פורומים של בליץ'

הודעות אחרונות מהפורומים...

פרק 13 – פרח והולו

בזמן שקורוסאקי איצ'יגו דוהר במורד רחובות העיר קאראקורה, הוא שומע מישהו צועק את שמו. איצ'יגו מבחין בדמות הזהה לעצמו שרצה לקראתו ונעצרת בדרכו – הלא זה קון. איצ'יגו מופתע לראות את קון כאן לאחר שהשאיר אותו בלילה לפני עם אוריו אישידה. איצ'יגו שואל את קון לשלומם של אחיותיו וקון מרגיע אותו ומספר לו ששתיהן בסדר. לאחר מכן איצ'יגו אומר לקון להמשיך להשגיח על קארין ויוזו בזמן שהוא עצמו הולך למצוא את אישידה.
בבית הספר ניתן כעת למצוא את טאטסוקי וצ'יזורו מנקות את הרצפה מן הזכוכית השבורה, טאטסוקי מציינת שהיה משהו מוזר בבנים אשר הואשמו בשבירת החלון. צ'יזורו מבחינה באינואה, שבוהה בנקודה כלשהי במרחק, ומנסה לתפוס את תשומת ליבה. אך עם טאטסוקי על המשמר כנגד אחד מתרגיליה של צ'יזורו, צ'יזורו מנסה לגרום לפעולתה לראות משכנעת. באופטימיות לא כל כך ברורה, מנסה אינואה לדרבן את הבנות שיפסיקו לנקות ושילכו איתה לראות תוכנית טלוויזיה שהיא תכננה לראות. היא ממשיכה לנסות לפנות משם את הבנות בעוד שהיא נרדפת על ידי אותה מחשבה על ההולו בצורת תמנון שישב על גג הבניין, אולם היא ניסתה להישאר רגועה וניסתה לפנות את חברותיה מן האזור. היא מביטה שוב לגג הבניין אל ההולו נעלם מן האזור. לבסוף, טאטסוקי מצליחה לברוח מתפיסתה של אינואה בעוד שהיא מתנצלת ואומרת שהיא צריכה להחליף בגדים. אינואה צועקת אחריה, מודאגת מכך שטאטסוקי מתקרבת אל מקום הימצאו של ההולו. אך בזמן קריאתה, היא מרגישה בנוכחותו של ההולו שכעת נמצא מאחוריהם, במקום גבוה. אינואה פחדה, ליבה פעם מהר מן הרגיל והיא בלעה רוק בעצבנות, ההולו שם לב לכך שאינואה מסוגלת לראותו.

בינתיים, באזור אחר בעיר, איצ'יגו ואישידה עדיין נלחמים בכל הולו הנראה לעין. אישידה בטוח בכך שהוא ינצח בזמן שהוא משחרר חץ אחר חץ.

בחזרה בבית הספר, צ'יזורו שמה לב לפרוצה המוכה אימה של אינואה, אך לא הבינה על מה אינואה מסתכלת. אינואה הפצירה בה שתברח, אבל בדיוק באותו רגע, ההולו יורה תרמילים קטנים לכל הכיוונים מראשו העגול, מה שגורם לעוד חלונות להתנפץ תוך כדי שהתרמיל עצמו משפריץ חומר ירוק במגעו עם הרצפה. אינואה רצה לעברה של צ'יזורו בחשש לאחר שזאת נפגעה בכתפה השמאלית. הבחורה נופלת בכאב, אך לכמה רגעים היא נראתה נורמאלית עד שידה הימנית של צ'יזורו תפסה בהפתעה את אינואה וסירבה לעזוב. צ'יזורו איבדה את שליטתה על גופה. אינואה דורשת לדעת מה פשר הדבר וההולו מסביר שהוא לא אוהב להילחם, לכן ברוב המקרים הוא משתמש ביכולת שלו כדי לשלוט באחרים שיעשו את העבודה השחורה. מייד לאחר ההסבר, משתלט ההולו על עוד כמה תלמידים שהיו בסביבה, כולם מרוססים עם החומר הירוק. משום מקום מופיעה טאטסוקי, שכבר הספיקה לחזור למדיי בית ספרה, ומתחילה היא להתקוטט עם התלמידים "אחוזי-הדיבוק". אינואה מגלה שטאטסוקי מסוגלת לראות הולואים עד רמה מסוימת, כמו קווים חיצוניים של הדמות בדומה לסאדו שראה את ההולואים באותה צורה עד לא מזמן. טאטסוקי מזהירה את ההולו שכל מי שינסה לגעת לרעה באינואה יקבל מכות ממנה, אך כאשר היא מנסה להחטיף לעוד כמה תלמידים, ידה מוחזקת לאחור. היא מסתובבת לראות את פרצופה של צ'יזורו ובעקבות זאת היא מהססת להוסיף במכות, מה שנתן להולו את הפרצה שהוא רצה: הוא ירה עוד תרמיל לכיוונה של טאטסוקי וזאת נפגעה ע"י החומר הירוק. ההולו מופיע אל ממול לטאטסוקי ומתחיל להתגרות בה, אך טאטסוקי הייתה עדיין מסוגלת לזוז במקצת והשתמשה באחרון כוחותיה כדי לנשוך את זרועו של ההולו. ההולו מתעצבן ויורה עוד כמה תרמילים על טאטסוקי, עם זאת אינואה מצליחה להשתחרר מתפיסתם של כמה מן התלמידים והיא רצה לעזרתה של טאטסוקי, אך מגיעה באיחור ובזמן לראות את טאטסוקי אחוזת-הדיבוק. טאטסוקי בועטת באינואה בבטן וזאת נופלת לברכיה בזמן שהיא נזכרת בדבר מסוים. היא נזכרת באחיה המת שמחמיא לה על שערה הארוך והכתום וגם בילדים שהציקו לה הרבה על מראה שערה. בילדותה, בזמן שהיא החליטה להסתפר למרבה אכזבתו של אחיה, סיבותיה לכך היו שקריות אך עדיין לא היו לה חברים בבית הספר, עד לאותו יום שבו טאטסוקי הלכה איתה את דרכה הביתה. עם טאטסוקי לצידה, אינואה ידעה שהיא לעולם לא תסתפר יותר. היא מעריכה את שערה ומתייחסת אליו כאל סמל המסמל את חברותה עם טאטסוקי. בחזרה במציאות, אינואה בוהה בחברתה המחזירה לה מבט של אותו זכרון, אינואה מושיטה את ידה כאות תודה על כך שטאטסוקי הגנה עליה כל השנים הללו, עיניה של טאטסוקי מתמלאות בדמעות. בלי שום סימן של פחד, קמה אינואה על רגליה ונשבעת להגן על טאטסוקי.

