פרק 196 – צבא השיניגאמי החזק ביותר מופיע

בעוד כוחו של זאראקי משתחרר אט-אט, נויטוריה מנסה לגרום לטסלה לברוח, אך זה מאוחר מידיי: קפטן היחידה האחת-עשרה חותך את הפראקסיון לשניים. כשהפיל כבר אחד, זאראקי מתכוון להלחם עכשיו בנויטורה, אך לא לפני שהוא מוציא את איצ'יגו משם ומסביר לו שאוראהרה הביא אותו לשם. זאראקי לא לבד, שלושה קפטנים נוספים הגיעו למקומות שונים בלאס נוצ'ס: קורוטסוצ'י איכן שסזאייל, אנוהאנה היכן שהאקסקיאס וביאקויה היכן שזומארי. לאחר שהגיעה, אנוהאנה מודיעה לאקסקיאס שהיא לא שם כדי להלחם בהם, וכי היא באה לרפא בלבד. קורוטסוצ'י לעומת זאת שמח מהעובדה שהוא הולך להלחם באספדה, וסזאייל שואל לשמו, אך מתחרט לאחר מכן בטענה שמיותר לשאול לשמו של היריב שהוא הולך למחוק תכף ומייד. קפטן היחידה השתיים-עשרה לעומת זאת מתעקש לשמו של סזאייל, מאחר והוא צריך לשים תווית על הבקבוק שבו הוא ישים אותו מאוחר יותר. סזאייל, משועשע, עוטף בכנפיו את קורוטסוצ'י ויוצר בובה שלו. קורוטסוצ'י לא נראה מודאג.

בחזרה למקום שבו נמצא איצ'יגו, זאראקי נלחם בנויטורה ואיצ'ירו שומרת על איצ'יגו כי היא יכולה לראות עד כמה מאושר זאראקי מהקרב הזה. לאחר שנויטורה וזאראקי מציגים את עצמם אחד לשני, הם נכנים לקרב שלהם ברצינות, וזאראקי במהירות החל להתרגש מהאתגר. כך גם עם ביאקויה, הוא מציג את עצמו בפני זומארי, ושואל אותו אם הוא היה האחד שנלחם ברוקיה. זומארי עונה שלא, אך אומר שעמד לגמור אותה סופית. ביאקויה מתחיל בקרב, וזומארי יוצר כפיל שלו, מסביר לביאקויה שהוא משתמש במהירות הקול כדי ליצור כפילים של עצמו. לביאקויה אין בעיה להלחם נגד שניים או שלושה מהכפילים הללו של זומארי, הבעיה מתחילה כשביאקויה נחשף ליכולת של זומארי ליצור מעל לחמישה. לפני שזומארי מחסל את ביאוקיה סופית, ביאקויה משתמש בשונפו שיורואיצ'י לימדה אותו כדי לצאת מהתרסקות בטוחה. הוא מרגיש שזומארי הולך להפסיד אבל לא בגלל היהירות שלו, אלא בגלל הבדל קטנטן בכוחותיהם.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>