי לברוח בעצמה.

נושמים לרווחה, חצו האסירים את שטח בית ספר ביחד. בעוד שאסאנו מודה לרוקיה על פעולת ההסחה, איצ'יגו מתווכח ואומר שהיא עשתה זאת כדי להפיל אותם. אך באותו רגע מצלצל הפלאפון של רוקיה המודיע על הופעתו של הולו בעיר. רוקיה מעמידה פנים שהיא צריכה לדבר עם איצ'יגו, והשניים רצים ומשאירים את כולם מאחור. בעוד שכולם מתבוננים ובוחנים את התנהגותם המוזרה של איצ'יגו ורוקיה, אינואה מהרהרת לעצמה האם השניים יוצאים קבוע. כולם עוקבים בסקרנות, אך דעתו של סאדו מוסחת על ידי דמות צללית אשר צופה בהם מהחלון. בינתיים, איצ'יגו ורוקיה מגיעים לסמטה בצפייה לפגוש את ההולו שהם איתרו, אך הם רק נתקלים בנשמה מפוחדת. היא מאשרת שאכן היה באזור הולו, אך הוא לא מבין מה הרג אותו. איצ'יגו ורוקיה שולחים את הנשמה לסול סוסייטי, בזמן שדמות צללית בוחנת אותם מלמעלה, משקפיו זוהרות בחשדנות.

בחזרה בבית הספר, הבנות חוגגות את הצלחתה של אוריהימה שהגיעה שלישית בהערכה האקדמאית. אסאנו מציק לאיצ'יגו על כך שהגיע למקום 23 בהערכה של הבנים ועל כך שהפר את הסכמם: "כולנו נהיה מתחת למקום 50". הוא מנסה קצת לסאדו, אולם סאדו מצביע על כך שהוא מקום 11 בהערכה. אסאנו ומיזוירו נבהלים, ומתחילים לרוץ הרחק מהם. איצ'יגו בז לתגובתם וחוזר לבדוק מי הגיע מקום ראשון, הוא קורא את שמו: "אישידה, אוריו", ומלמל לעצמו שהוא אף פעם לא שמע עליו. לאחר שאינואה מספרת לאיצ'יגו שהוא בכיתתם, איצ'יגו נראה נבוך בעוד שהוא מנסה להיזכר בו.

בצד השני של בית ספר, רוקיה מתווכחת עם הפלאפון שלה בזמן שהיא מנסה להתקשר אל אורהרה, היא תוהה האם הפלאפון שלה הפסיק לעבוד. בפתאומיות, נדלק הפלאפון ומתחיל לאתת על מיקומו של הולו. היא ממהרת למצוא את איצ'יגו ושוב גונבת אותו מחבריו. בזמן שהשניים ממהרים ורצים במסדרון, נתקל איצ'יגו קלות בדמות שקטה וגבוהה עם משקפיים, בקושי היה לו זמן לצעוק את סליחתו. הדמות מסתובבת ורואים את אותם המשקפים המסתוריות ממקודם. הוא מנקה את כתפו בצורה רגועה וממשיך בדרכו בלי לומר מילה.

מאוחר יותר באותו היום, איצ'יגו ורוקיה מוצאים את עצמם ברחוב ריק לחלוטין ואין אפילו סימן קטן לכך שהיה פה הולו. איצ'יגו מתחיל להתעצבן ומאשים את הפלאפון שלפי דעתו הוא חסר תועלת ודורש ממנה שתתקן אותו. לפתע, מופיעה לה דמות לבנה באפלה אשר לובשת את אותם המשקפיים המסתוריות. הזר מברך את איצ'יגו ואת רוקיה בנימוס, אך אומר זאת בקול זדוני. איצ'יגו שואל אותו מיהו ואיך הוא מכיר אותם, אך הזר קוטע אותו בשאלה רטורית למדיי השואלת אם הוא מסוגל לראות רוחות. איצ'יגו ורוקיה מופתעים ממה שהזר אמר הרגע אך דעתו של הזר מוסחת ע"י הופעה נוספת של הולו באזור ובזמן שהוא מספר להם זאת הפלאפון של רוקיה מתחיל לאותת שוב. מבלי להיעזר בכלים כלשהם, הזר כבר יודע את מיקומו של ההולו. ברגע זה ניתן להבחין בבגדיו של הזר בבירור, הוא לבש תלבושת לבנה עם סימני צלב כחולים, הוא גם ענד צמיד כסוף בצורת צלב על פרק ידו הימנית. הוא בז לאיצ'יגו על כך שלא ידע לאתר הולואים בעוד שאיצ'יגו קורא לעצמו שיניגאמי. הצלב הכסוף התחיל לשחרר אנרגיה כחולה כלפי מעלה ומטה מידו של הזר, יוצר קשת כחולה שבנויה לגמרי מאנרגיה ויחד עם זאת הוא מושך בחוט של הקשת ויוצר חץ. הוא משחרר את החץ וזאת עפה דרך השמיים לכיוונו של ההולו, פוגעת בו ומשמידה אותו כליל. איצ'יגו המופתע שואל לזהותו, הזר פונה את פניו אליו ומציג את עצמו כאישידה אוריו, הקווינסי האחרון.

