פרק 23 – המשפט של רוקיה, לפני היום ה-14

החזירה של גאנג'ו קופצת מעל איצ'יגו ומעיפה את גאנג'ו מעוצמת הנחיתה, לאחר מכן היא רצה עליו ואוספת אותו. הוא עוזב יחד עם חבורתו, כשבדרכו הוא צועק אל איצ'יגו ואיצ'יגו מחזיר לו צעקה. למחרת בבוקר, סאדו, אישידה ואינואה מזכירים את ג'ידאנבו. יורואיצ'י מדבר על קוקאקו שיבה ושלושת החברים מנסים לדמיין את המראה שלה. אישידה הולך לקרוא לאיצ'יגו אך הוא מגלה כי איצ'יגו לא מתכוון בכלל ללכת אלא להשאר ולסגור חשבון עם גאנג'ו, אישידה מושך אותו אך ללא הצלחה, יורואיצ'י מגיע, שורט לאיצ'יגו את הפנים ומזכיר לו מה היא מטרת בואם. בסראייטי, רנג'י מעביר את רוקיה מתא המעצב שלה למקדש החרטה, הסנקאזיו.

התמונה חוזרת לגיבורינו בדרכם לשיבה קואקאקו. איצ'יגו נעצר ומתחיל להתלונן על דרכם הארוכה מן הכפר לאיזור לא ידוע, אינואה אומרת כי אולי הוא רוצה לשמור על עצמו בסוד. יורואיצ'י מרגיע אותם ואומר כי הם ימצאו אותו בקרוב, הקבוצה בהלם כשהם מגיעים לאיזור וצופים בבית המגוחך למדיי. בכניסה לבית הם נעצרים על ידי שני אחים, אך הם נותנים להם להכנס כשהם רואים את יורואיצ'י. הם נכנסים אל תוך החדר של שיבה קואקאקו באישורה ויורואיצ'י ושיבה מתחילים לדבר על העניינים בלי פתיחות מסויימות. יורואיצ'י אומר כי יש להם צרות ושהם צריכים עזרה.
השומרים משחררים את רוקיה מן האזיקים והרצועות ומשאירים אותה לכמה דקות בכדי לדבר עם רנג'י, לפני שהוא עוזב הוא מודיע לה שאיצ'יגו נכנס לסול סוסייטי.

חזרה לבית משפחת שיבה, קוקאקו מסכימה לבקשה של יורואיצ'י בתנאי שהם לוקחים איתם את אחיה הקטן גאנג'ו, כולם המומים כשהם רואים את גאנג'ו בפתח החדר. בנתיים בסראייטי, רנג'י תוהה אם זה היה בסדר שסיפר לרוקיה שאיצ'יגו חדר לסול סוסייטי, אייזן ניגש אליו ואומר לו שמשהו לא קשורה בכל הנוגע לרוקיה אך הוא מהר להעלם לאחר הקריאה לאסיפת הקפטנים. התמונה קופצת לאיצ'יגו וגאנג'ו כששניהם נלחמים אחד בשני. עם כל הבלגאן הם עיצבנו את שיבה והיא גרמה לפיצוץ בתוך הבית, היא מרגיעה את כולם ואומרת להם לבוא אחריה. הם מגיעים לחדר חשוך עם עמוד ענקי ואז שיבה מציגה את עצמה באופן רשמי, שיבה קוקאקו- אלופת הזיקוקים.

לצפייה בתמונות נוספות לחץ כאן

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>