פרק 187 – איצ'יגו זועם! הסוד של הרוצח

אמאגאי חושב כי יאמאמוטו צריך לדעת מה היא הסיבה שבגללה הוא הופיע עם לוריצ'יו ככה פתאום, אבל כשהאיש הזקן לא מראהסימן שהוא כן יודע, אמאגאי מסביר שהוא כאן בכדי להרוג אותו בשמו של איש בשם קיסאראגי שינטסו. לפני שאמאגאי יכול לשלוף את חרבו בכל זאת, קנריו ואנריו תוקפים אותו, והתאפשר להם להציל את לוריצ'יו בזמן שהוא כרגע מרוחק ממנה. התקפתם בקושי הטרידה את אמאגאי, הוא התעלם מהם ובמקום הוא לקח את כדור העין שהיה בבאקוטו השבורה של קיפונה. הוא לקח אותה כיוון, שהיא מכילה את הכוח של האנשים החזקים שהשתמשו בו לפני כן, ומאכיל את הבאקוטו שלו בה, והיא משתנה לנשק חדש. יאמאמוטו מגיב בכך שהוא משחרר את הזאנפאקטו שלו, אבל אמאגאי מוכן לדבר ומגיב עם היכולת המיוחדת של הבאקוטו שלו. אז אמאגאי שיחרר את הבאנקאי שלו ומשנה את הבאקוטו למעין חרב זרוע והוא משתמש בה בכדי לתקוף את יאמאמוטו. הפיצוץ היה גדול, אבל יאמאמוטו עדיין עומד ובאופן יחסי לא נפגע. יאמאמוטו ניסה לעכב את אמאגאי מלהוציא את כעסו על לוריצ'יו, אך כתוצאה מכך אמאגאי חושף שיאמאמוטו הוא לא המטרה היחידה שלו, אלא שהוא רודף גם אחרי היורש של משפחת קאסומיאוג'י. איצ'יגו באותו הזמן מגיע אל המקום לפני שאמאגאי עוד מספיק לעשות משהו.
בינתיים, יורואיצ'י מסבירה לקפטנים מי שלט על האחוזה של משפחת קאסומיאוג'י ועל איך שאמאגאי עומד חאורי כל הסיפור, אבל היא אינה בטוחה במטרותיו. מה שהם אינם יודעים הוא שממש ברגע זה אמאגאי מסביר את הדברים הללו ליאמאמוטו ואיצ'יגו. הדבר מתהפך על קנו כאשר קיסאראגי שינטסו נתגלה כאביו של אמאגאי, והוא היה שיניגאמי, אך הוא נהרג על ידי יאמאמוטו. אמאגאי מצא את אביו גוסס לאחר הקרב, וגילה כי רוצחו של אביו היה יאמאמוטו. שנים לאחר מכן, אמאגאי הצטרף אל 13 יחידות ההגנה בכדי שיוכל למצוא את האמת מאחורי הריגתו של אביו. זה איך הוא הגיע להבנת העניין כי הבאקוטו היה הדבר אותו אביו חקר. אמאגאי מאמין כי יאמאמוטו הרג את אביו אחי שהוא מצא ראיה לכך שיאמאמוטו זמם מזימה יחד עם משפחת קאסומיאוג'י בהתפתחות של הבאקוטו. כל מה שאמאגאי עשה מאז שהבין את זה כולל את העליה בדרגות וההתקרבות לקומוי, כל אלה היו במטרה להשיג נקמה. כשסיים להגיד את כל זה, אמאגאי מנסה לתקוף את יאמאמוטו פעם נוספת, אבל איצ'יגו מפריע בדרך. לאיצ'יגו לא אכפת לגבי מה שאמר כרגע אמאגאי ובמקום לכעוס על אמאגאי, על כמה שהוא אנוכי בכך שהוא שם את לוריצ'יו בסיטואציות נוראיות. מרגע שאיצ'יגו מסרב לזוז, השניים מתכוננים להילחם זה בזה.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>