פורומים של בליץ'

הודעות אחרונות מהפורומים...

פרק 3 – משאלת האח הגדול, משאלת האחות הקטנה

הפרק מתחיל כשאיצ'יגו נלחם באח של אוריהימה ושובר לו את מסכת ההולו שלו, איצ'יגו אומר שהוא לא מסוגל להרוג את אחיה של אוריהימה אך רוקיה עונה לו שאיך דרך אחרת ושזה רק יעזור לו. רוקיה מסבירה לאיצ'יגו שההולו ילך להתקיף את הקרובים אליו ואת האלו שגרמו לכעס הרב להצטבר בו, איצ'יגו ורוקיה מבינים שאוריהימה בסכנה. ההולו מתקיף את טאטסוקי ואוריהימה שבדיוק סיימו לאכול ארוחת ערב, טאטסוקי מצליחה לראות טישטוש קל מההולו אך לא לראות אותו במלואו והיא מצליחה להתחמק ממנו. ההולו מכה את אוריהימה ונשמתה יצאה החוצה כששרשרת הנשמה קשורה לחזה. טאטסוקי מתעלפת וההולו פותח בדו שיח עם אוריהימה, אוריהימה מופתעת שההולו יודע את שמה והוא כועס שהיא אינו מזה אותו. בדיוק כששהולו התכוון להתקיף את אוריהימה איצ'יגו בא ועצר בעדו, לאחר מכן ההולו ברח למימד בו ההולואים בטוחים. איצ'יגו מופתע שאוריהימה מסוגלת לראות אותו עד שהוא מבחין בשרשרת הנשמה שמחוברת לחזה, הוא מבין שהיא מתה ושהיא מסוגלת לראות אותו בצורת השיניגאמי שלו. אוריהימה מבינה שההולו הוא בעצם אחיה המת.

ההולו מספר לאוריהימה עד כמה שהוא היה בודד, הוא מזכיר לה שהיא הייתה נוהגת להתפלל כל יום עליו אך כשהכירה חברים חדשים היא החלה להתפלל פחות ופחות. הוא מחזיקה בה בחוזקה ואומר לה שאסור לה לנטוש אותו עוד ושהוא יהרוג את כל חבריה, אוריהימה מנסה לעצור אותו מלפגוע באיצ'יגו אך הוא תופס אותה ומאיים להרוג אותה. ההולו מתכוון להתקיף את אוריהימה כשאיצ'יגו בא ודוקר אותו בזנבו, הוא אומר לו שאחים גדולים אמורים להגן על אחיהם הקטנים מהם ולכן הם נולדו ראשונים. ההולו מספר לאיך הוא טיפל באוריהימה עד שהגיע לגיל 18, אחיה של אוריהימה נאבק עם ההולו אך ההולו מנצח ותכונן להתקיף את איצ'יגו.

אוריהימה עוצרת את אחיה מלתקוף את איצ'יגו כשהיא מחבקת אותו, היא מאשימה את עצמה שאחיה לא הלך לסול סוסייטי בגלל שהיא אמרה לו לא להשאיר אותה לבד וכל הזמן היא נתמכה בו. אחיה של אוריהימה מבין שאם הוא ישאר פה עוד זמן ההולו עוד עלול לחזור ולהשתלט עליו, הוא מבקש מאיצ'יגו להרוג אותו כל עוד הוא שפוי. כשהוא רואה שאיצ'יגו מסרב להורגו הוא לוקח את חרבו ומתכוון להרוג את עצמו, רוקיה אומרת לאיצ'יגו שזה בסדר והוא ישלח לסול סוסייטי. אוריהימה אומרת לו לחכות ואומרת לו שכשהוא נתן לה את סיכות השיער היא חשבה שהן ילדותיות, אבל היא שמה אותן כל יום מאז הוא מת לכן היא רוצה להגיד לו להתראות כשם שלא יצא לה אז וההולו נעלם.   

רוקיה מוחקה את הזכרונות של אוריהימה וטאטסוקי וביום למחרת אוריהימה מספרת לכולם שמתאבק סומו מקצועי בה לביתה והרס אותו. איצ'יגו מבטיח לרוקיה להגן על הנשמות האחרות ולעשות את תפקיד השיניגאמי.

לצפייה בתמונות נוספות לחץ כאן

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>