פורומים של בליץ'

הודעות אחרונות מהפורומים...

פרק 20 – איצ'ימארו הצל הכסוף

הפרק מתחיל בביאקויה אשר מספר לרוקיה שהסול סוסאיטי הגיעו להחלטה הסופית שלהם בקשר לגורלה – גזר דין מוות. ההוצאה להורג של רוקיה תתחרש בעוד 25 יום. בדרכו חזרה נתקל ביאקויה בשתי דמויות, בעלי אותו חלוק לבן כמוהו, אשר התחילו לדבר איתו לגבי גורלה של רוקיה. ביאקויה תוהה מה מעשיהם במקום ומזהה את שניהם כקפטנים, לאחד מהם שיער סגול בהיר ועיניים צרות ולשני שיער שחור "קוצני" ורטייה על עינו הימנית. האווירה החלה להיות מתוחה כאשר הבחור עם השיער השחור החל להתווכח בשקט אך בחדות עם ביאקויה, אולם שנייה לאחר מכן שתי הדמויות נעלמו. ביאקויה הסתובב לראות את הקפטן בעל השיער הסגול הבהיר מחזיק את הקפטן האחר על הגג, הקפטן בעל הרטייה היה קשור וצרח על חברו שישחרר אותו, אך זה פשוט התנצל בפני ביאקויה וברח משם עם חברו הקשור.

מתחת לביתו של אורהרה, אנו רואים את טסאיי אשר הצליח סוף-סוף להגיע לפסגת הבור, ג'ינטה קצת מופתע לראותו אך הוא יותר מתעניין בשיעור השלישי שאורהרה מעביר לאיצ'יגו. אורהרה מניף בחרבו ורודף אחרי איצ'יגו תך כדי כך שהוא מנסה להנחית מכה על איצ'יגו. איצ'יגו לפתע מפסיק לברוח מכיוון שהוא בטוח בכך שחרבו של אורהרה לא תוכל לפגוע בו מכיוון שהיא אינה זאנפאקוטו וחרב שהיא אינה זאנפארוטו לא יכולה לפגוע בנשמה. אך חרבו של אורהרה מעיפה מראשו את שבר המסכה שנשארה לו, אורהרה מסביר לו שגם לו יש זאנפאקוטו ובעקבות זאת הוא קורא לה החוצה. להפתעתו של איצ'יגו, משתנה חרבו של אורהרה אם כי במקצת: הידית והניצב הם היחידים שהשתנו בצורה משמעותית. איצ'יגו מבין שלכל זאנפאקוטו יש שם, אך לפני שהוא יכול להמשיך להרהר, מתקיף אותו אורהרה. איצ'יגו מנסה לחסום בעזרת מה שנשאר מהלהב של חרבו אך הזאנפאקוטו של אורהרה חותכת דרך שבר הלהב ואיצ'יגו נשאר רק עם ידית וניצב, לכן מרגע זה איצ'יגו מתחיל לנוס על חייו. לבסוף אורהרה מדביק אותו וחותך לו את הניצב של החרב, תוך כדי שהוא מסביר לאיצ'יגו שלחרבו אין כוח אנרגטי בתוכה, לעומת האחרים היא סתם חרב צעצוע וזוהי הסיבה שהיא נשברת בקלות כל כך. עכשיו איצ'יגו נשאר רק עם הידית. לכן פורץ איצ'יגו במנוסה נוספת, אולם אורהרה יותר מהיר ממנו והדבר היחיד שנותר לאיצ'יגו לעשות הוא להתחמק מחרבו של אורהרה. אך לפתע איצ'יגו שומע קול נוסף ופנים של דמות אפלה ביותר נראות לפניו, הדמות שואלת אותו למה הוא בורח, למה הוא לא נלחם.

הדמות תוהה למה איצ'יגו עדיין לא קרא בשמה עד עכשיו והיא מעודדת אותו להסתכל קדימה, לעבר יריבו ולהדחיק את כל הפחדים. איצ'יגו נעצר במקומו ובמפתיע, נעצר גם אורהרה, בוחן אותו ממרחק של כמה מטרים. אורהרה בסופו של דבר מתכונן למכה אחרונה, אך איצ'יגו לפתע מהדק את אחיזתו בידית של החרב ופועל במקביל לקול המסתורי. הדף של רוח ואנרגיה החל להתפשט מנקודת עמדתו של איצ'יגו והוא לפתע הסתובב תוך כדי הנפת הידית וזעקה גדולה – זאנגטסו. הבזקים כחולים החלו להתעופף עם הקריאה הזאת וכולם צפו, המומים, באיצ'יגו המחזיק את חרבו החדשה: חרב ענקית אשר הלהב שלה מחולק לשני צבעים, לבן ושחור. לחרב הזאת לא היה ניצב או ידית מקובלת, אלא הידית פשוט הייתה חלק צר מן החרב אשר הייתה מכוסה ע"י סרט לבן. בסה"כ החרב נראתה כמו סכין מטבח גדולה במיוחד. אורהרה מכריז, עכשיו שחרבו של איצ'יגו השתנתה, שאפשר להתחיל את השיעור השלישי כמו שצריך. עם זאת, איצ'יגו אינו נראה נלהב כמו אורהרה ומבקש ממנו להתחמק מן ההתקפה הבאה שלו. איצ'יגו מרים את חרבו ובהנפה אחת מהירה חותך את האוויר, כובעו של אורהרה התנופף באוויר, חתוך במקצת. אנו רואים את אורהרה עומד מאחורי קיר אדום בעת שחרבו משחררת עשן, אורהרה טוען שהיה לו מזל שהוא הצליח להפעיל את המגן אחרת ההתקפה הזאת הייתה מורידה לו לפחות יד. אורהרה מודה שהוא היה מופתע מכך שאיצ'יגו הצליח לעשות את כל הנזק הזה במכה אחת, אך כאשר הוא מסתובב לראות את תגובתו של איצ'יגו הוא מוצא אותו יושן על חרבו, בעקבות זאת מכריז אורהרה על כך שאיצ'יגו עבר את השיעור השלישי.

