פרק 184 – קירה וקיבונה, ההתקפה וההגנה של היחידה השלישית

הפרק מתחיל בכך שרואים את היחידות השונות ממשיכות לחפש אחרי איצ'יגו ושוסקה, ואת יאמאמוטו מקבל הודעות מסגנו על החזרה לחיפושים.
קיוראקו ואוקיטאקה נפגשים מחוץ לבית היחידה הראשונה, ואוקיטאקה אומר כי יאמאמוטו עדיין לא מסכים לשנות את דעתו (דבר הלא מפתיע כלל את קיוראקו). קיוראקו מסביר לאוקיטאקה שקאסומי-אוג'י הם משפחה שקשה מאוד להתעסק איתם בעקבות העובדה שהם כמעט אף פעם לא יוצאים מהאחוזה שלהם.
הסצנה עוברת לאיצ'יגו ושוסקה המקבלים את הודעתו של קירה וממשיכים בדרכים חלופיות כדי להתחמק מהשמירות. הם מגיעים לשלושת החברים מהיחידה השלישית שעליהם מפקד שוסקה, השלושה מצטרפים לאיצ'יגו שוסקה ורוקיה וממשיכים בדרכם אל קירה.
בדרכם הם מבחינים בקבוצת הנינג'ות שחטפה את לוריצ'יו. איצ'יגו, ושוסקה מחליטים למהר אחריהם, בזמן שהשלושה מיחידה 3 יעזרו לקירה.
אנו חוזרים לקירה וקיפונה אשר הקרב בינהם מתחיל, במהלך הקרב קירה נאלץ לשחרר את חרבו, וואביסקה. וכאשר נראה כי ידו של קירה על העליונה לאחר שפגע בקיפונה בקידו קטלני, קיפונה מוציא מכיסו באקוטו מיוחד אשר מתלבש על ידו ונותן לו כוחות עצומים.
קיפונה נזכר בעברו, כיצד הוא לא הצליח להתקבל ליחידות אפילו שהיה התלמיד הטוב ביותר בשכבתו. רק לאחר שהשיג שיקאי הוא התקבל לאחת היחידות, אך שיטת לחימתו בהולואים היתה מרושעת, והוא השתמש בחבריו בתור פיתיון.
לאחר שהועף מיחידתו הוא נשלח למשימת מסע חקירות בשטח קשה, אך מטרתו של קיפונה היתה להשיג עוד כוח. בשלב מסויים הוא מצא את הבאקוטו והשתמש בו כדי לחזור ליחידות.
קיפונה תוקף את קירה בכוחות מחודשים ומצליח לדחוק אותו לפינה.
הפרק נגמר בכך שרואים את קיפונה מתכוון לסיים את חייו של קירה במכה אחת ואחרונה.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>