פורומים של בליץ'

הודעות אחרונות מהפורומים...

פרק 24 – כינוס! 13 היחידות

הקבוצה עדיין בחדר החשוך בעל הארובה השחורה, כולם בתדהמה מן הארובה הענקית. שיבה נגשת אל הארובה ואומרת כי זאת הדרך שלהם להכנס לסיירייטי, תוך כדי שיגור מן האוויר. היא מציגה את עצמה כאלופת הזיקוקים, שיבה קואקאקו. לאחר מכן כי צועקת לשני אחים להרים את התותח. החדר בו החבורה נמצאת מתחיל לרעוד, התקרה נפתחת והם עולים למעלה. היא מציגה את התותח המשפחתי שלהם. כולם עדיין בשוק מן המתרחש, שותקים. אישידה לא מבין כיצד זה יעזור להם, ואז קואקאקו זורקת כדור בדולח בפנים שלו שמגיע לידיו של אצ'יגו ואומרת לו להכניס את האנרגיה שלו לתוכו. איצ'יגו לא מבין כיצד לעשות זאת וקואקאקו לא מבינה איך הוא לא מבין. יורואיצ'י מסביר לה כי הוא לא למד יכולות דמוניות וכי הוא שיניגאמי מתחיל.

קואקאקו אומרת לגאנג'ו להדגים להם. גאנג'ו מתחיל להתאמץ ויוצר סביבו כדור בועה. קואקאקו מסבירה על החומה שמגנה על סייריטי ואומרת כי היא תירה אותם דרך התותח כשכולם מרכזים את האנרגיה שלהם בבדולח וכך בעצם יתנו מכה חזקה מספיק כדי לחדור פנימה. היא קוראת לאחים שיקחו אותם להתאמן וגם שולחת את גאנג'ו שיעזור. גאנג'ו לא מתלהב מזה כל כך ולא בטוח עם כדי באמת לעזור להם, קואקאקו מחייבת אותו אם הוא לא רוצה לראות את פניה המצוברחות.

רנג'י ואיבה הולכים בדרכם לחדר של הפגישה, כשאיבה מתלונן בדרכו. בתוך החדר הם רואים רק את הינאמורי לבדה. ואז נכנסת ראנגיקו ואומרת כי בלתי אפשרי לקבץ את כולם בזמן כה קצר. רנג'י שואל את איבה מי הקפטן של ראנגיקו ואז הינאמורי שואלת אותו אם הוא ראה את אייזן, הוא אומר לה לא לדאוג ואז מהרהר על דברי אייזן. החבורה מתאמנת בעשיית הבובה שלהם, קואקאקו שותה תה, מדברת אל עצמה כי עושה את הדבר שאחיה לזכרו, היה רוצה. האחים בוחנים את כולם ורק איצ'יגו נכשל בעשיית הבועה. איצ'יגו מתאמץ קשה אך ללא הצלחה. הטבח אומר כי האוכל מוכן. אינואה לא ממש רוצה ללכת אך איצ'יגו אומר לה לא לדאוג. היא, אישידה וסאדו עוזבים.

איצ'יגו ממשיך להתאמן וגאנג'ו שואל לשם מה המאמץ, איצ'יגו אומר הוא כי חייב למישהו את חייו. גאנג'ו מסביר לאיצ'יגו כיצד להצליח ביצירת הבועה ואיצ'יגו מתחיל לנסות את הטריק שלו. סאדו ואישידה סיימו לאכול ואינואה שמהרהת על איצ'יגו ושלומו. פתאום מתחילה להיות רעידה בכל הבית. כולם יורדים מטה לאיצ'יגו כשרואים אותו יצר כדור בועה ענקי. קואקאקו צועקת לו להוריד את אנרגיה, איצ'יגו מצליח סוף סוף לעשות בועה נכונה, אך מאבד ריכוז וגורם לפיצוץ. התמונה עוברת לגין הנכנס לאסיפת הקפטנים, ושואל למה כולם מחכים לו, כולם נוזפים בו על חוסר האחריות שלו. קפטן יחידה מספר אחת, גנרל יאמאמוטו מסביר להם את סיבת האסיפה ושואל את משמעות מעשיו של גין. לגין אין תרוץ ואז אייזן בא לשאול אותו אך אז נשמעה האזעקה של הפולשים.

לצפייה בתמונות נוספות לחץ כאן

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>