פרק 197 – הבאנקאי של ביאקויה, הזעם השקט

באור שבו ביאקויה קורא לזומארי יהיר, זומארי טוען ששניהם דומים זה לזה, אך ביאקויה מודע ליהירותו בעצמו. זומארי מגיב בשחרור הזאנפאקוטו שלו, דבר שגרם לו להופיע בצורה שבו הוא עטוף עיניים. הוא מכוון את העין שבידו לעבר ביאקויה, ולמרות שביאקויה היה מוכן לחסום את ההתקפה הזו זומארי מצליח לסמן את רגלו של ביאקויה. הרגל הזו עכשיו תחת שליטתו של זומארי. במקום לתת לזה להמשיך, ביאקויה פשוט חותך את הדבר שזומארי שם על רגלו. זומארי מיד שם את עיניו על רוקיה ומנסה להשתלט על גופה, ביאוקיה מגיע לשם במהירות ומנסה לעצור את הדברים מלקרות בכלל. לקרב מפריע האנאטארו, שהגיע משום מקום וטען שהוא צריך לטפל בפצעיו של ביאקויה ושל רוקיה. ביאקויה אומר להאנאטארו שילך משם, כי הוא לא יכול להבטיח לו שהוא לא יגרר לקרב הזה בדרך כל שהיא. לצערו הרב של ביאקויה, זומארי מצליח לסמן גם את ידו, וביאקויה חותך אותה בדיוך כמו שעשה עם רגלו. זה גורם לזומארי לחשוב שזה יהיה יהיר מידיי אפילו לביאקויה לחשוב שהוא יוכל לנצח אותו עם רגל ויד אחת.

ביאקויה שולל זאת וטוען שהוא יוכל לנצח את זומארי גם בלי רגלו וידו השמאליים. כדי לגרום לביאקויה להבין מה המצב שלו, זומארי אומר לו שהעיניים שלו יכולות לשלוט בכל פעם במשהו אחד בלבד. מקודם הוא השתמש בשתי עיניו על ביאקויה, פעם על רגלו ופעל על ידו, דבר שגורם לו להפנות את גבו לביאקויה ולמצוא לו קורבן אחר ויעיל עוד יותר להשתמש בו- רוקיה. עצם העובדה שרוקיה תחת שליטתו של זומארי גורמת לה לחתוך בלא מודע את האנטארו ומאוחר יותר ללכת ולנסות את מזלה על ביאקויה. כשביאקויה מנסה להתנגד לה, זומארי גורם לרוקיה לנסות לחתוך את עצמה, ורוקיה מחזיקה את חרבה בכוננות על צווארה. בלית ברירה, ביאקויה זורק את חרבו כפי שביקש זומארי, אך לא לפני שהוא משתמש בכוחו כדי להחזיק את רוקיה מחוץ לזה. לא משנה מה ינסה זומארי עכשיו, הוא לא יוכל לגרום לרוקיה לזוז, וכדי לגרום לדברים להיות גרועים יותר, הוא משתמש בבאנקאי שלו. זומארי מנסה לשווא לכוון את כל עיניו לעבר ההעלים מהבאנקאי של ביאקויה, אך מסתבר שיש פשוט יותר מידיי מהם. ביאקויה מתקיף את זומארי וגורם להחרבתו של כל המבנה.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>