למחרת, בבית הספר, איצ'יגו לא מליח להוציא את אישידה מהראש, הוא מתמלא בכעס. אך במקביל, הוא לא מצליח לזכור את שמו של אישידה. אינואה מבחינה בתסכולו של איצ'יגו ומזכירה לו את שמו של אישידה, היא גם מציינת שאישידה בחוג מלאכה ביחד איתה, מה שמפתיע את איצ'יגו. כתוצאה מכך, הם מצליחים להציץ על שיעור מלאכה ורואים את הילד המרושע מתקן בעזרת מחט וחוט בובה צעצוע בזמן שיא. אינואה שואלת את איצ'יגו אם יש לו איזשהו קשר עם אישידה, אולם איצ'יגו מתרחק בהליכה משם בזמן שהוא אומר לה שאין קשר. אינואה מחייכת לרגע, אך חיוכה נמוג ועצב מתגנב אל פניה כאשר איצ'יגו מתרחק ממנה.

אישידה אוריו טיפס לו במדרגות בדרכו הביתה באותו אחר הצהריים, לפתע הוא נעצר ושאל אל האוויר הפתוח האם איצ'יגו מתכוון לעקוב אחריו כל הדרך הביתה. איצ'יגו מראה את עצמו, מופתע קלות מהתגלית של אוריו. אישידה מציין שהוא היה מודע לנוכחותו של איצ'יגו ולכך שהוא עוקב אחריו מאז שיעור מלאכה, הסיבה לכך היא שאיצ'יגו, על פי טענתו של אישידה, נות
ן לאנרגיית גופו לנזול מעצמו בצורה טיפשית. הוא מוסיף לומר שאיצ'יגו לא מסוגל לחוש אפילו ברמות אנרגטיות גבוהות והוכחה לכך היא שאיצ'יגו, עד היום, לא שם לב לאישידה. אישידה מסביר לאיצ'יגו שהוא תמיד ידע על כך שלאיצ'יגו הייתה רמה אנרגטית גבוהה, בנוסף לכך הוא מציין שאיצ'יגו קיבל את כוחות השיניגאמי בסביבות חודש מאי ומעל הכל הוא יודע את זהותה האמיתית של רוקיה. ברגע זה, החלו להופיע פסים ארוכים ולבנים שנראו כמו בד מסביב לאישידה. איצ'יגו מזהה אותם כחוטים אנרגטיים, אנרגיה דחוסה עד כדי מראה. אישידה מושיט יד ותופס את אחד מהחוטים שבצע אדום, מה שמרתיע את איצ'יגו, זהו החוט שלו. אישידה מסביר לאיצ'יגו שחוטיהם של שיניגאמים שונים בצבעם משל אחרים, הם בצבע אדום. לאחר מכן, אישידה קרא תיגר על איצ'יגו כדי להוכיח מי מביניהם חזק יותר וכדי להוכיח לאיצ'יגו ששיניגאמים הינם חסרי תועלת. איצ'יגו שקל את הרעיון של קרב נגד אישידה והשיב בשלילה. לטענתו, זוהי הייתה הצעה מגוחכת ואיצ'יגו טען שאין לו שום קשר לסיבה שאישידה שונא שיניגאמים. אולם אישידה לא היה מוכן לקבל לא כתשובה, לכן הוא מתחיל ללגלג ולהקניט את איצ'יגו, הוא אומר שאיצ'יגו מפחד בגלל שהוא רק שיניגאמי זמני וזיוף.

בחנות של אוראהרה, רוקיה מחליטה לבקר ולשאול אותו כמה שאלות. אוראהרה מסביר לה קצת על הקווינסים, שבט של בני אנוש עם רמה אנרגטית גבוהה שמתמחה בהריגת הולואים. הם היו מפוזרים בכל העולם, אך הושמדו לפני 200 שנה. שלא כמו השיניגאמים שטיהרו את נשמת ההולואים ושלחו אותם לסול סוסאיטי, הקווינסים השמידו אותם לגמרי. הקווינסים האמינו שאין תועלת מלשלוח הולו, שאכל הרבה נשמות חפות מפשע, לסול סוסייטי וכתוצאה מכך הם משמידים אותם עד ליסוד. אבל אוראהרה הסביר שהפילוסופיה הזאת תהיה בעצם הסיבה למפלתם.

בחזרה בעיר, איצ'יגו החליט לקבל את האתגר שאישידה הציב בדרכו, הוא שולף את קון מתיקו ומתחלף לצורת השיניגאמי שלו.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>