פורומים של בליץ'

הודעות אחרונות מהפורומים...

פרק 12 – יד ימנית עדינה

פנים מול פנים, עמדו השניים, שניות לפני הקרב הקובע. איצ'יגו שואל את אישידה כמה שאלות לגבי החוקים של הקרב המתקרב שלהם. אישידה, משבט הקווינסי ההולך ונכחד, משתוקק לנצח סוף-סוף את יריבו, השיניגאמי, כדי להוכיח את עליונותם של הקווינסים על השיניגאמים. הוא שולף אביזר מסוים בצורת מטבע או גלולה מכיסו, וקורא לזה "פיתיון הולואים". אישיה אומר לו שבעת שהפתיון נשבר מתחילים הולואים להכנס לעולם החיים, הראשון שיהרוג יותר הולואים ב-24 שעות הקרובות נחשס למנצח. איצ'יגו מתנגד לרעיון, הוא אומר שתחרותם תסכן את חייהם של תושבי העיר, תופעה לא נחוצה בתחרותם. אישידה מאמין שלא תהיה סכנה מכיוון שהוא יהרוס כל הולו שיופיע לפני שאנשים חפים מפשע יפגעו. אישידה שובר לשניים את הגלולה וזאת מתפוררת ונעלמת. חור שחור נוצר למעלה בשמיים ופרצופו של הולו מציץ החוצה. כמעט מייד לאחר מכן, יורה אישידה חץ והורס את ההולו, אחד נפל, הוא מכריז.

איצ'יגו תופס בעצבנות את צווארונו של אישידה ופוקד עליו לבטל את זימון ההולואים שביצע. אישידה מזכיר לאיצ'יגו שהפיתיון כבר התפזר על כל העיר ומציע לו לדאוג יותר לחיסולם של ההולואים מאשר לבזבז את זמנו. איצ'יגו עוזב את אישידה, אך כאשר אישידה חוזר לרגליו הוא אומר לאיצ'יגו שלהולואים יש נטייה לרדוף אחרי אנשים עם כוח אנרגטי גבוה. איצ'יגו נרתע ונזכר שההולואים תמיד רדפו אחרי אחיותיו, קארין ויוזו. מודאג לגבי משפחתו, עוזב איצ'יגו את המקום במהרה, אישידה מלמל לעצמו שאיצ'יגו לא שם לב לכך שבני משפחתו אינם היחידים עם כוח אנרגטי גבוה. אולם אישידה לא מודאג, הוא משוכנע שהוא יצליח להביס את כל ההולואים. מבטו נוטה לכיוון שמיי הלילה, כאשר הוא נזכר בדמותו של אדם זקן.

בוקר הפציע ובבית ספרו של איצ'יגו, טאטסוקי נשענת על קיר בית ספר ונחה אחרי שיעור של ספורט. היא מעוצבנת מנוכחותם של שתי רוחות מפלרטטות אשר מרחפות על ידה. מה שמוכיח בפעם הראשונה שלטאטסוקי יש כוח אנרגטי גבוה מכיוון שהיא מסוגלת לראות רוחות. המורה קורא לה לחזור לשיעור וזאת שומעת בקולו ורצה בחזרה, בדרך היא נתקלת בפרצופה העגום של אינואה. טאטסוקי נזכרת בתקרית עם אחיה של אוריהימה, לא את כולו אך חלקים קטנים ממנו, היה נדמה לה שהיא ראתה גם את רוקיה באותו החדר. טאטסוקי חשבה שזהו חלום, אך כאשר היא דיברה עם אינואה היא הבינה שהם חלמו על אותו מקרה. מאז אותו היום, טאטסוקי הייתה מסוגלת לראות רוחות. בזמן שהיא מדברת עם אינואה, רוח מעצבנת במיוחד מתחילה לדחוף אותה לנקודת רתיחה. היא מנסה להתרכז מחדש על שיחתה עם אינואה, אך לפני שאינואה התחילה לדבר נשמע קול חזק של התנפצות. שתיהן רצות כדי לבדוק מה קרה, אולם אינואה עוצרת כאשר היא חשה בדבר מרושע, למעלה בשמיים הבהירים.

