פורומים של בליץ'

הודעות אחרונות מהפורומים...

פרק 2 – עבודת שיניגאמי

הפרק נפתח כאשר אישין, אביו של איצ'יגו, מעיר את איצ'יגו בגסות. לאחר שהביס את אביו איצ'יגו נזכר מה קרה בלילה הקודם ומיד שואל את קארין ויוזו אם הן בסדר, מה שגורם לאביו להתבלבל, מכיוון שהוא אינו מבין על מה איצ'יגו מדבר. מתברר שמשאית פגעה בביתם ואישין אומר שאף אחד לא נפגע.
הסצנה משתנה לבית הספר של איצ'יגו, שם אנחנו מכירים את טאטסוקי ואינואה. איצ'יגו מתנגש באינואה בטעות, אך לא מתנצל עד אשר טאטסוקי מכריחה אותו. איצ'יגו מושיט לאינואה יד לעזרה, אך היא הולכת לצד השני, מלמלת משהו על זה שלאיצ'יגו יש עיניים מפחידות.

כעת אנחנו בכיתתו של איצ'יגו. כל התלמידים מדברים על תאונת המשאית ואיצ'יגו רואה את רוקיה, שמתגלה כ"תלמידה חדשה" בכיתה. רוקיה עושה לאיצ'יגו סימן עם ידה שאומר שאם תעשה מזה סיפור, אתה מת.

כעת, איצ'יגו ורוקיה נמצאים לבד ורוקיה מסבירה לו שהיא כעת בגיגאי, גוף מלאכותי שאמור לעזור לה לשחזר את כוחותיה אחרי שאיצ'יגו לקח את כל כוחותיה במקום רק חצי. היא גם מסבירה לו שעליו להיות שיניגאמי עד שכוחותיה יחזרו, אך הוא מסרב. היא אומרת שאין ברירה ולובשת כפפה בעלת ציור של גולגולת בוערת על ידה, היא מכה באיצ'יגו וכך חושפת את צורת השיניגאמי שלו.

איצ'יגו ורוקיה רואים ילד-רוח, מותקף על ידי הולו בצורת עכביש. איצ'יגו מנסה לעזור לו, אך רוקיה עוצרת אותו ואומרת לו שאסור לו לפעול לטובת זר ככה ואיצ'יגו משיב שהוא לא יכול לצפות מבלי להגיב. איצ'יגו מנסה לתקוף שוב, אך שוב נעצר על ידי רוקיה שאומרת שאם הוא יציל אותו הוא צריך להציל את כל הרוחות ולחסל את כל ההולואים. הילד נופל ורגע לפני שהולאו תוקף אותו, איצ'יגו שולף את חרבו וחותך שתיים מרגלי ההולו. ההולו נעלם ומופיע מאחורי איצ'יגו אשר דוקר אותו בראשו, והורג אותו. ההולו הופך לאבק ואיצ'יגו מעביר את הילד לסול סוסייטי.
הסצנה משתנה ורואים רוח מרחפת ליד חלון ביתה של אינואה. שני הולואים מופיעים ולוקחים את הרוח למקום לא ידוע, שם נמצאים הולואים נוספים והולו גדול נוסף שמאשר להם לאכול אותו, מה שגורם לרוח להפוך להולו.

כעת, רואים את רוקיה קוראת כמה ספרים בקול. איצ'יגו מיד אומר לה לשתוק, אך היא משיבה שהיא לא רוצה שיפריעו לה כי היא לומדת.איצ'יגו שואל את רוקיה מדוע היא עוקבת אחריו והיא משיבה שהיא תעקוב אחריו עד אשר הוא יחליט לשאת בנטל השיניגאמי. שניהם שומעים צעקה ורצים למקום ממנה באה הצעקה, הם רואים את אינואה שוכבת על הרצפה אחרי שנפגעה על ידי מכונית. היא קמה ואומרת שהיא בסדר ורוקיה מבחינה שלאינואה יש סימן גדול ומוזר על רגלה.

איצ'יגו ורוקיה יושבים ליד נהר ומדברים על אחיה של אינואה שנהרג 3 שנים לפני תחילת הסדרה, בבית החולים של משפחת קורוסאקי. רוקיה קמה ומכריזה שהיא הולכת הביתה.

טאטסוקי מגיעה לביתה של אינואה לארוחת ערב. יוזו נכנסת לחדרו של איצ'יגו ושואלת אותו אם הוא לקח את הפיג'מה שלה והוא משיב שלא ושואל אותה מה הוא כבר יכול לעשות איתה. היא משיבה שבנוסף גם השמלה שלה נלקחה, איצ'יגו אומר לה שאין לו מושג על מה היא מדברת והיא יוצאת מן החדר. רוקיה מקבלת הודעה בפלאפון שלה שאומרת לה שיש התקפת הולו. איצ'יגו גם שומע את הרעש ומנסה להבין מהיכן הוא מגיע, כאשר רוקיה פורצת מן ארון הבגדים שלו, לבושה בפיג'מה של יוזו ובכפפה בעלת הגולגולת. היא מכה באיצ'יגו, מה שמעביר אותו למצב שיניגאמי בדיוק בזמן, מפני שבאותו הרגע פורץ אחיה של אינואה שמתגלה בתור הרוח שהפכה להולו, ומרסק את מיתתו של איצ'יגו. איצ'יגו מתקיף את ההולו כמה פעמים, חותך לו את ידו ושובר לו חלק מן המסכה, מה שמוכיח שהוא אכן אחיה של אינואה. רוקיה מסבירה שהוא רוח שהפכה להולו. ההולו נעלם ומופיע שוב במקום בו הוא הפך להולו, שם פצעיו מגלידים.

הסצנה משתנה לאינואה וטאטסוקי אשר סיימו לאכול. אינואה ממלמלת משהו כאשר נשמע פיצוץ מן המטבח. שתיהן רצות לשם ושם נמצא אחיה של אינואה בצורת הולו צועק צעקה מחרישה.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>