פרק 181 – יחידה 2 מגיחה! איצ'יגו מוקף

איצ'יגו מנסה להתחנן לרוריצ'יו, אף על פי שהוא הוקף על ידי כוחותיה של סויפונג ונעצר על ידה. הוא מתנצל על כך שגרם לה לבדידות, אומר לה שהיא לא צריכה להטריד את עצמה עם הכול וכי שהם יתמכו בה לא משנה מה תחליט. הוא מעודד אותה לעשות מה שנראה לה לנכון אך, לשמחתו של קומוי, היא שואלת על מה הוא מדבר, מצהירה שלא תסלח על חוצפתו. מתוסכל מהמצב, אנריו משחרר את הזאנפאקוטו שלו ומכה בגג עליו הם עומדים. איצ'יגו מנצל את ההזדמנות כדי ללכת אחר רוריצ'יו, אך זו טוענת שהיא אינה מכירה אותו ודוקרת אותו עם סכין כשהוא לא מסתכל. מסתמך על הקול הגברי שמתגרה בו, איצ'יגו מבין שהרוריצ'יו שמולו היא זיוף ושולף את חרבו כשקומוי מופיע. סויפונג עוצרת את תקיפתו של איצ'יגו וקומוי מצליח לברוח עם רוריצ'יו המזויפת בעוד שסויפונג מעסיקה את איצ'יגו. היא לא מאמינה לטענה שלו, שאומרת כי רוריצ'יו שהייתה שם היא מזויפת, ולאחר מספר מהלומות היא משחררת את הזאנפאקוטו שלה: "סוזומבאצ'י". רוקיה מפרידה בין השניים בעזרת גוש קרח עצום לפני שסויפונג מספיקה להשתמש בסוזומבאצ'י, איצ'יגו מנצל את ההזדמנות כדי לרדוף אחר רוריצ'יו. להפתעתו, קאנוגי שו עוזר לו בכל שהוא מוביל אותם בכיוון הנכון.

לאחר מכן, סויפונג מורה לאנשיה לערוך חיפוש באחוזת קאסומיאוג'י, אך קומוי מסרב להכניסה ומצפה שהיא תחכה עד שאנשיו יוציאו את איצ'יגו ורוקיה מהאחוזה בכוח. באותו הזמן, השניים מתחבאים עם שו, וכשהם שואלים אותו מדוע הוא עוזר הוא עונה שהוא רוצה לעזור לרוריצ'יו הוא דואג לה והוא מתאר איך הוא התאהב בה מהרגע שנפגשו. לאחר שאיצ'יגו מבטיח לו שכולם יוכלו להגן על רוריצ'יו ביחד, שו מציע שהשניים ייקחו אותו כבן ערובה כדי שיוכלו לברוח משטח האחוזה. סויפונג פוגשת באיצ'יגו בשער ומנסה לעצור אותו, אך ללא הועיל כיוון שהוא מחזיק בשו כבן ערובה. במקום זאת היא מדווחת ליאמאמוטו ושאר הקפטנים וכולם מופתעים לשמוע מה קרה. היחיד שאין לו עבר עם איצ'יגו הוא אמאגאי, ולכן הוא מתנדב לעזור בחיפוש. סויפונג מדווחת גם על התנהגותו המוזרה של קומוי כשלא נתן לה להיכנס לאחוזת קאסומיאוג'י ועל כך שמשהו קרה בינו לבין איצ'יגו, אך יאמאמוטו מחליט לא לעשות דבר בנידון.

אמאגאי חוזר ליחידה השלישית ופוגש בקירה בשער. קירה מופתע לשמוע על איצ'יגו, וכיוון שהדבר מעורב במשפחת קאסומיאוג'י הוא מחליט לספר לאמאגאי על כך שהוא ראה את קיבונה נכנס לאחוזה. הוא מספר גם על שאר הפעמים בהן קיבונה התנהג בצורה מעוררת חשד, אך אמאגאי מרגיש כי אין ביכולתם לשפוט את קיבונה כל כך מהר. בכל זאת, הוא מכיר בתזמון המוזר של הדבר ומניח כי יש משהו מאחורי זה, ומבקש מקירה לפקוח עין על קיבונה לעת עתה. עם זאת, הדבר בראשון בסדר העדיפויות שלהם לעכשיו הוא ללכוד את איצ'יגו.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>