פורומים של בליץ'

הודעות אחרונות מהפורומים...

פרק 19- איצ'יגו הופך להולו!

רנג'י מופתע כשביאקויה מבשר לו כי החליטו על עונש מוות לרוקיה, הוא מוסיף כי ההוצאה להורג תתקיים בעוד 25 יום וזו הייתה ההחלטה הסופית של המועצה. ביאקויה יוצא מהחדר בעודו אומר לרוקיה כי זו הפעם האחרונה שהם יתראו, כי פעם הבאה תהיה בהוצאה להורג. רוקיה מדברת אל עצמה, היא אומרת כי זה הוא נצחונו של הגוף על הנשמה, כי בשבילם קיום הנשמה הוא דבר מיותר. איצ'יגו וטסאי שממשיכים באימון בכדי להשיב את כוחות השיניגאמים של איצ'יגו. אוראהארה אומר כי יקח שבעים ושתיים שעות לשרשת הנשמה להאכל, בזמן הזה הוא צריך להפוך לשיניגאמי ולצאת מהבור ולא הוא יהפוך להולו והם יצטרכו להרוג אותו. אוריהימה וסאדו מתאמנים על היכולות שלהם כשיורואיצ'י הוא המורה שלהם, הוא אומר שבקצב הזה הם לא יגיעו לשום מקום ושהם חייבים ללמוד לשלוט בכוחותיהם. 

השרשרת של איצ'יגו ממשיכה להאכל ואיצ'יגו אחוז כאבים לא מסוגל לעשות דבר, הוא קם ומנסה לעלות למעלה אך ללא הועיל. איצ'יגו יושב למטה בקרקעית הבור, עדיין תוהה כמה זמן עבר, הוא היה סבור שזה בלתי אפשרי לעלות למעלה. השרשרת ממשיכה לאכול את עצמה כשגלים של אנרגיה מתחילים להופיע סביב איציג'ו והמסכה מתחילה להיווצר על פניו. ג'ינטה מבחין שאיצ'יגו באמת מתחיל להפוך להולו, אורורו רוצה להציל אותו אבל אוראהרה עוצר אותה ואומר לה להסתכל טוב באיצ'יגו. התמונה עוברת לאיצ'יגו ולגלים הלבנים הנוזליים של המסכה סביב פניו, התמונה מחשיכה ושומעים את קולו של משהו מדבר אל איצ'יגו. איצ'יגו מתעורר בעולם שונה כשהוא מנסה להבין איפה הוא. הוא רואה איש בערך בן 40 בעל גלימה שחורה וארוכה, האיש אומר לאיצ'יגו את שמו אך איצ'יגו לא מצליח לשמוע אותו. האיש אומר כי ביאקויה הרס רק את כוחותיה של רוקיה שהיו בתוכו כי חשב שזה מספיק אבל הוא לא ראה שלאיצ'יגו יש כוחות שיניגאמי משלו.

איצ'יגו מופתע כששמע שיש לו כוחות משלו, האיש ממשיך ואומר לו שהכוחות שהיו לו היו חבויים והתעוררו בזמן שהוא קיבל את כוחותיה של רוקיה. הבניינים שבעולם הפנימי של איצ'יגו מתחילים להתפרק להמון קופסאות, האיש אומר לאיצ'יגו כי בתוך כל הקופסאות יש אחת שכוחותיו נמצאים בו והוא חייב למצוא אותם אחרת הוא יהפוך להולו. איצ'יגו נופל לתוך חור שנוצר ברצפה שהוא בעצם חור לאיזור מימי, הוא מתחיל לחשוב כיצד הוא ימצא את הקופסא עם כוחותיו תוך כדי שהוא שוקע מטה עם כל הקופסאות, אז הוא נזכר בדבריו של אישידה על כך שסרט של שיניגאמים הוא בצבע אדום בשונה משל השאר. איצ'יגו קולט את העיניין ופתאום מופיעים לפניו סרטים והוא תופס את האדום שבניהם, בתוך הקופסא נמצאה ידית החרב שלו.

אוראהרה צופה בגופו של איצ'יגו שבו המסכה כמעט כבר הושלמה, איצ'יגו משתחרר מהאזיקים וטסאי מנסה לעצור אותו עם גל שיתוק מספר 99 מסוג 2 כשהוא מכניס את הידיים לאדמה ויוצר תחבושות שקושרות את איצי'גו, חצים עפים לעבר איצ'יגו במטרה להסיר את מסכת ההולו שלו. נוצר פיצוץ עצום בתוך הבור ואיצ'יגו יצא החוצה, ג'ינטה קם ומתקרב לאזור כשהוא תוהה אם זה באמת איצ'יגו. עשן סמיך ברקע שמתוכן אפשר לראות את עינייו האדומות של איצ'יגו, כשהוא חובש מסכת הולו ובגדי שיניגאמים, אוראהרה מברך אותו על שעבר את השלב השני.

לצפייה בתמונות נוספות לחץ כאן

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>