פורומים של בליץ'

הודעות אחרונות מהפורומים...

פרק 25 – חדירה פנימה באמצעות פגז ענקי?

הפרק מתחיל מסוף ארועי הפרק הקודם, קואקאקו מחטיפה מכות לאיצ'יגו וגאנג'ו על חוסר אחריות. גאנג'ו החל לומדת את המילים להפעלת כדור הבדולח במלואו, איצ'יגו מתעורר עם הרגשה מוזרה ומתחיל לשאול שאלות את גאנג'ו כשהוא אומר לו לא להפריע לו. אישידה קורא לאיצ'יגו בחוץ ואיצ'יגו לא מבין מה קרה לזנב של יורואיצ'י, אישידה מסביר לו מה קרה. גאנג'ו החל לספר לקבוצה על אחיו המנוח ועל מה שקרה לו בסול סוסייטי, הוא אומר גם שהוא הולך כדי לברר את העיניין לעומק.

יורואיצ'י אומר להם להתכונן והחבורה שואלת את יורואיצ'י אם הוא יכול להפעיל את הבדולח, יורואיצ'י בלי בעיה מפעיל את הבדולח בו ברגע שנגע בו. קואקאקו קוראת לאחיה ואומרת לו ולשאר שאין דרך חזרה והיא פותחת פתח בתוך התותח. כולם נכנסים, קואקאקו מכינה את התותח בזמן שיורואיצ'י מסביר לכולם מה הם חייבים לעשות ואת משימתם ברגע הכניסה לעיר. קואקאקו מתחילה בשיגור התותח והחבורה בתוכו מפעילה את הבדולח. הכדור נורה, קואקאקו מאחלת בהצלחה לאחיה. החבורה עפה באוויר בתוך הכדור, גאנג'ו מסביר לחבורה תוך כדי הטיסה כי כדי שהכל יעבוד הם חייבים להשוות את רמת האנרגיה שלהם. גאנ'גו מקריא את מילות המגילה כשכולם מבקשים מאיצ'יגו להוריד את רמת האנרגיה שלו. הוא מפריע לגאנג'ו ונוצר וויכוח בינו לבין איצ'יגו. סאדו שם לב לעיר סראייטי.

התמונה קופצת למסדר הקפטנים כשברקע נשמעת האזעקה, קנפצ'י ממהר לעזוב בכדי לפגוש את אחד הפולשים. גנרל יאמאמוטו משחרר את כולם מן האסיפה ומצבו של גין נדון מאוחר יותר. יש רגע של מתח בין אייזן לגין כשהם נעצרים לדיבור קצר. רוקיה והקפטנים רואים את הכדור מתקרב מן השמים עם ספקות שהוא יעבור את המגן. החבורה מכניסה את כל כוחה לכדור, איצ'יגו נותן מאמץ אחרון והם עוברים את המגן אך נעצרים באוויר. יורואיצ'י אומר כי הכדור מתפרק ובכל רגע הם יתעופפו מן הפיצוץ. כולם מתחילים לעוף לצדדים תופסים את הקרוב עליהם. הם יוצאים מן מערבולת הפיצוץ כשהם עפים כל אחד ל-4 כיוונים שונים, כל אחד עם מי שהוא תפס. קנפצ'י מנסה לתפוס את החזק ביותר.

לצפייה בתמונות נוספות לחץ כאן

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>