פרק 179 – עימות?! אמאגאי נגד הגוטיי

בפגישה שערכו כל הקפטנים, מציע אמאגאי לשנות את חוסר התיאום בין היחידות ומציע אימון משותף. זאראקי צוחק על הרעיון עד שאוקיטאקה מזכיר איך שאייזן, איצ'ימארו וטוסן ניצלו את הפתחים והשוני בין היחידות, אך למרות תמיכתו ההצעה נדחת. קיבונה מנסה לעודד ולהגיד שדעתם תשתנה, ובנתיים קירה עדיין חושב על קיבונה וכניסתו לבית קאסומי-אאוג'י ושואל אותו לגבי זה, אבל קיבונה אומר לו שהוא פשוט ראה לא נכון. לפני שקירה יכל ללחוץ על קיבונה, אזעקת חירום הושמעה בסול סוסייטי בעקבות פלישה של מנוסים. קיבונה ושאר האחרים מהיחידה השלישית יוצאים החוצה על מנת להלחם, אך קירה מעדיך לחכות לאמאגאי, שבינתיים יצא לשתות עם אוקיטאקה ושונסויי.

בינתיים, קיבונה ושאר הגברים ביחידה 3 מגיעים לאיזור של המנוסים, אבל אחרי שהם רואים שאין שם כלום, קירה מגיע ומציע לחזור לאיזור היחידה. הגברים מתנגדים, מה שגורם לסכסוך בין קירה לקיבונה, אך לפני שהשניים מתחילים להלחם אמאגאי מגיע לאיזור ותומך בקירה כהמחליט, ומזהיר את קיבונה שלא להגזים במצבו. המנוסים שוב מופיעים, וכל השיניגאמים רצים לעברם. בשונה מהאחרים, אוקיטאקה ושונסויי חושבים שמשהו לא בסדר ושזה בעצם זיוף. להפתעתו של אוקיטאקה, יאמאמוטו מופיע ומספר להם שהוא עושה את זה, על מנת לראות כיצד תגיב כל יחידה עם המידע המזויף.

בנוסף, יאמאמוטו מעוניין לראות מה אמאגאי יעשה במצב כזה, ובאותו הרגע מארגן אמאגאי את יחידה 3 בשיתוך עם יחידות אחרות ומחלק להם פקודות מה לעשות. המנוסים מובסים בקלות, אך קירה שם לב שבמקום להלחם קיבונה צופה בקרב ונראה כאילו מאכסן מידע בעזרת משקפיו. אחר כך, מאשר יאמאמוטו את האימונים המשותפים, ואנשי יחידה 3 שמחים מאיך שהמצב נהיה, אבל אמאגאי עצמו, נרדם.
בינתיים, קירה מטייל במקרה בחוץ ונתקל בקיבונה משחרר פרפר גיהנום באופן חשוד.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>