פרק 21 – הכנס! העולם של השיניגאמי

אזעקה על חדירת הפולשים לס"ס שוברת את הדממה, בחזרה לפלאשבקים מאירועי הפרקים הקודמים בהם הקבוצה רצה במעבר שבין שני העולמות. לפתע הקירות החלו לרדת עליהם ואישידה נתפס בחומר של אחד הקירות, איצ'יגו בא בכוונה לעזור לו אך יורואיצ'י עוצר בעדו, סאדו תופס את אישידה וחוזר חזרה. אישידה שם כי מאחוריו יש משהו, יורואיצ'י עונה לו שזה ה'מנקה' ושהם צריכים לרוץ מהר לפני שיפוס אותם. אינואה קוראת לפיות שלה שיוצרות מגן ומגינות על הקבוצה מפני ה'מנקה'. כולם עפים אל תוך השער, יורואיצ'י ואינואה פותחים בריב קצר ובסיומו הקבוצה מביטה בס"ס, יורואיצ'י מסביר להם מעט עליו.

איצ'יגו קולט את המקום בו נמצאים השיניגאמים אך חומה גדולה יורדת עליו, האבק מתפזר והוא רואה שומר ענק עומד לפניו. החבורה המומה מעט, יורואיצ' מספר להם כי זהו ג'ידאנבו השומר של השער, מתוך 4 שערים נוספים. אישידה מבין כי יש להביס אותו בכדי להכנס. סאדו ואינואה באים גם הם לעזור אך ג'ידאנבו מפריד בניהם כשהוא חובט את הזאנפאקוטו שלו באדמה ואומר כי ישנם חוקים. הקבוצה נחושה לעזור אך איצ'יגו עוצר בעדם ואומר להם שלא יפריעו והוא יטפל בו. אישידה מגיע ומתחיל להתווכח עם איצ'יגו ואיצ'יגו אומר שהוא כנראה יצליח לנצח, הוא התאמן עם אוראהרה ורכש כוחות חדשים.

השומר מתקיף את איצ'יגו, אך להפתעתו איצ'יגו חסם את ההתקפה בקלות. השומר משועשע מדברי איצ'יגו ואומר כי את מתקפו השניה הוא לא יוכל לשרוד. הוא מתחיל להתקיף אותו בכל הכוח מספר פעמים אך כל התקופותיו נחסמו. השומר המום, סאדו מבין כי איצ'יגו רכש לעצמו ניסיון עם אוראהרה ולא כוח. השומר מוציא גרזן נוסף ומתקיף את איצ'יגו אך איצ'יגו מתקיף הפעם בחזרה והורס לו את שני הגרזנים מה שמעיף את השומר עד השער. השומר מכחיש את ההפסד ואז קולט כי איצ'יגו שבר לו את הגרזנים, הוא מתחיל לבכות ואומר כי איצ'יגו הוא בחור טוב. הוא מודה בהפסד שלו כשומר וכגבר, אומר לו כי הוא יכול לעבור ופותח לו את השאר. אצ'יגו שם לב כי השומר פתאום נכנס לשוק ורואים את איצ'ימארו גין המתקרב מבפנים. 

לצפייה בתמונות נוספות לחץ כאן

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>