פורומים של בליץ'

הודעות אחרונות מהפורומים...

פרק 14 – גב לגב, קרב עד המוות!

קון ורוקיה עמדו בצד בזמן שאיצ'יגו ואישידה המשיכו להרוג הולואים ביניהם, עד שאיצ'יגו הרס לפתע את אחד מחיציו של אישידה. כוונתו של איצ'יגו הייתה ששניהם ילחמו אחד בשני במקום לחסל הולואים, לפי טענתו כך היה הקרב אמור להתקיים. אך קון קוטע אותו ומביא לתשומת ליבו את המתרחש בשמיים מעל, הקרע ממשיך להתרחב ונראה כי כל ההולואים אשר ירדו על העיר מתכנסים ליד הקרע. אישידה רץ לכיוון הקרע בעוד שהוא מקניט את איצ'יגו וקורא לו פחדן. בעת שאישידה ממשיך להשמיד הולואים בעזרת חיציו, רוקיה מסבירה לאיצ'יגו קצת יותר על הקווינסים: על כך שהם כביכול נכחדו לפי 200 שנה ועל כך שהשיניגאמים היו אחראיים להשמדתם. תוך כדי שהיא מספרת לאיצ'יגו את סיפורם של הקווינסים היא נזכרת בשחה שלה עם אוראהרה, לפי טענת השיניגאמים: הקווינסים היוו איום על הסדר והאיזון בין שתי העולמות – העולם האנושי והסול סוסאיטי. מכיוון שקווינסים, שלא כמו השיניגאמים אשר מטהרם את נשמת ההולו, משמידים את ההולואים לגמרי, מה שיוצר קרע במעגל הנשמות ומה שלבסוף יוביל להתמוטטות.

אישידה נאבק קשות עם ההולואים שפשוט ממשיכים להופיע, בזמן שאיצ'יגו הכועס מפלס את דרכו אל אישידה ברשלנות ובפזיזות. איצ'יגו מנסה להסביר לאישידה שדרך לחימתו אינה נכונה, אולם אישידה קוטע אותו ואומר לו שהוא לא נלחם בגלל שהשיניגאמים הכחידו את בני עמו לפני 200 שנה. אישידה חשב שהשיניגאמים עשו דווקא את הצעד הנכון לפני 200 שנה, עד התקרית שבו אישידה ראה את סביו מת לפני עיניו. אישידה נזכר בשיחה שהייתה לו עם סביו, בו שביו מסביר לו על תפיסת עולמו: על כך שהוא רצה לאחד כוחות עם השיניגאמים ולהילחם ביחד נגד ההולואים, אך השיניגאמים תמיד דחו את הצעותיו של סביו. לאחר מכן, אישידה מסביר על זכרון נוסף שבו חמישה הולואים ענקיים התקיפו את סביו ועל איך שהשיניגאמים הגיעו רק שעתיים לאחר שסביו החל בהתקפה, מה שהוביל למותו של סביו, מה שגרם לאישידה לשנוא את השיניגאמים. אישידה מנסה להמשיך להסביר שהוא צריך להוכיח את כוחו לשיניגאמים, אך נקטע על ידי בעיטה בגב מאת איצ'יגו, הוא אומר לאישידה שסיבותיו להילחם שגויות ושאין בהם היגיון. איצ'יגו מבהיר לאישידה שתפיסתו של סביו הייתה לאחד כוחות ולא תחרות חסרת תכלית, לכן שניהם מתחילים להילחם גב אל גב בהולואים. תוך כדי כך איצ'יגו גם מסביר לאישידה את סיבותיו להרוג הולואים ועל כך שהוא לא רוצה שאנשים אחרים יסבלו כפי שהוא סבל, הוא רוצה להגן עליהם בכל מחיר. השניים ממשיכים להילחם, מוקפים מכל כיוון על ידי ההולואים, עד שמבטו של אישידה נישא לשמיים באימה, איצ'יגו גם כן שם לב לכך שזוג ידיים לבנות וענקיות תפסו את צידי הקרע, כאילו משהו גדול עומד לצאת מהכיוון השני של השמיים.

כולם הסתכלו המומים, בזמן שהמסכה הלבנה הענקית של המפלצת הגיחה בין זוג הידיים. ההולואים ניצלו את הרגע הזה של חוסר ריכוז מצד אישידה ואיצ'יגו וזינקו עליהם במפתיע, אך כולם נהדפו ע"י אוראהרה ועוזריו שהגיעו "לנקות" את האזור. אוראהרה אומר לאיצ'יגו שהם לא צריכים לדאוג לגבי ההולואים האחרים ושהם יתרכזו על הבסת המפלצת הגדולה אשר יוצאת, בזמן הזה, מן הקרע. רוקיה מסבירה לקון מהו הדבר המסיבי שמטיל אימה על כל הרואים אותו, היא טוענת שזהו מנוס גראנדה ושהוא סוג של הולו עצום שנולד כאשר הרבה הולואים נערמים והופכים לאחד. היא בוהה בו באי אמון בזמן שהיא מסבירה לקון שזהו לא הולו לרמה של שיניגאמי יחיד. איצ'יגו מצד שני כלל לא פוחד והוא מתחיל לרוץ ברשלנות לכיוון המנוס, רוקיה מנסה לעצור אותו אבל אוראהרה חוסם את דרכה. רוקיה חושבת שאוראהרה מנסה לגרום לכך שאיצ'יגו ייהרג, אך אוראהרה נראה רגוע למדי והוא כובל אותה בעזרת קידו מסוים, הוא טוען שזהו קרב חשוב בשבילה ובשביל איצ'יגו.

