פורומים של בליץ'

הודעות אחרונות מהפורומים...

פרק 18 – דרישה מחדש! הכוח של השיניגאמי!

 

הפרק מתחיל בבית הספר, איצ'יגו חש לעצמו שזה לא ממש המקום בשבילו כרגע. החבר'ה מסואל סוסייטי שכיסחו אותי, הוא חושב, כמעט למות , עצם זה שהיא לא פה עכשיו, וזה שא אחד מהכיתה לא זוכר את רוקיה. רואים את אסנו מיזורו וסאדו עומדים ומדברים ואסנו עושה את הבוהאהא של דון קונג'ואני, מיזורו שואל אותו אם הוא עדיין ממשיך עם זה, נו באמת, עונה לו אסנו, זה עדיין הדבר בשבילי. עוברים לאוריהימה וטאצ'קי , שטאצ'קי שואלת את אוריהימה אם היא הכינה תוכניות לחופשת הקיץ, עדיין לא, עונה אוריהימה, הימה , פונה אליה אחת מבנות הכיתה, במקרה הזה, בואי להיות אצלי, ההורים שלי בחופשה! אין מצב, קופצת עליה טאצ'קי, זה ברור מה את מתכננת.
חוזרים לאיצ'יגו שסביבו הכל חשוך ורק הוא מואר, אז לזה התכוונו שאמרו לחזור לסואל סוסייטי, ההעלמות שלך מהעולם הזה, מהזיכרון של האנשים, האמת על הקיום שלה נעלמת והופכת לאוויר דק.

 אוקיי, אומרת המורה, אני משערת שזה הכל לסדר היום, אל תמותו לי לפני ספטמבר, זה הכל משוחררים.לעזאזל עם אישדה, חושב איצ'יגו אחרי שכולם קמו, הוא לא הגיע היום. אסנו קם אל איצ'יגו מכסה לו ת'עיניים ומתחיל לסובב אותו, ושואל, איפה האבטיח, איצ'יגו מחטיף לו על הראש עם נבוט, ואז אסנו קם ומכריז, בהקשר הזה, אני, אסנו קייגו, מתכנן טיול על החוף למשך עשרה ימים החל ממחר, החל מזיקוקים ומבחני גבורה ועד אמבטיות של מעיינות חמים, זה יהיה מלא מצבים מביכים שרק אפשר לדמיין. מצטער, אומר איצ'יגו, יש לי מה לעשות, אני מוותר. מצטערת, אומרת אוריהימה, ים לא עושה לי את זה. ישלי את האליפות, אז אני לא יכולה גם, אומרת טאצ'קי. אחת מהכיתה אומרת שאם אוריהימה וטאצ'קי לא באות היא גם לא. אני אוותר הפעם, אומר סאדו, גם. אסנו ומיזורו עומדים לבד באור, ואז מיזורו אומר שהוא נוסע מחר להוואי. עם מי, תופס אותו אסנו וצועק, עם החברה שלך שהיא אישה מבוגרת?! למען האמת, אומר מיזורו, איתה, ועוד תשעה חברים שלה, זה טיול ל11 אנשים. מה?! מה לעזאזל אתה אומר?! צורח עליו אסנו, האחדעשרה הטובים ביותר אה? איך זה שאתה מתעצבן רק עליי, שואל מיזורו.

   

