פרק 152 – איצ'יגו מכה שנית! זה הבאנקאי שלי!

מבלי שישים לב שמישהו צופה בו, איצ'יגו ממשיך לרוץ לאורך המזדרון עד שנל מצליחה להדביק את הפערה איתו. נל חושבת שדונדוצ'אקה ופאשה עדיין מאחוריה, אך מתחילה להלחץ כשהיא מגלה שטעתה. לפני שמשהו בכלל היה יכול להתרחש, איצ'יגו חש במישהו המסתתר קרוב אליהם ודורש ממנו בצעקות שיגלה את עצמו. ואכן, מישהו באמת הסתתר מעל הקורות שהחזיקו את הגג של המבנה בו איצ'יגו ונל נמצאו. ובצורה משעשעת למדיי, הדמות בטעות מחליקה ונופלת בדיוק לפניהם. במטרה לבצע כניסה מרשימה, הדמות מציגה את עצמה כארנקאר מספר 103, דורדוניי, ונשבע למחוץ את איצ'יגו. כשאיצ'יגו שומע את המספר הגדול, הוא לא חושב פעמיים ומניח שמאחר והמספר שלו גבוה כל כך, הוא בוודאי חלש. בתגובה לכך, דורדוניי מוכיח שיש לו כמה צעדים בשרוול, ומתחמק מכל התקפותיו של איצ'יגו. הוא לא נותן לאיצ'יגו לקחת אותו יותר מידיי ברצינות, במיוחד לאחר שהוא מועד על אבן ונופל.

באותו הזמן, טוסן משקיף על כל אחד מהחברים בקבוצתו של איצ'יגו בדיוק כשאיצ'ימארו מחליט לקפוץ לביקור. כשנכנס, הוא מבחין בוונדרוויס מסתתר ומכריז כי טוסן באמת קשור אליו. קפטן היחידה התשיעית לשעבר משיב, כי אנשים טהורים נוטים להתחבר זה לזה, אל-עף שהוא עדיין לא הצליח לגלות מהו הטוהר שבוונדרוויס. זה גרם לאיצ'ימארו להבין למה וונדרוויס לא ממש התחבר אליו, למרות שטוסן, לטענתו, אומר שכל אדם צריך להיות זהיר ליד איצ'ימארו. טוסן מפנה את תשומת-ליבו של איצ'ימארו לנושא אחר, לכך שאיצ'יגו וחבורתו התפצלו וכל אחד מהם נמצא במקום אחר, איצ'ימארו מעיר כי זה רק מפחית את סיכוייהם לנצח. שניהם מבחינים כי כל אחד מהחבורה של איצ'יגו מתקדם אל עבר מקום מעניין: הטרס סיפראס. מאחר וונדרוייס לא יודע מה זה, טוסן מסביר לו כי כל אראנקאר בעל מספר תלת-ספרתי הוא אראנקאר שהודח מתפקידו כאספאדה, ושבמבנה הזה נמצאים כל אלו.

בחזרה לקרב, איצ'יגו מבין כי דורדוניי חזר הרבה יותר ממה שהיה נראה מאחר והוא היה הראשון לשפוך דמים. איצ'יגו מגלה שכל אראנקאר שהוא בעל שלושה ספרות הוא אספדה לשעבר, וזה כולל את האראנקארים שבהם נלחמים באותו הזמן סאדו ואישידה. דורדוניי ממשיך להכות ולבעוט באיצ'יגו בחדר עצמו ואפילו דרך הקירות. לא מורשם כלל מביצועיו של איצ'יגו, הוא דורש ממנו לשחרר את הבאנקאי שלו, אך איצ'יגו מסרב מאחר והוא לא רוצה להשתמש בבאנקאי בהתחלת הקרב, וקל וחומר לא על מישהו שלא אפילו אספדה. הוא נשבע לא להשתמש בבנאקאי ובו בזמן מנסה לשלוח מתקפה אל עבר דורדוניי אך הוא אוחז בחרבו של איצ'יגו ומנטרל אותה, הוא מחליט לשחרר את הזאנפאקוטו שלו, גיראלדה. שיחרור הזאנפאקוטו שלו משנה את צורתו, ובנוסף לכך מקנה לו את האפשרות ליצור צמד טורנאדואים היוצאים מרגליו. הוא ממשיך לרוץ אחר איצ'יגו תוך כדי שהוא מכה בו בעזרת הטורנדואים שלרגליו. מחור נסתר בחדר הגדול, יושבת נל ובוהה במהלך הקרב. כשהיא חושבת שזה הסוף ושאיצ'יגו הולך למות, אור מתחיל לבהוק מבעד למסכתה הסדוקה.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>