איצ'יגו מגיע אל המנוס בריצה ומנסה לחתוך את רגלו, אולם המנוס הודף את המכה של איצ'יגו ומעיף אותו הרחק ממנו, אישידה מנסה גם הוא לפגוע במנוס ע"י יריית חץ אך הוא עושה חור מיניאטורי בפרצופו של המנוס. אישידה ואיצ'יגו מנסים לשוב על דרך להביס את המנוס בזמן שהמנוס יוצא לחלוטין מן הקרע ומתחיל להתקרב אליהם, איצ'יגו מציע את תוכניתו הנאיבית ביותר להריגת המנוס המוכחת כתוכנית מטופשת. אישידה תופס בלי כוונה את חרבו של איצ'יגו, מה שגורם לקשתו של אישידה לגדול בכמה מימדים, איצ'יגו נבהל מגודלה של הקשת בעוד שאישידה אומר לו שהם יכולים להביס את המנוס ביחד. בינתיים, סאדו ואינואה עומדים במצד וצופים במתרחש, הם צריכים להגיע להחלטה בקשר למה שאוראהרה הציע להם ושניהם מתלבטים באיזו דרך לבחור. בזמן הזה קשר אישידה את חרבו של איצ'יגו לראשו בזמן שאיצ'יגו מחזיק את הידית של החרב, אך הוא עוזב את החרב בטענה שאישידה נראה ממש מטומטם ככה ואיך שהוא עושה זאת – קטנה קשתו של אישידה. אישידה מסביר לאיצ'יגו שאם הוא ישים את כל כוחו בחרב, הכוח יעבור לחץ של אישידה והם יצליחו לחסל את המנוס. אך כאשר אישידה אומר לו לעשות זאת איצ'יגו לא מבין איך הוא אמור לעשות זאת. אישידה לא מבין איך איצ'יגו הצליח להילחם בהולואים אם הוא לא יודע איך להשתמש בכוחו האנרגטי, אך כל זה לא משנה לאיצ'יגו דבר. בינתיים, סגר עליהם המנוס, ואור אדום מתחיל להופיע ליד פיו. רוקיה מזהה את האור הזה כ"סרו", ההתקפה האנרגטית החזקה ביותר של המנוס, ומנסה להזהיר את איצ'יגו ואישידה.
איצ'יגו תופס את חרבו ורץ בפזיזות לכיוונו של המנוס עם חרבו מורמת מעל ראשו, אך כאשר הוא מגיע אל רגליו, יורה המנוס את גל האנרגיה שצבר. איצ'יגו חוסם ברגע האחרון את התקפתו של המנוס עם חרבו, אך זאת ממשיכה לרדת עליו כמו מפל מים, הדף חזק מאוד נוצר עקב ההתנגשות האינטנסיבית הזאת. אישידה מתחיל להבין את כוחו של איצ'יגו והוא גם מבין שלאיצ'יגו יש יותר מדיי כוח אנרגטי ושהוא לא יכול לשלוט בו, מה שמסביר את "נזילת כוחו". אישידה עכשיו מבין את מה שאוראהרה הבין קודם לכן, שאם לחץ אדיר יופעל על איצ'יגו, זה יתפרץ עם כוחו האמיתי. איצ'יגו הודף את הסרו וממיר אותו להתקפה משלו שפוגעת במנוס וגורמת למנוס לסגת חזרה דרך הקרע. איצ'יגו המותש מתמוטט על הרצפה באפיסת כוחות, ולפתע חרבו מתחילה לזהור ולשחרר כמויות אדירות של אנרגיה, רוקיה ואישידה מבינים שתופעה הזו מתרחשת בגלל שכוחו האנרגטי העצום של איצ'יגו השתחרר ושאיצ'יגו חלש מכדי לשלוט בו, משמע כוחו שלו ישמיד אותו. אומנם, אישידה הבין מהוא צריך לעשות, הוא שם רגל על חרבו של איצ'יגו והתחיל לירות חצים לשמיים. הוא הבין שבסופו של דבר, הוא ישחרר מספיק אנרגיה מגופו של איצ'יגו ואיצ'יגו יחזור למצבו הרגיל. בעוד אישידה יורה את חיציו לשמיים, ידו מתמלאת בדם אך הוא מסרב לעצור אפילו כאשר איצ'יגו מבקש ממנו להפסיק. אישידה אומר שהוא מציל אותו רק בגלל שהוא רוצה הזדמנות כדי לנצח אותו בעצמו, לבסוף שומעים את מחשבותיו של אישידה: הוא מחפש סליחה מסביו על כך שהוא הרגע הציל שיניגאמי.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>