פורומים של בליץ'

הודעות אחרונות מהפורומים...

פרק 15 – התוכנית הגאונית של קון

הפרק מתחיל ברוקיה: היא רובצת לה על מיטתה בעת שהיא נזכרת בתקריות שקרו מוקדם יותר באותו היום, היא נזכרת איך איצ'יגו הביס את המנוס גראנדה ושהמידע הזה כביכול יגיע אל הסול סוסייטי בקרוב, היא מודאגת מהתוצאות של הקרב האחרון.

יום חדש הפציע, זעקותיו של קון נשמעות מוקדם בבוקר ומעירות את איצ'יגו, קון עצבני על מה שעוללה לו אחותו של איצ'יגו, קון הולבש בשמלה ורודה אבל לאיצ'יגו לא איכפת מבעיותיו של קון והוא בועט בו. איצ'יגו מדרבן את רוקיה וקורא לה לצאת אחרת הם יאחרו לבית ספר, בעת שקון מתכנן לברוח למקום אחר שבו יעריכו אותו יותר. רוקיה יוצאת בדיכאון ויורדת דרך החלון לכיוון בית הספר. בינתיים, קון הוריד את השמלה ויצא מן הבית, לרוע מזלו הוא נתקל בזוג בנות ונאלץ להשתטח על הרצפה. אחת מן הבנות דורכת עליו והוא מצייץ בכאב, הבנות מסתכלות עליו בחשד, שתיהן היו בטוחות שהן שמעו אותו מדבר. בסופו של דבר, פורץ קון בריצה בכיוון ההפוך לנגד עיניהן, לרוע מזלו אחת מן הבנות מצטיינת בריצות וזאת אצה אחריו במטרה לתפיסתו. בזמן הזה, אינואה, אשר בדרכה לבית הספר, הבחינה ברוקיה שהולכת לה לבד והיא מתלווה אליה ומדברת איתה על התוכניות שלהן לגבי החופש הגדול אשר קרב ובא. הסצנה משתנה ואפשר לראות חתול שחור קופץ מראש גשר גבוה במיוחד, אך הוא נוחת על שתי רגליו בבטחה ומתחיל לרוץ בכיוון כלשהו.

מאוחר יותר בבית הספר, אינואה ושאר הבנות נמצאות בשיעור ספורט בעת שקון מרגל עליהן מן העץ. לקון יש תוכנית על איך להתקרב מספיק אל אינואה בשביל שהיא תחבק אותו אליה, אך קון הפזיז התחיל לרוץ מוקדם מדי ומצא את עצמו מאחורי כדור אשר אמור להיבעט ע"י טאטסוקי. כצפוי, טאטסוקי בעטה את הכדור אשר נצמד אל קון ועף היישר אל אינואה שחבטה בכדור ובקון בעזרת מחבט, קון התעופף לשמיים ונעלם. הבנים בינתיים, אוספים את חפצי הספורט המפוזרים. קייגו מפתיע את איצ'יגו וקופץ עליו מאחור, שניהם רבים בעניין בנות עד שמיזואירו קוטע אותם ודורש מהם לעזור לנקות. מיזואירו וקייגו מדברים על אירועי אתמול ליד איצ'יגו: על הפיצוצים ועל אישידה, בעוד שאיצ'יגו מודה לאלוהים על זה שקייגו נולד טיפש. בכיתה, רוקיה משקיפה על כולם, שנהנים, דרך החלון. באמצע היום, מופיע אישידה, ידיו חבושות אך הוא מתנהג כרגיל, איצ'יגו קצת מופתע מכניסתו אך מכחיש את העובדה שהוא מודאג לגביו. בהפסקת הצהריים, איצ'יגו מפתיע את חבריו ומבקש מאישידה לבוא לאכול איתם את ארוחת הצהריים, קייגו כמעט מתחרפן מהזמנתו של איצ'יגו אך הוא עוד יותר מודאג כאשר אישידה מסכים להצטרף אליהם. רוקיה יושבת לה על ענף בחוץ, מהרהרת ונזכרת באזהרת השיניגאמי שביקר אותה לפני כמה ימים, אך לפני שהיא יכולה לעשות דבר נוסף, מוצאים אותה שאר הבנות ומבקשות ממנה להצטרף אליהן לארוחת הצהריים.