לפתע, סיכות שערותיה של אינואה, המוצגות בצורת פרח, נשברות ומתפצלים לעלי כותרת נפרדים. כוח אנרגטי חזק במיוחד החל להתערבל סביב אינואה. אינואה עומדת לה באמצע טבעת של עשן, אבק ואוויר עם כמה חפצים מסתוריים שמתעופפים סביבה.

אינואה הבחינה ביצורים המעופפים שנראו כמו פיות קטנות. הם שאלו אותה האם היא מכירה אותם והם מתפלאים על כך שהיא עונה בשלילה, הרי הם היו שם כל הזמן. כאשר הם נחתו על כתפיה, אינואה שמה לב לכך שהם באמת שישה אנשים קטנים שלגבם מחובר דאון. הם מציגים את עצמם כ"שון שון ריקה" אשר נולדו על מנת להגן עליה. לאחר שכולם הראו את דמותם האמיתית וסיימו עם קבלת הפנים, הם מסבירים לה מה היא צריכה להגיד כדי להפעיל את כוחותיהם. ההולו, שנמאס לו מלחכות, מזנק עליה ויורה תרמילים. פי
יה אחת אומרת לאינואה לקרוא בשמות של שלושה מן הפיות ולהפעיל את המגן, אינואה עושה זאת בדיוק בזמן והודפת בעזרת ה-"סאנטן קשון" את התרמילים. הפיות לאחר מכן מסבירות לה שהיא גם יכולה לרפא אנשים, לכן אינואה אומרת את שמה של שתיים מן הפיות ואת המילים המיוחדות ומפעילה את ה-"שוטן קישון" על מנת לרפאות את טאטסוקי. הפייה האחרונה מספרת לאינואה שיש בידה גם אמצעי תקיפה, לכן קוראת אינואה בשמו של הפייה האחרונה ביחד עם מילי ההפעלה ומפעילה את ה-"קוטן זנשון". התקפה זאת משגרת את הפייה האחרונה על ההולו וחוצה אותו לשניים. מותשת מן הקרב, קורסת אינואה על הרצפה ומתעלפת, הפיות חוזרות להיות סיכות שערה. משום מקום, מגיח לו אוראהרה עם עוזרו (טסאיי) שסוחב את סאדו על כתפיו, הסצנה מתעמעמת.

במגרש הכדורגל, קארין סוף-סוף חזרה עם אביה כדי לאסוף את סאדו אך הם לא מוצאים אותו בעת שקון משגיח עליהם מלמעלה. בחנותו של אוראהרה, אינואה מתעוררת ומגלה שסאדו יושב לידה באותו חדר, לשניהם אין מושג איפה הם, אך לאחר כמה שניות מגיח אוראהרה. אישידה ואיצ'יגו עדיין נלחמים בהולואים, למרות שהעניין כבר מתחיל להימאס על איצ'יגו ואישידה לא מבין מהי הסיבה לכמות האדירה של ההולואים, הוא טוען שאפילו הפיתיון לא היה יכול למשוך כל כך הרבה ושיש משהו אחר שבוודאי מושך אותם. רוקיה, משוטטת לה ברחובות ולחוסר מזלה היא נתקלה בהולו, היא מנסה להילחם בו אך ללא הצלחה עד שקון מציל אותה זמנית מן ההולו. אישידה מופיע מאחוריהם והוא במטיח לה שאין לו שום כוונה שמישהו ימות בגלל מעשיו, הוא מכוון את קשתו והורג את ההולו שהתקיף אותה.

בחנות של אוראהרה, אוראהרה בדיוק סיים להסביר לאינואה ולסאדו את כל מה שקרה להם עם איצ'יגו ומה שקרה לאיצ'יגו. הם לא בטוחים שהם מאמינים בסיפורו, אבל אוראהרה אומר להם שזוהי החלטתם האם הם רוצים לאתגר את חייהם או לא. אוראהרה מבטיח להם שהוא יכול להראות להם דברים חדשים שהם לא ידעו עליהם מעולם. איצ'יגו ואישידה ממשיכים במאבקם נגד ההולואים, משמידים ככל יכולתם ולוקחים את התחרות הקטנה הזאת ברצינות. ההשקפה עוברת לשמיים, שמה רואים חורים שחורים שמגיחים כל רגע.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>