פרק 188 – דו קרב! אמגאי נגד איצ'יגו

על מנת להלחם באמאגי, איצ'יגו משחרר את החרב שלו למצב באנקאי, אך אפילו שזה מופעל הוא לא היה חזק דיו כדי לעמוד בקצב של הקרב שלו עם אמאגי מאחר וגילה שלאמאגי יש יכולת לחסום את הכוח הרוחני שלו. איצ'יגו ממשיך בכל זאת להלחם למען רוריצ'יו, והוא דיי מופתע כשאמאגי מתחמק מהגטסוגה טנשו שלו. אמאגי מגיב בתקיפה עם עמוד בוער, ובזמן שאיצ'יגו מנסה להתחמק, אמאגי מתקיף אותו עם כדור אש. איצ'יגו, מסרב לוותר, והוא מתקדם לעבר אמאגי. אמאגי יוצר חומר אש ענקית אל עבר איצ'יגו, אבל כשהעשן מתפזר הוא מגלה שאיצ'יגו עדיין עומד. זה לא איצ'יגו הרגיל יותר- הוא עם המסכה שלו עכשיו. בעזרת מסכת ההולו של איצ'יגו, הוא נהיה חזק ומהיר יותר, וזה מקנה לו אפשרות להתחיל להרתיע מעט את אמאגי. אך כמה שריטות הן לא מה שיעצרו את אמאגי, והוא ממשיך לעמוד על רגליו.

במהלך הפסקה קצרה מהקרב, איצ'יגו שואל את אמאגי למה הוא כ"כ אובססיבי לנקמה. אמאגי חושב שאיצ'יגו לא יבין את ההרגשה הריקנית הזו ואת השנאה, והוא מחליט שהוא לא יכול למצוא את התשובה לקיומו בלי להרוג את האנשים שאחראיים למותו של אביו. הוא מתקיף את איצ'יגו אך זה לא עוצר בעדו, הוא משתמש במתקפה מיוחדת שכולאת את איצ'יגו במעין כלוב בוער מעמודי אש. איצ'יגו מאבד חצי ממסכתו כתוצאה מכך, אבל יש בו עדיין את הכוח להלחם. הוא תופס הזדמנות סוף סוף כשאמאגי מוריד את נשקו ומתקיף אותו בגטסוגה טנשו, אמאגי לא יכל לעצור את המתקפה הזו. למרות שזה גרם לו לזרוק את הזאנפאקוטו שלו, לאמאגי יש עדיין את כוחו של הבאקוטו.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>