פרק 198 – שני המדענים, המלכודת של מאיורי

על-אף שביאקויה הרס את כל המבנה, נראה כאילו זומארי הצליח להמלט תוך כדי שהוא מתחפר בתוך הראש דמוי הדלעת שלו. הוא צץ שוב, פותח את כל העיניים שבראשו ומנסה להשתלט על ביאקויה שוב, אך השיניגאמי משתמש בקידו כדי לפתוח מחסום בניהם. ביאקויה שם לב מוקדם יותר שהיכולות של זומארי הם כמו קידו, ולכן המחסום שיצר מבטל את יכולות שלו. כשביאקויה משתמש במהירותו כדי להגיע אל מאחורי זומארי הוא מאיים עליו בחרבו, בנקודה הזו זומארי מתחנן לרחמיו של ביאקויה. זומארי מתעצבן כשביאקויה הביט בו בעיניו השופטות, דבר שגרם לו לפתוח בדיון נשנה על יהירותם של השיניגאמים. משכנמאס לו לשמוע זאת, ביאקויה עונה לזומארי שהסיבה היחידה שהוא נלחם בו היא כי הוא הניף את חרבו כנגד הכבוד שלו. ביאקויה סוף כל סוף מסיים זאת, זומארי מת, אך לא לפני שהוא קורא קריאת הידד לאייזן. כשלא נותר לו עוד דבר לעשות, ביאקויה קורא לאיסאנה – שבאה תחת אנוהאנה – לטפל בפצעיהם של כולם.

במקום אחר בלאס נוצ'ס, סזאייל מתעלל בקורוטסוצ'י בעזרת הבובה שיצר לו, נראה כי ידו של סזאייל על העליונה. לאחר מכן סזאייל מנסה לגמור את קורוטסוצ'י סופית, אך קורוטסוצ'י משיב לו בפרצוף לועג. מסתבר כי קורוטסוצ'י שם חיידקי מעקב על אישידה, שנתנו לו את האפשרות לדעת מה הלך בקרב שלו נגד סזאייל. זו הסיבה שקורוטסוצ'י לא נפגע או הושפע כלל מיכולותיו של סזאייל, קורוטסוצ'י החליף את כל אבריו הפנימיים לפני שהגיע למקום, כך שכשסזאייל ניסה לפוצץ אותם הדבר לא השפיע עליו כלל. הדבר הדהים את סזאייל, מאחר ולא עברה אפילו שעה מאז שהוא השתמש ביכולת שלו, מה שמשאיר אותו לנסות את מזלו בנמו. כשהתעייף מכל העניין, קורוטסוצ'י מפעיל את הבאנקאי שלו ומוציא החוצה את אשיסוגי ג'יזו. הבאנקאי משחרר רעל שנכנס במהירות אל תוך סזאייל שלא מותיר לסזאייל שום דבר להמלט או להתנגד לגז. גרוע מכך, נראה כאילו שאין לסזאייל מה לעשות יותר, כי התינוק הענק מתקדם אליו כדי לטרוף אותו.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>