מחוץ לחנותו של אוראהרה, אורורו מבקשת מג'ינטה שיחזור לנקות בעת שהחתול השחור מגיח מאחוריה, היא ממהרת לקרוא לאוראהרה וזה ישר קופץ על החתול ומברך אותו בשובו הביתה בזמן שהשאר לא מבינים למה הוא כל כך עליז עם חתול. קייגו, איצ'יגו, מיזואירו ואישידה יושבים כולם יחדיו ואוכלים את ארוחת הצהריים שלהם, קייגו מודאג מן האווירה הקרה בזמן שסאדו מצטרף אליהם. בזמן שנכפה על קייגו לשעשע אותם ע"י איצ'יגו, אישידה מנסה להבין למה איצ'יגו הזמין אותו לאכול איתם, בזמן שהם מתווכחים בשקט מיזואירו מגיע למסקנה שיש להם אישיות דומה בהחלט. בארוחת הצהריים של הבנות, הנושא נסחף לאיצ'יגו, מה שמזמין את השאלה האם רוקיה יוצאת איתו, אך היא עונה בשלילה. בזמן שהשיחה שלהם עוברת ומתגלגלת, הסצנה עוברת לקון שעצבני משום מה על איצ'יגו. קון היה בדרכו לחנות של אוראהרה ונתקל בחתול שחור בשם יורואיצ'י, קון גירש את החתול והמשיך בדרכו בניסיון להתגנב לחנות של אוראהרה. כאשר קון מגיע לחלון הוא פוגש באורורו ובג'ינטה שחיכו לו, קון לא הבין איך הם ידעו אבל הם במהירות מסבירים שיורואיצ'י סיפר להם על בואו.

בבית הספר, סופו של יום נוסף קרב ופניה המודאגות של רוקיה ממלאות את המסך, לבסוף היא יוצאת מן הכיתה ותופסת את איצ'יגו בדרכו הביתה. בזמן שהם מדברים על הטפל, איצ'יגו שם לב לכך שהיא מתנהגת מוזר, אך זה נקטע ע"י זעקותיו של קון שהצליח לברוח מעוזריו של אוראהרה ונצמד אל רוקיה. קון כולו גזור ומלוכלך, לכן השניים מחליטים לקחת אותו אל מתקן הבובות היחיד שהם מכירים – אישידה. בתחילה אישידה מסרב, אך כאשר איצ'יגו לועג ליכולתו הוא חוטף את הבובה ומתחיל לתקן אותה. אך כאשר אישידה מסיים, אנו רואים את קון בשמלה נוספת עם שיער בלונדיני מסולסל, קון היה נראה מאוד מפואר יחסית לבובה. בזמן שאישידה מתרברב על עבודתו קון מעיף לו בעיטה בראש ואז פונה אל השניים האחרים ומגלה שהם כבר לא שם.

השמש שוקעת על העיר קאראקורה, יורואיצ'י החתול בוהה בשמיים בזמן שאוראהרה יוצא מחנותו, אוראהרה תוהה מה הבעיה של יורואיצ'י ולפתע החתול עונה לו בקול אנושי. הוא אומר לו לא להיות תמים ושבוודאי הוא כבר שם לב ש"הם" הגיעו. בביתו של איצ'יגו, איצ'יגו הביא לרוקיה אוכל, אומנם זאת יצאה מן הבית והשאירה מכתב קטן המודה לו על הכול. אנו רואים את רוקיה מחוץ לביתו של איצ'יגו, נותנת מבט אחרון לפני שהיא מתחילה לרוץ לאור הירח. בעת שהיא עושה זאת, זוג דמויות מופיעות באמצע השמיים: אחד עם קעקועים רבים ושיער אדום, השני
עם שיער שחור וסיכות לבנות וארוכות בשיערו, לפי ההערכה שלהם… הם כבר מכירים את רוקיה.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>