פורומים של בליץ'

הודעות אחרונות מהפורומים...

פרק 17 – איצ'יגו מת!

הפרק מתחיל עם השתנותה של החרב של רנג'י, זאת מקבלת חודים נוספים אשר יוצאים מצד אחד שלה בעת שהצד השני נשאר חלק והילה ירוקה מקיפה כעת את החרב. רנג'י מאריך את חרבו ומעיף לאיצ'יגו את החרב והחוד הארוך ביותר אשר ממוקם בסופו של החרב חודרת את כתפו של איצ'יגו, רנג'י שולף בחזרה את חרבו ומשאיר חור בכתפו השמאלית של איצ'יגו בזמן שאיצ'יגו נופל על ברכיו, המום. רנג'י מסביר עכשיו לאיצ'יגו קצת על החרב ועל כך שהחרב משנה את צורתה וגודלה על סמך כוחו של המשתמש בתנאי שהמשתמש יודע איך להפעילה, לאחר ההסבר הקצר הזה רנג'י מתכונן למכה הסופית. רנג'י מניף את חרבו ומתקדם לעבר איצ'יגו אך לפני שהוא יכול להנחית את מכתו, תופסת רוקיה את ידו המחזיקה בחרב ומתחננת שאיצ'יגו ינצל את הזמן הזה בשביל לברוח. לרקע צעקותיה של רוקיה, תופס איצ'יגו את חרבו וקם על רגליו. רנג'י מצליח סוף-סוף לנער את רוקיה מעליו בזמן שהוא ממשיך להקניט את איצ'יגו. רוקיה ממשיכה להתחנן בפני איצ'יגו שיברח אך עוצרת את עצמה ומבחינה בהילתו הכחולה של איצ'יגו ובהתנופפות של בגדיו הנוצר מדליפת כוחו האנרגטי של איצ'יגו. רנג'י גם כן מבחין בכך ומנסה להבין מה פשר הדבר, הוא מבחין לרגע בעיניו של איצ'יגו ולפתע דם החל להשפריץ מכתפו השמאלית של רנג'י. מהירותו של איצ'יגו מפתיעה ומתריעה את רנג'י, אך איצ'יגו פוגע בו שוב, מעיף אותו אחורה וגורם נזק למצחו של רנג'י. רנג'י לא מבין מאיפה איצ'יגו משיג את כל הכוח הזה, אך איצ'יגו מצד שני, נראה משועשע למדי ומספר לרנג'י שהוא מאוד נהנה בזמן שעל פניו חיוך מעוות. רנג'י משליח את התקפותיו בניסיון לחתוך ולדקור את איצ'יגו, אולם איצ'יגו מתחמק וחוסם את התקפותיו בלי שום מאמץ.

איצ'יגו יוצא להתקפה אך רנג'י מצליח להתחמק ממנה, אולם כאשר איצ'יגו מזנק לשמים במטרה לנחות ולשסע את מטרתו, רנג'י לא מסוגל לזוז. איצ'יגו מגיע לרצפה, אולם כמעט לא נשארה כלום מחרבו אשר נראת שבורה, איצ'יגו ורנג'י מנסים להבין מה קרה לשאר החרב בזמן שביאקויה, אשר עמד רחוק מן זירת הקרב, מניף גבוהה את הלהב אשר שבר מהחרב. איצ'יגו מבחין בכך וביאקויה שולח יד לחרבו שלו, איצ'יגו הסתובב כדי לעמוד מול אויבו החדש, אולם ביאקויה כבר הופיע מאחורי איצ'יגו לאחר שחתך אותו בגבו. איצ'יגו הנופל מנסה לפענח את מה שקרה הרגע אך מגיע לרצפה ללא הבנה. רנג'י, הנדהם, לעומת איצ'יגו ראה את הדקירה שביצע ביאקויה והוא אומר לביאקויה שהוא לא היה חייב להתערב בקרב. רוקיה רצה לכיוון איצ'יגו אבל אך רנג'י קם על רגליו ותופס אותה בצווארה, רנג'י לא מבין למה רוקיה מסכנת את עצמה בשביל מישהו כמוהו והוא טוען שאיצ'יגו כבר מת ואין מה לעשות בשבילו. רוקיה מאשימה את עצמה במותו של איצ'יגו וביאקויה מבין אותה ואומר לה שאיצ'יגו באמת דומה לאדם אחר שהיא הכירה. ידו של איצ'יגו תופסת את חלוקו של ביאקויה, לתדהמתו של רנג'י, איצ'יגו מודיע על כך שהוא עדיין חי אך ביאקויה לא נרגש מזה.