הסצנה משתנה ואנחנו רואים את קארין קורוסאקי משחקת כדורגל עם חבריה, גם היא עוצרת לפתע עם אותה תחושה – דבר רע בדרכו אליה. איצ'יגו עדיין במסע חיפוש אחר אחיותיו, תוך כדי שהוא הורג הולו ועוד הולו. אישידה עומד על גשר, איפה שהוא בעיר ויורה חץ על ההולו העשירי שלו.

בחנותו של אוראהרה, הפלאפון של רוקיה מתחיל להשתגע מרוב הולואים, אך כאשר היא מתמקדת על אחד – האיתות נעלם. רוקיה מודאגת מכמות ההולואים שמופיעים בבת אחת, אך לפני שיש לזה זמן לחשוב היא שומעת שאגה של הולו קרוב. היא יוצאת בריצה מן החנות ומגלה קרע גדול ושחור בשמיים. היא לא מבינה מה יכול להיות מקורו של הכוח מפלצתי שהיא מרגישה והיא מתחילה לשואל את עצמה מה יקרה כאשר היא בוהה בקרע המבשר רעות. לאיצ'יגו אין זמן לחפש אחר אחיותיו כאשר קופצים על שלושה הולואים בבת אחת, אך הוא מצליח להביס את כולם. לאישידה גם כן אין זמן לחשוב, כאשר הוא יורה חץ אחר חץ במהירות.

ברחובות העיר, חבריו של סאדו קוראים לו למהר, מכיוון שהם רוצים לאכול ארוחת צהריים. אולם דעתו של סאדו מוסחת ע"י משהו, יש לו הרגשה רעה. לפתע, אחד מחבריו מנסה לבעוט בראשו של סאדו, אך הנזק היחיד שנגרם היה למתקיף שעף אחורה והכאיב לעצמו בגלל גופו רב הנפח של סאדו. הבחור ממשיך להאיץ ולנדנד לסאדו שיבוא, אך כאשר סאדו מתחיל סוף-סוף להתקדם, גוף גדול ובלתי נראה נופל מאחוריהם. בזמן שכול נהדפים אחורה, עננת אבק מתחילה להתפזר לכול מקום. כל חבריו מתבוננים אל אזור הפיצוץ אך לא רואים דבר, לכן הם משערים שהפיצוץ היה כתוצאה מדליפת גז או משהו דומה. אל סאדו מצליח לראות שרטוט עמום של משהו בנקודה הזאת והבין שזה אותו יצור שנתקל בו לפני כמה ימים קודם לכן. ההולו מזנק לעברו תוך כדי שהוא הורס חנויות ובניינים. סאדו, שהבין שהדבר הזה רודף אחריו, מתחיל להוביל אותו לאזור נטוש יותר כדי להפחית סכנה ונפגעים.

במגרש הכדורגל, קארין לא מרוכזת במשחק ולא מצליחה לתפקד כמו שצריך. בדיוק באותו רגע היא מבחינה בסאדו המתקשה לנשום, היא מזהה אותו כאחד מחבריו של איצ'יגו שהיא פגשה במרפאה. היא ניגשת אליו ושואלת אותו מה עניינו במגרש הכדורגל, אך באותו רגע הוא תופס אותה ומזנק קדימה. פיצוץ קטן הרגע אירע במקום שבו הם עמדו קודם לכן. הם נוחתים בבטיחות הרחק מן ההולו וקארין בוהה בו, מעבר לכתפו של סאדו, בחרדה. סאדו מתוסכל מכך שהוא לא יכול לראות בברור את ההולו כדי שהתחמקויותיו יהיו יותר מדויקות, אך קארין בבהלה מופתעת יצור הזהה לזה שהתקיף אותה בעבר חזר. סאדו מופתע מכך שקארין יכולה לראות את ההולו בברור וזאת זועקת בפתאומיות

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>