פרק 182 – הכוח האמיתי של אמאגאי, הזאנאפקוטו משוחררת!

איצ'יגו, רוקיה ושו מתחבאים בביוב בזמן שהם מתכננים את הצעד הבא שלהם, ואיצ'יגו חושד כי רוריצ'יו נמצאת איפשהו באחוזת קאסומיאוג'י. מסתבר שכשרורצ'יו הגיעה לסוול סוסאייטי בעצמה, קומוי קיבל מידע על כך והשתמש באחד מאנשיו בתחפושת שיתפוס את מקומה לפני שהיא מגיעה. כולם חשבו שרוריצ'יו המזויפת היא האמיתית והלכו איתה, וכך אף אחד לא שמר על השער כשרוריצ'יו האמיתית הגיעה. אנשיו של קומוי תפסו אז את רוריצ'יו, וכעת היא לכודה בכלוב בפסגת מגדל מרוחק. האחראי על לשמור עליה הוא קיבונה, וזה מתכוון להשאיר אותה שם עד שהוא יטפל באיצ'יגו לכל הפחות. הוא מסרב לומר לה על מטרותיו ומתרגז כשיהא מציעה שהוא מפחד ממשהו. הוא עדיין מעוצבן לאחר שעזב את המגדל, וכשהוא במקרה נפגש מאחד מעמיתיו השתויים הוא מחליט להרוג אותו. למחרת, קירה מדווח לאמאגאי שקיבונה ואחד מאנשיהם חסרים, ואמאגאי מחליט לתת לקירה לחפש את קיבונה בזמן שהוא מטפל בעניין עם איצ'יגו.

בינתיים ביחידה השישית, ביאקויה נותן לרנג'י להיות ממונה לגמרי על החיפושים שלהם, ורנג'י מבין שזה ייתן לו לעשות מה שרק ירצה. איצ'יגו, רוקיה ושו עדיין מתחבאים בביוב אך הם נשטפים החוצה ופוגשים באמאגאי. לאחר שאמאגאי מציג את עצמו, הוא ואיצ'יגו מתחילים להילחם. לאמאגאי יש יתרון זעום, אך כיוון שאיצ'יגו לא מגושם, הקפטן מחליט לשחרר את הזאנפאקוטו שלו. דבר זה מקנה לו יכולות של אש ותוספת כוח בצורה משמעותית, אך הוא עדיין לא מצליח לפגוע באיצ'יגו, שעונה בגטסוגה טנשו. לאחר מעט מאמץ אמאגאי מצליח להדוף את המתקפה, אבל שו עוצר את הקרב מלהמשיך, עומד בין השניים. הוא לא רוצה שהם ימשיכו להילחם, והוא חושף שהוא פעל תחת התנדבותו שלו כל הזמן הזה. הוא מסביר שאיצ'יגו ורוקיה הם המצילים של רוריצ'יו ומטרתם זהה. לראות את שו כנה ובוכה גורם לאמאגאי להוריד את חרבו ולהקשיב להמשך דבריו של שו. לאחר מכן, אמאגאי מציין כי המצב בעייתי משום שיאמאמוטו לא רוצה שהם יתערבו בעניין משפחת קאסומיאוג'י. אמאגאי מצטער על כך שאין להם הוכחות, ואיצ'יגו מספר לו על נשקי הבאקוטו הבלתי הלא-חוקיים. נכון לעכשיו, איצ'יגו מתכוון להמשיך בחיפושיו אחר רוריצ'יו ואמאגאי מתחייב לעזור.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>