רוקיה ממהרת אל איצ'יגו ובועטת בידו האוחזת בביאקויה, איצ'יגו בוהה בה באי הבנה וזאת צועקת עליו ואומרת שיפגין כבוד לשיניגאמים. לאחר מכן היא מבקשת מביאקויה שיחזיר אותה לסול סוסאיטי ושהיא לבד תשא בעונש. איצ'יגו מנסה להתווכח אך רנג'י מניח את רגלו על ראשו של איצ'יגו ואומר לו למות בשקט. רוקיה לבסוף מצליחה לשכנע את ביאקויה להשאיר את איצ'יגו שוכב שמה כי במילא הוא ימות בקרוב, לטענתו של ביאקויה איצ'יגו ימות תוך פחות משעה מכיוון שהוא פגע בשתי חלקים חיוניים בגופו. בנוסף לכך, גם אם איצ'יגו יחיה, לא יהיה לו את כוחות השיניגאמים או כל כוח אנרגטי אחר כתוצאה מן הפגיעה. רנג'י גורם לחרבו לזהור בצבע אדום ודוקר את האוויר איתה, זאת נעלמת מן העין בשלב מסוים בזמן שרנג'י מסובב אותה בזוית של 90 מעלות. הערפל הדקיק החל להתערבל סביב החרב ולפתע הופיעה דלת מולם. הדלת נפתחה ושלושה פרפרים שחורים יצאו ממנה, רנג'י בינתיים החזיר את חרבו למצבה הרגיל והחל לפסוע לכיוון הדלת בזמן שאחד מן הפרפרים השחורים עוקב אחריו. ביאקויה ורוקיה התקדמו גם הם לעבר הדלת הפתוחה וכמו רנג'י, שאר הפרפרים השחורים עקבו אחריהם. איצ'יגו אשר צופה בכל המתרחש אינו מסוגל לזוז או לדבר וגשם החל לרדת בזמן שהדלת נעלמה לה בחשכה. איצ'יגו שוכב שם, כולו ספוג במים ודם אך זוג רגליים החלו להתקדם אליו, זוג הרגליים האלו היו שייכות לאוראהרה אשר עכשיו מתבונן באיצ'יגו הפצוע.

איצ'יגו פותח את עיניו ומגלה את פרצופו של טסאיי סנטימטרים משלו, איצ'יגו נבהל וצורח. טסאיי קורא לאוראהרה ומודיע לו על כך שאיצ'יגו התעורר, איצ'יגו מצליח להעיף את טסאיי מעליו ולאחר מכן מבין שהוא לא בביתו. הדלתות נפתחות ואוראהרה מגיח מביניהם בזמן שהוא מציע לאיצ'יגו לשכב ולא לזוז יותר מדי, איצ'יגו מתחיל סוף-סוף להבין מה קרה לאחר שרוקיה, ביאקויה ורנג'י עזבו בלילה הקודם, אך הוא לא נשמע נלהב מדי מהעובדה שהוא עדיין חי. איצ'יגו משנה נושא בכך שהוא מספר לאוראהרה לגבי אישידה, אך אורהרה מרגיע אותו ומספר לו שלאישידה לא נגרם נזק קשה מדיי. איצ'יגו מתחיל לכעוס על עצמו על כך שרוקיה עזבה לסול סוסאיטי וגם על כך שאין לו דרך להחזיר אותה, אולם אוראהרה אומר שיש דרך ושהוא יספר לאיצ'יגו איך להגיע לשם בתנאי שאיצ'יגו ילמד תחתיו ל

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>