פורומים של בליץ'

הודעות אחרונות מהפורומים...

פרק 16 – מפגש : אבארי רנג'י

רוקיה רצה במורד הרחוב תוך כדי שהיא נזכרת בפעם הראשונה שהיא פגשה את איצ'יגו ובעוד כמה זכרונות מן התקופה שלה איתו, לבסוף היא אומרת לעצמה שכל מה שהיא מרגישה כלפי חבריה החדשים הם רגשות לא נחוצות ושהיא צריכה לשכוח מהן. על ראשו של עמוד חשמל עומד לו בחור עם שיער אדום ומקועקע בכל גופו, הוא מצהיר על נוכחותו. רוקיה מזהה אותו כ-אבאראי רנג'י וזה שולף את חרבו ומזנק לעברה בניסיון התקפה, אולם הוא בכוונה פוגע ברצפה רק בשביל להפחיד אותה. רנג'י כבר יודע על כך שרוקיה לא נמצאת בגופה האמיתי והוא גם יודע שכוחותיה נלקחו ע"י בן אנוש רגיל, לכן הוא דורש לדעת ממנה מי הוא האדם הזה. רוקיה מכחישה את העובדה שכוחותיה נלקחו, אבל רנג'י אומר שהוא יודע שהיא התרועעה עם בן אנוש מכיוון שיש לה הבעת פנים של אחד. הוא מזכיר לה על כמה מזלה שיחק לה במשך השנים ועל כך שהיא אמורה להיות בין המובחרים בשיניגאמים, לכן הוא מתעצבן כל פעם שהוא מסתכל עליה ויש לה הבעת פנים אנושית. שניות לאחר מכן, הדמות השנייה אשר הגיחה מאחורי רוקיה מזוהה כ-קוצ'יקי ביאקויה, רוקיה מתסכלת עליו בתדהמה ורנג'י מנצל את הזמן הזה כדי להתקיף אותה. בעוד שדם נוטף מלחייה, רנג'י מסביר לה את חומרת פשעה, על כך שאסור להעביר את כוחות השיניגאמי שלך לבן אנוש, הוא שואל אותה שוב מיהו האדם הזה שלקח את כוחותיה. הוא גם כן מציין שהוא וביאקויה הגיעו לפה עם שתי מטרות: הראשונה למצוא את רוקיה, השנייה להרוג את האדם שלקח את כוחותיה. לבסוף הוא אומר לה שהיא לא התחמקה מן התקפותיו, אלא שהוא נתן לה להתחמק ושאת המכה הבאה היא לא תשרוד.

רוקיה, למרות דבריו של רנג'י, מצליחה להתחמק מן התקפתו השלישית אך היא נפגעת בחלק העליון של ידה ברביעית. רנג'י הניף את חרבו במטרה לסיים את מלאכתו כאשר הבזק כחול עובר לידו ומכריח אותו לזוז הצידה, אישידה מופיע מן החשכה. רנג'י מופתע מכך שאישידה מסוגל לראותם אך הוא לא נרתע יותר מדיי, אישידה מציין שהוא רק במקרה עבר באזור לאחר שקנה אוכל בחנות מזון ומזל שכך. רנג'י חותך לו את השקית ודורש לדעת מיהו, כאשר אישידה לא עונה רנג'י מתכונן להרוג אותו. לבסוף אישידה פולט את שמו, רנג'י לא מבין למה אבל אישידה מהר מסביר לו שהוא בטח ירצה לדעת את השם של מי שהביס אותו. בביתו של איצ'יגו, איצ'יגו מהרהר לעצמו בשירותים למה רוקיה לא בבית עד שהוא מתחיל לשמוע קולות, בסופו של דבר איצ'יגו מגלה את קון קשור לחלק האחורי של האסלה. לאחר שאיצ'יגו משחרר את קון, זה מספר לו על רוקיה ועל המכתב שהיא השאירה על השולחן, הוא גם מציין את זה שרוקיה היא זאת שקשרה אותו לאסלה. לאחר שאיצ'יגו מפענח איך לקרוא את המכתב הוא מבין שזהו מכתב פרידה וגם אזהרה, לכן הוא תופס ומנסה להחליף לגוף השיניגאמי שלו. אך לפני שאיצ'יגו מצליח להוציא את הגלולה, הוא מבחין באוראהרה שיושב לו על עדן חלונו של איצ'יגו עם תחתית מקלו מונפת אליו.

בינתיים, אישידה נופל מול רנג'י, מובס. רנג'י מניף את חרבו ואומר את שמו שלו כדי שאישידה יידע מי הרג אותו, אך לפני שהוא הצליח לסיים את המכה הסופית שלו, נקרעה האדמה תחתיו והוא היה חייב לקפוץ הצידה. קורוסאקי איצ'יגו הופיע במקום, מחזיק בחרבו המסיבית. רנג'י מהר מאוד מבין שאיצ'יגו הוא האחד אשר לקח מרוקיה את כוחותיה, אבל הוא גם מבין שלאיצ'יגו יש כוח אנרגטי גדול במיוחד מכיוון שהזאנפאקוטו שלו גדול במיוחד. למרות זאת, רנג'י מתחיל בהתקפה ומקניט את איצ'יגו תוך כדי שאיצ'יגו חוסם את כל התקפותיו, איצ'יגו מנצל את אחת מן הזדמנויות כדי להתקיף בחזרה אך הוא מפספס את רנג'י וזה חותך לאיצ'יגו את כתפו הימנית בהתקפת נגד. רוקיה מנסה להתערב אך אישידה, בשארית כוחו, עוצר אותה. רנג'י מכריז על הקרב כגמור, הוא מספר לאיצ'יגו שהוא יהרוג אותו כאן ועכשיו ורוקיה תמות בסול סוסייטי. אך בעוד רנג'י מתרברב בכוחו ועל כך שאיצ'יגו חלש מכדי לעשות משהו, חותך איצ'יגו את רנג'י בסנטרו וקם בחזרה על רגליו. ביאקויה שכרגע לא מתערב בקרב אומר לרנג'י לקחת את הקרב קצת יותר ברצינות, הוא גם מציין שהוא ראה את איצ'יגו מקודם בדיווח על המנוס שהגיע לעולם החיים ושהובס על ידו. רנג'י במקום להתייחס אל איצ'יגו בקצת יותר רצינות, צוחק: הוא אומר שהוא לא מאמין שאיצ'יגו הצליח לפגוע במנוס גראנדה ושחרבו, עד כמה שהיא גדולה, מראה על כך שהוא פתטי ושהוא לא מסוגל לשלוט בכוחו האנרגטי. לאחר מכן שואל רנג'י את איצ'יגו מה שמו של הזאנפאקוטו שלו, איצ'יגו נראה מבולבל ולא הבין על מה הוא מדבר, בעקבות זאת לועג לו רנג'י עוד קצת ומניח את ידו על חרבו. הוא מחליק את ידו על חרבו וקורא בשמה וזאת משתנה מחרב רגילה לאחת מיוחדת אשר נראת שונה מקאטנה פשוטה. רנג'י מזנק על איצ'יגו עם חרבו החדשה אשר מעיפה את הקטאנה הגדולה של איצ'יגו, שניות לאחר מכן פוגעת החוד של חרבו של רנג'י בכתפו השמאלית של איצ'יגו. רנג'י מכריז בשנית על סופו של הקרב ומנתק את חרבו בכפתו של איצ'יגו, בדרך זאת משאירה חור גדול בגופו של איצ'יגו ושובל של דם באוויר. איצ'יגו קורס לברכיו אשר לידו מונחת חרבו.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>