פרק 186 – הוראות יוצאות! דיכוי בית משפחת קאסומיאואוג'י

לאחר שראה את הבאקוטו, יאמאמוטו מסביר שמשפחת קאסומיאוג'י שיווקה חרבות במשך דורות ושמרה על ההחלפה המזוייפת בסוד. בגלל כל מה שקרה, הוא מצווה להחרים את כל רכושם של קאסומיאוג'י ומשאיר את ביאקויה לטפל במצב. זה גורם לעצירה בקרב בין רוקיה לראנגיקו, אבל השקט והשלווה לא ארכו הרבה, מאחר והן הותקפו מיד על ידי השכירים של קאסומיאוג'י שכולם משתמשים בבאקוטו. עוד חבורה של שכירים נלחמת באיצ'יגו ושו, ואחרי שרוקיה תופסת פער איתם, איצ'יגו מחליט לשחרר אותה ואת שו שימשיכו בזמן שהוא ילחם. שאר השיניגאמים מאוחר יותר מתחילים להפתיע את אויביהם, עם מעט עזרה מסוי פון ויורואיצ'י, הם מגיעים לחנות שבה נמצא הבאקוטו. זה משאיר את קומוי עם מעט מאוד אפשרויות, אז הוא מחליט לקחת את רוריצ'יו כבת ערובה.

איצ'יגו בכל מקרה מוצא אותם במהירות ומפיל במהרה את שאר השומרים, אך הוא עוצר מאחר וקומוי מאיים על חיה של רוריצ'יו. כשקומוי מסרב לגלות מהיא מטרתו האמיתית, רוריצ'יו מגלה להם שהוא רוצה להרוס את ההסדרים בסול סוסייטי ולשלוט כראש משפחות האצולה. איצ'יגו מתעצבן למשמע הדברים, אך הכל מסתבך עוד יותר כשאמאגי מופיע לפתע. הוא נעמד בין רוריצ'יו לאיצ'יגו ולאחר שהוא חותך את קומוי הוא לוקח את ארבעת העיניים שנפלו מהבאקוטו. אמאגי יוצר מעין אור מסנוור ונעלם עם רוריצ'יו. בשניה שאמאגי נעלם, קומוי הגוסס תוהה למה כל זה השתבש, שהרי הוא עשה בדיוק מה שאמאגי אמר לו לעשות. בזמן שהחבורה שומעת שעבד יחד עם קומוי, אמאגי לוקח את רוריצ'יו ליאמאמוטו.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>