פרק 22 – האדם ששונא שיניגאמים

ג'ידאנבו מחזיק את השער ובוהה בגין העומד מולו, כולם בתדהמה. גין משלח את חרבו שמראה יכולת אדירה לגלות ומעיפה את ידיו של ג'ידאנבו מן החומה, דבר שלבסוף גורם להפלתה. לאחר מכן הם רואים קבוצות של אנשים עומדים ובוהים בהם, הזקן שהוא המנהיג נגש עליהם, מברך ומודה להם על שהצילו את ג'ידאנבו. אינואה מזמנת את הפיות שלה על מנת לרפא את הפצע של ג'ידאנבו. פתאום שומעים קול של ילד ורואים את הילד שהיה בעבר התוכי, ניגש לסאדו ומדבר איתו, לאחר מכן הוא והילד מטיילים ברחבי הסול סוסייטי וממשיכים לדבר. בדרך הם פוגשים את אחיו של הילד והוא מתחיל לספר לסאדו אל איך העיניינים כאן מתנהלים ושקשה מאוד למצוא משהו שהיה קרוב משפחה שלך בחיים.

מאוחר בערב הוא מספר לשיבטה על סיבת בואו ועל כוחותיו, באותו הזמן איצ'יגו ויורואיצ'י דנים על דרך חלופית בה יוכלו להכנס לסראייטי. יורואיצ'י שואל את הזקן אם הוא מכיר את שיבה קוקאקו והזקן נלחץ, תוהה אם זאת הדרך שלהם להכנס פנימה. גבר גדול וחזירת הבר שלו נכנסים למקום בו שהו איצ'יגו וחבורתו, האיש שם לב לאיצ'יגו ומיד החלה בניהם קטטה. לאחר זמן קצר האיש מציג את עצמו כגאנג'ו שיבה.

מתחיל קרב בין השניים ויורואיצ'י כועס על איצ'יגו שהוא מבזבז את הזמן. גאנג'ו מוציא חרב שבורה ורץ להתקיף את איצ'יגו, סאדו זורק לאיצ'יגו את חרבו  שעזרה לו לחסום את התקפותיו. לאחר שיפשופים של שני החרבות גאנג'ו מבצע את הטכניקה שלו וזורק את החרב של איצ'יגו אל תוך האדמה. הם ממשיכים את הקרב בינהם כשכל אחד נותן מכה לשני, איצ'יגו מעיף אותו כמה פעמים. שניהם נעמדים, גאנג'ו רץ להכניס לאיצ'יגו אגרוף ואז פתאום מצלצל השעון. חבריו אומרים לו שהשעה כבר מאוחרת (למרות שהיא ממש לא הייתה כזאת) ושאחותו של גאנג'ו תהרוג אותם אם הם לא יחזרו בזמן. גאנג'ו קורא לחזירת הבר שלו, בוני והוא וחבריו בורחים בדהירה ומשאירים את איצ'יגו וחבריו פעורי פה.

לצפייה בתמונות נוספות לחץ כאן

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>