באזור המפלים, אנו רואים את אישידה מכריז גם כן על כך שהוא הצליח לסיים ללמוד לשלוט בטכניקה מסוימת, אישידה מסתכל למטה ואנו רואים על ידו כפפה לבנה בעל פסים כחולים. בבניין ממרכז העיר, קיר שלם התפוצץ ועף לכיוון הרחובות, אחרי שהעשן התפזר אנו רואים את סאדו מכוון את ידו הימנית והמיוחדת לכיוון הקיר שהרגע התפוצץ. אינואה שישבה לידו החלה לצרוח ולהריע לסאדו על הצלחתו, אולם יורואיצ'י אינו משתתף בשמחה ויותר מודאג מכל תשומת הלב שהם כרגע השיגו בגלל הפיצוץ. השניים מתחילים לרוץ לעבר המדרגות המובילות לדלת האחורי כאשר סאדו מתעלף ונופל לתחתית גרם המדרגות, אך הוא כן מתרשם מכישרונו של סאדו.

התאריך הוא הראשון לאוגוסט, איצ'יגו וחבריו סיימו להתכונן לקראת הפלישה לסול סוסאיטי אך הם נאלצים לחכות עוד קצת, מכיוון שלוקח שבוע להכין את הפורטל אשר יעביר אותם לשם. פסטיבל הזיקוקים עומד להתבצע הערב וכולם נראים נלהבים חוץ מאיצ'יגו, טאטסוקי ואוריהימה. קצת לפני התחלתו של הפסטיבל, פרצו בריצה כל הנלהבים לעבר מיקומו של האירוע ואיצ'יגו עקב אחריהם בשקט, משאיר את טאטסוקי ואת אינואה מאחורה. השניים החלו לפטפט ולרדת לגדת הנהר תוך כדי שהם בוהים בשקיעה. הלילה ירד וטאטסוקי שמה לב לכך שגם איצ'יגו ואינואה עוזבים בקרוב לתקופה קצרה, אך לפני
שהיא יכלה להמשיך החלו הזיקוקים להתפזר בשמי הלילה השחורים. כל משפחתו וחבריו של איצ'יגו נהנים מאוד מן המופע והוא לא מסוגל לעצור את עצמו מלחייך חיוך אחד קטן.

שבוע לאחר מכן, עקב איצ'יגו אחרי הוראותיו האחרונות של אורהרה אשר אמרו לו להשאיר את החלון פתוח ב1 בבוקר ולחכות להודעה. לפתע טס בלון דרך החלון והתפוצץ על הקיר, מתיז צבע אדום על כל עבר, אך כאשר התפזר הצבע העודף נראה המסר אשר אורהרה שלח לאיצ'יגו, מלווה בבדיחה קטנה אשר איצ'יגו לא חיבב. בדרכו החוצה נתקל איצ'יגו באביו, במפתיע אביו לא תיחקר אותו לגבי מטרתו אלא רק הביא לו קמע של מזל טוב. איצ'יגו נפרד מאביו והחל להתקדם לכיוון חנותו של אורהרה תוך כדי שהוא נזכר בכמה זיכרונות מהתקופה שלו עם רוקיה. כאשר הוא מגיע לחנות הוא מופתע לראות את סאדו יושב שם ומחכה לו, אך הוא עוד יותר מופתע מכך שאישידה ואינואה מצטרפים גם הם למסע, איצ'יגו מנסה להתווכח אך הוא מבין מהר שאין טעם. תוך כדי כך, מופיע יורואיצ'י ומסביר לאיצ'יגו שכל שאר חבריו התאמנו כמותו לקראת הפלישה, אך תגובתו הסופית של איצ'יגו היא שהוא לא מאמין שהחתול הרגע דיבר.

אורהרה ממהר את כולם פנימה ומתחת לחנותו, אינואה בדומה לאורהרה מעריצה את המקום הנסתר ההוא וטסאיי מודה לה על כך. אורהרה תופס את תשומת ליבם של כולם ומראה להם את השער שעליהם לעבור כדי להגיע לסול סוסאיטי, אך לפני שהוא ממשיך להסביר הוא מנתק את נשמתו של איצ'יגו מהגוף שלו בעזרת מקלו. לאחר מכן, ממשיך אורהרה להסביר שרק נשמות יכולות להיכנס לסול סוסאיטי ושכולם יצטרכו להיות כנשמה כדי להמשיך הלאה. למזלם השער הזה, אינו רק פורטל העברה אלא גם "מחליף נשמות", ככה שכאשר הם יעברו בשער הם יהפכו לנשמות. ברגע שאורהרה מכריז שהם יכולים להיכנס לסול סוסאיטי במצבם הנוכחי, מתחיל איצ'יגו לעצוד לכיוון השער אך מועף הצידה ע"י אורהרה. אך אורהרה מציין שזמן החיבור בין השער לסול סוסאיטי הוא ארבע דקות בלבד, מה שאומר שהם יצטרכו למהר או שהם יישארו תקועים לעד בין שתי העולמות. לבסוף כולם פוסעים קדימה בביטחון בזמן שיורואיצ'י מודיע להם שהוא יצטרף אליהם כמדריך. אורהרה וטסאיי פותחים את השער והחמישה נכנסים פנימה, אורהרה מתקרב לכיונו של השער אך כאשר הוא שולח את ידו קדימה בכוונה להיכנס, זרם חשמל אדום פוגע בידו ומרחיק אותו

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>