פרק 190 – פרק הואקו מונדו, מתחיל מחדש

לאחר עריקתו של אייזן, גילתה סול סוסייטי את תוכניתו והיא לייצור את מפתח המלך שיאפשר לו גישה אל ארמון המלוכה של סול סוסייטי. אך בכדי לעשות זאת הוא מתכוון להשתמש בעיירה קאראקורה. איצ'יגו, חבריו והגוטיי 13 התחילו לאמן את עצמם, בהתאם לכוחם של האספדות לקראת עימות החורף הקרב ובא.
אך באמצע האימונים, הורה אייזן לאולקיאורה לחטוף את אוריהימה ולהביא אותה אל הואקו מונדו, כיוון שראה כי כוח הרופוי שלה חיוני בעבורו. איצ'יגו, סאדו, אישידה, רנג'י ורוקיה ללאס נוצ'ס, במטרה להחזיר את אוריהימה.
במהלך מסע ההצלה הזה, הקלעה החבורה לקרבות להם לא ציפו מעולם.
איצ'יגו נלחם באולקיאורה, כיוון שהוא זה שחטף טת אוריהימה והביא אותה ללאס נוצ'ס. לאחר קרב קשה, בו נתם איצ'יגו את כל כולו, הוא מפסיד ואולקיאורה פוצע אותו קשה ועוזב את המקום. לאחר מכן מופיע גרימאג'אוו, יחד עם אוריהימה ומפציר בה לרפא את איצ'יגו, וכך עושה. לאחר שריפאה אותו, גרימאג'אוו מזמין את איצ'יגו לקרב חוזר, והוא נענה לבקשתו. הקרב בין השניים התחיל ושניים נותנים כל מה שיש להם. איצ'יגו עוטה את מסכת ההולו שלו, וגרימאג'אוו משחרר את הזאנפאקטו שלו. הקרב מתנהל בצורה מהירה והכוחות שהשניים משחררים פשוט מפלצתיים. אוריהימה מפחדת מאיצ'יגו, אך נל מעודדת אותה ואומרת לה שאין לה כל סיבה לחשוש, כי איצ'יגו ינצח. ולאחר זאת אוריהימה משנה את דעתה, וצועקת לאיצ'יגו שיפסיק, כיוון שהוא לא חייב לנצח, היא רק רוצה שהוא לא יפגע יותר. הדבר מעודד את איצ'יגו, ובין רגע מסיים את הקרב עם גרימאג'אוו.
כשבכוונתו ללכת להציל את רוקיה וסאדו, עוצר אותו גרימאג'אוו ואומר לו שהקרב עדיין לא נגמר. הוא מתקדם במטרה להתקיף את איצ'יגו, אך עוצר אותו נויטורה עם החרמש הגדול שלו. בהופעתו אומר לגרימאג'אוו שימות כבר, ואיצ'יגו כעת שלו. הוא נע במהירות על מנת לחסל את גרימאג'אוו, אבל איצ'יגו מונע ממנו לעשות זאת, ושואל אותו מדוע הוא עושה זאת. נויטורה צוחק לו בפרצוף ומעיף אותו הצידה. נויטורה שואל את איצי'גו לשמו, וכאשר איצ'יגו משיב לו נויטורה אומר לו כי הוא יזכור אותו רק לזמן הקצר בו הוא חי, והמתחיל את הקרב ביניהם. מלבי להתאמץ נויטורה מעיף את איצ'יגו לכל כיוון שרק רוצה. באותו הזמן רצה אוריהימה לעזור לאיצ'יגו, אבל עוצר אותה טסלה, עוזרו הנאמן של נויטורה. איצ'יגו מטיח בו לעזוב את אוריהימה, אבל נויטורה בוחר ללעוג לאיצ'יגו ומראה לו את הדרגה לו, ומוסיף כי הוא הרבה יותר חזק מגרימאג'אוו, ואומר לו כי הוא כבר נחשב כמת. מבלי להניד עפעף הוא מניף את החרמש שלו כלפי מעלה ומטיח אותה כלפי איצ'יגו.
בחזרה אל רנג'י ואישידה, המלווים בחברתם של פשה, ודונדוצ'אקה. הם בורחים מסאייזל, וכאשר הם מגיעים לדלת נוספת, הם מגלים כי הם הגיעו לאותו מקום בו היו קודם לכן. רנג'י ואישידה מופתעים מאוד לגלות זאת, אבל סאייזל לא מותיר להם הרבה זמן להיות מופתעים ומגלה את עצמו כלפיהם.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>