פרק 199 – הלידה הקדושה, סזאייל אפורו קם לתחייה

בשדה הקרב של קנפאצ'י ונויטרה, אף לא אחד חתך השני, אך פיצוצי ראייטסו רבים נוצרים עם כל פגיעה חרבות. אוריהימה מתכוננת לרפא את איצ'יגו, אך זה מבקש ממנה לרפא את נל לפני כן, וזו עושה כך. קונג'יקי אשיסוג'י ג'יזו, חרבו של מאיורי במצב הבאנקאי, סיימה לאכול אל סזאייל, אך בינתיים נמו נשארה תלויה על אחד ממחושיו, שנתלה מפיה של אשיסוג'י ג'יזו. זו מבקשת ממאיורי לעזור לה לרדת, אז מאיורי מתעלם ממנה, וגם מקריאות העזרה של אישידה ורנג'י, שהורעלו מהרעל של אשיסוג'י ג'יזו.
לפתע, החלה נמו לתפתל מכאבים בעודה תלויה באוויר, אך מאיורי עדיין אינו זז לעזרתה.ענן סגול יוצא מפיה של נמו, גודל וגודל, ולבסוף משהו המזכיר תא נוצר בתוכו, והחל להשתכפל שוב ושוב, בזמן ששומעים את קולו של סזאייל, המציג את היכולת של פורניקאראס שגורמת לו הכי הרבה גאווה, גבריאל, ומסביר, שהיכולת מאפשרת לו לחזור לתחייה מגופו של האויב שלו, בכך שהוא שואב את הראייטסו שלו ולוקח את איבריו הפנימיים, בעוד שהגוף המארח מת. מאיורי מדמה את היכולת הזו ליכולתו של עוף החול, מאחר וכשעוך החול מת, הוא עולה בלהבות, וחוזר לתחייה מתוך אותם להבות. כשסיים את נאומו, אמר למאיורי שכל פעם שיהרוג אותו, יחזור לחיים, אך זה רק הלך לכיוון גופתה של נמו, והתכופף אלייה, בעוד זו אומרת בקושי רק 'מאיורי סאמה, אני מצטערת'.

מאיורי קם עם חיוך רחב ושואל אילו עוד יכולות מעניינות יש לו, מפני שלא יכול להיות שאין לו יותר, אך ברגע שסיים את המשפט, הניע סזאייל אצבע, וקונג'יקי אשיסוג'י ג'יזו הסתערה על מאיורי, אך לפתע, היא התפוצצה, ומאיורי אמר שגרם לכך שחרבו תחזור לצורתה הרגילה אם אי-פעם תנסה לתקוף אותו. הוא אומר שלפי איך שהמצב נראה, אין לסזאייל עוד יכולות חדשות, אז ישמש בתור עכבר מעבדה לסם החדש שלו, ואמר שהסם כבר הוכנס לגופו של סזאייל ברגע שהשתמש בגופה של נמו, מפני שהוא מחזיק בתוכה כמה סוגים שונים של סמים, למקרה שמישהו ינסה להכנס אליה או לאכול אותה. הוא חושף בקבוקון קטן ואומר שזהו הסם, ושהוא קורא לו 'סם על אנושי', מפני שהסם דוחף את חמשת החושים לגבול יכולתם, כמו של אדם על אנושי, ושתנועות של אדם רגיל, כמו שלו, יראו לסזאייל איטיות מאוד, ושעם כמות הסם שהוחדרה לגופו של סזאייל, שנייה אחת תרגיש לו כמאה שנים. מאיורי מקרב את חרבו לגופו של סזאייל, וזה מזיז את ידו מאיטיות רבה במטרה לעצור אותה. מאיורי מסביר שגופו לא מצליח להתמודד עם חושיו העל אנושים, ולכן תנועותיו איטיות כלכך, בזמן שהוא דוקר אותו עם חרבו.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>