פרק 192 – יפהייפה בעלת חזה גדול מצטרפת לקרב! סודה של נל

איצ'יגו אומר לנל שהוא מאמין לה, שהיא לא ניצלה אותו, ומגן עליה מפני נ'ויטרה. הוא מגלה שהוא היה זה שיצר את הסדק על מסכת ההולו שלה, ועומד לעשות זאת שוב ואיצ'יגו מנסה לחתוך אותו, אך ללא הצלחה.
איצ'יגו מסרב לוותר וקם על רגליו בכל פעם, מה שמרגיז את נ'ויטרה, שתוקף אותו שוב ושוב ללא רחמים. נל עדה לסבלו של איצ'יגו, קוראת בשמו ומשתנה לצורתה המקורית – אישה בוגרת ויפה.
היא מרחיקה את איצ'יגו מנ'ויטרה, מודה לו על כך שהגן עליה עד כה, ושכעת תורה להגן עליו. היא חושפת את דרגתה – האספאדה השלישית – ויוצאת להלחם בנ'ויטרה.
להפתעתו של נ'ויטרה, היא מצליחה לחתוך את חזהו וגוברת עליו. נ'ויטרה משחרר מקצה לשונו סרו רב עוצמה, אך נריאל בולעת אותו ומשחררת סרו בעוצמה כפולה. נ'ויטרה נפגע ונהדף, וטסלה, שדואג לאדונו, עוזב את אוריהימה ורץ לקראתו.
נ'ויטרה כועס על טסלה על כך שעזב את אוריהימה ומעיף אותו ממנו. נ'ויטרה מתאושש ומגלה שזו הייתה היכולת המיוחדת של נריאל, סרו דובלה, ואומר שחלפו שנים ארוכות מאז שהיא הייתה באספאדה, שהתקדמה מאז והתחזקה – נריאל כבר לא מהווה איום עבורו.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>