פרק 180 – החלטתה של הנסיכה, הכלה העצובה

אשר איצ'יגו והחבורה גילו על ההכנות לחתונה של רוריצ'יו לקנוגי שו, אורהארה הציע שישתמשו בכפילה שלה במקום מאחר והיא בעולם האמיתי. הוא גם אומר שאולי זו מלכודת על מנת להוציא אותם החוצה וללכוד את רוריצ'יו. באותו הזמן, רוריצ'יו הסתכלה על סאדו ואוריו הפצועים יחד עם אוריהימה, והאשימה את עצמה על מה שקרה להם. אחרי שעזרה לאוריהימה, עלתה רוריצ'יו לגג וישבה שם עד שאיצ'יגו מצא אותה. איצ'יגו מנסה לשכנע אותה שזו לא אשמתה, אך היא לא מאמינה לו וחושפת שהיא יודעת שקמואי רוצה להרוג אותה. כאשר רוריצ'יו החלה לבכות, איצ'יגו הסביר לה שכולם בחרו להגן עליה כי לא יכלו להשאיר אותה לבד. רוריצ'יו מודה לאיצ'יגו על שהוא מנחם אותה, אך לאחר מכן היא זורקת את התג שלו ובועטת לו בפרצוף.

אחרי שאיצ'יגו נפל, רוריצ'יו פותחת את השער אל סול סוסייטי ועוזבת, מכיוון שהיא לא רוצה לגרום יותר צרות לאף אחד. בעיות רבות נגרמות לאיצ'יגו ולחבורה כאשר הם מנסים לעבור גם הם לסול סוסייטי, מכיוון שהקנריו לא יכול לפתוח את השער, הם נאלצים להשתמש ברוקיה על מנת לעבור לסול סוסייטי דרך השער הראשי. כאשר איצ'יגו, רוקיה, קנריו ואנריו מגיעים לסול סוסייטי, הם מוחזקים על ידי השומרים עד שעות הבוקר מכיוון שלא ביקשו בקשה רשמית על מנת לעבור לסול סוסייטי. לאחר מכן, במקום לרדוף אחרי רוריצ'יו ברחבי סול סוסייטי, הציע איצ'יגו שיחכו עד שהחתונה תגמר, ויתפסו אותה אז. כאשר החתונה נגמרה, איצ'יגו מנסה לקרוא לרוריצ'יו, אך היא לא מגיבה אליו, כשלפתע מופיעה סויפון עם האנשים שלה על מנת לעצור אותם.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>