 איצ'יגו יוצא מבית הספר, זה מוזר, הוא חושב, אנלא מרגיש הקלה כלשהיא, אפילו בלי רוקיה, העולם מסתובב על צירו כמו מיקודם, אני משער שהוא אמור, רוקיה הייתה במקור מסואל סוסייטי, לא היה לה מקום התחלתי פה, אז מה אני אמור לעשות? שומעים צעדים ורואים את אוריהימה מגיעה מאחריו, אינו, הוא שואל, מה קרה? לאן הלכה רוקיה, שואלת אוריהימה, איצ'יגו בהלם, למה כולם שכחו פתאום ממנה, חשבתי שאולי אתה תדע. השמש שוקעת, ורואים את המדרגות שבהן התחיל הקרב של איצ'יגו עם אישדה, ועליהן יושבים איצ'יגו ואוריהימה ומדברים, אז רוקיה חזרה לעולם שממנו היא באה? שואלת אוריהימה, כן, עונה איצ'יגו, אבל אני מופתע לא חשבתי שתוכלי לראות אותנו, מתי התחלת? אחרי הקטע עם אחי הגדול, עונה אוריהימה, אתה יודע, אני באמת מלאת הכרת תודה על מה שקרה אז, על זה שהנחת את אחי הגדול. אני בטוחה שהוא מאושר בצד השני, איך שהוא אני מרגישה את זה. באמת, שואל איצ'יגו, כן, אומרת אוריהימה, אני תוהה עם רוקיה מסתדרת שמה גם, בטוח יש לה חברים ומשפחה שם. איצ'יגו מקבל פלאש בק שרואים את בויאקויה, אני חייב להחזיר אותה, אומר איצ'יגו, אבל… אם היא מאושרת, אומרת אוריהימה, זה לא ממש כדאי. כרגע היא במצב שבו היא עלולה למנות בכל רגע נתון, אומר איצ'יגו, אני בטוחה שאני יודעת מה תאמר עכשיו, קמה ואומרת אוריהימה ומחקה את הפרצוף של איצ'יגו, לא משנה מה שיש לה שם או מה שאין לה שם, כל זמן שהיא בחיים היא תוכל לראות אותם בחיים ביום מן הימים, ברגע שאתה מת, הכל נגמר, החלטת כבר נכון איצ'יגו? היא שואלת, היא בטוח הייתה פה, זה המקום בשבילה, בדיוק כאן, אומר איצ'יגו וקם, תודה אינו, ומתחיל לרוץ. אינו הולכת אחריו לתחתית המדרגות, ואז פתאום סאדו מגיע, ורואים את יורואיצ'י עומד בראש המדרגות.

קארין ויוזו יושבות בבית ואוכלת ארוחת ערב, זה מעפאן, אומרת יוזו, ברגע שהתחילה חופשת הקיץ, איצ'יגו כבר התעופף לאנשהוא, יוזו, אומרת לה קארין, זה מספיק מה—אבא שלה קופץ מולה, אוקיי, הוא אומר, הלילה ישנים ביחד במיטה של אבא? קארין דוחפת לו ת'עיתון לפה, תקפוץ לי, היא אומרת, תדבר מתוך שינה אחרי שאתה הולך לישון! רק לדמיין את זה, אומרת יוזו, אני יודעת שיהיו לי סיוטים. לא חשבתי שזה יהיה כזה רעיון גרוע, אומר אבא שלהן.

 באותו זמן במקום אחר ^^ רנג'י הולך בחלוק של הומואים בסואל סוסייטי, וכמה בנות מברכות אותו בבוקר טוב, הוא ניגש לדלת ומכניס מפתח. רואים מישהו מנסה לתפוס פרפר שחור [WTF?] ולא מצליח, אם ככה, הוא אומר ומביא פרפר על מקל, היי אני ג'ניפר, אני פיסקאס [סוג של פרפר?] וסוג הדם שלי הוא A, החזייה שלי היא E, שלושת המידות שלי הן, ואז רנג'י דופק לו בעיטה בראש, מה לעזאזל אתה עושה? שואל אותו רנג'י, אתה לא בתפקיד היום, שואל השיניגאמי, אני בודק מה עם האסירה שלנו, אומר רנג'י, היא עדיין כועסת? רוקיה מסתכלת אחורה ואומרת, לא השתנתי בשום מקום, אם ככה, אומר רנג'י, למה את לא נוגעת באוכל שלך? אני פשוט לא רעבה, עונה רוקיה, סגן, מה לעזאזל, שואל רנג'י, יש לך בעיה עם זה שאני סגן? לא, עונה רוקיה, לא בדיוק, תעשה את המיטב סגן, אתה חזק סגן, ישלך גבות מוזרות סגן, לעזאזל, מתעצבן רנג'י, אני אהרוג אותך, צאי משם לעזאזל! תגיד רנג'י, פונה אל

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>