פרק 185 – קרח ולהבות! קרב פראי בין קיפונה נגד היטסוגאיה

קירה חוזר לעצמו, ומגן על עצמו מפני הלהב של קיבונה, ולמרות זאת ההתקפות החוזרות של קיבונה גובות ממנו את המחיר, אך קירה נשאר יציב. הוא בטוח כי קפטן אמאגאי יודע על קיבונה, ומציע לו להפסיק כעת כי אין לו עתיד, אבל לקיבונה לא אכפת בגלל המטרה האולטימטיבית של משפחת קאסומיאוג'י, ליצור עולם חדש שמשתמש בבאקוטו. כשהשניים ממשיכים להילחם, קירה מתחיל לסובב את הרגשות שלו כלפי האנשים אשר עליהם הוא ממונה, ומחוייבותו להגן עליהם. כאשר הוא מנפץ חלק מלהבו של קיבונה , קירה מבין כי הסיבה שקיבונה אינו מושפע מיכולות הכפלת המשקל של וואביסקה בשל שאת הלהב שלו מחסה באקוטו. כשבידו חלק מלהבו השבור של קיבונה, הדבר מחליש את כוחו של קיבונה, והוא נותן לבאקוטו אנגריה נוספת על מנת להתחזק, אבל פעולה זו מכניע אותו, וכעת ביכולתו של קירה לבצע את הפעולה שתביא לניצחון שלו בקרב.

במקום אחר בסול סוסייטי, קפטן אמאגאי ואיצ'יגו מדביקים את החוטפים של לוריצ'יו ולוקחים אותה מידם, אבל אז הם מגלים כי החוטפים רימו אותם בכך שנשאו עימם בובה בדמותה של לוריצ'יו. לוריצ'יו האמיתית עדיין נמצאת בידי קומוי. כשהזמן עובר קפטן אמאגאי ואיצ'יגו מגיעים אל הזירה בה נלחם קירה נגד קיבונה, אשר לשם הם הוזעקו. כאשר רנג'י מופיע, קפטן אמאגאי נותן לו את החלק מהלהב של קיבונה אשר היה מכוסה בבאקוטו, בכדי להראות לקפטן יאמאמוטו כהוכחה לכך שהפעולות שנוקטת משפחת קאסומיאוג'י הן בוגדניות. אמאגאי, איצי'גו ורוקיה מובלים לבית משפחת קאסומיאוג'י בידי שו, אבל אז הם מגלים כי קפטן היטסוגאיה, וסגניתו מאטסומוטו ממתינים להם. במטרה לאפשר לאיצ'יגו להיכנס פנימה ולהציל את לוריצ'יו, קפטן אמאגאי נלחם בהיטסוגאיה באותו הזמן שרוקיה נלחמת במאטסומוטו, אבל הקרב נעצר באמצע כשקפטן יאמאמוטו מכריז בכל בסול סוסייטי שמשפחת קאסומיאוג'י חשודה בבגידה, והוא מורה לכולם להסתער על בית משפחת קאסומיאוג'י למצוא ראיה.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>