פורומים של בליץ'

הודעות אחרונות מהפורומים...

פרק 4 – התוכי המקולל

הפרק מתחיל כשצ'אדו וחבריו יושבים תחת בניין בבניה ומדברים על איך חברם מצא את הקוקטייל המקולל. אותו בחור שמצא את הקוקטייל מציע אותו לסאדו בידיעה שיש לו חולשה לדברים חמודים כשפתאום הקוקטייל משמיע רעש וקורת פלדה נופלת עליהם. סאדו תופס את קורת הפלדה מבלי להפגע רצינית, הוא שומע את הקוקטייל מדבר אליו ומודה לו על שהציל אותו. הוא מספר לו את שמו, שיבאטה יואיצ'י ואז שואל לשמו. איצ'יגו ורוקיה יצאו להפסקה בגג בית הספר כשסאדו הגיע, הם שואלים אותו מה קרה לו והוא אומר להם שנפלה עליו קורת פלדה והפצעים על היד הם מאופנוען שפגע בו. איצ'יגו שואל את עצמו ממה הוא עשוי שהוא לא נהרג, סאדו מראה לו את הקוקטייל והוא מספר להם את שמו, מה שמשאיר את איצ'יגו בשוק. רוקיה אומרת לו שכנראה זו רק נשמה בודדת ויש צורך להעביר אותה לסול סוסייטי עוד הערב.

איצ'יגו מתחיל לספר לה איך הוא פגש את סאדו; בגלל צבע השיער שלו כולם הציקו לו והוא נכנס להרבה קטטות. זה התחיל להיות רציני יותר ויותר ואז סאדו הופיע והגן עליו, לא ניראה כי סאדו הרגיש את הכאב אך הוא לא החזיר לאף אחד מאלה שהכו אותו. לאחר זמן מה, סאדו נכנס לקליניקה של משפחת קורוסאקי כשכוייה ענקית על גבו בצורה של יד. הוא חושב שהוא בסדר ועוזב את ביתו של איצ'יגו כשאביו של איצ'יגו, אישין, אומר לו שהוא איבד המון דם ושהוא צריך להשאר, סאדו נופל. באותו לילה איצ'יגו ורוקיה משוחחים על ההולו שתקף את סאדו. סאדו עוזב מבלי להגיד משהו לאחרים ואיצ'יגו רץ אחריו יחד עם רוקיה, בסופו של דבר הם מבינים כי ההולו לא אחרי סאדו אלא אחרי נשמת הציפור.

הציפור מספרת לסאדו למה כל בעליה הקודמים מתו, היא אומרת לו לעזוב אותה אך הוא אינו יכול לעשות זאת. איצ'יגו מתרכז ומוצא את סרט החיים של נשמת הקוקטייל, רוקיה מתפלאת מכוחותיו של איצ'יגו שגדלו במהירות רבה כל כך. סאדו ממשיך לשוחח עם הציפור כשהם פתאום מותקפים, הוא מצליח לזהות את ההולו ובורח ממנו. ואז איצ'יגו רואה את קארין שבקושי מצליחה לעמוד, רוקיה אומרת לו לקחת אותה הביתה ושהיא תציל את סאדו, איצ'יגו הולך כשהוא יודע שכוחותיה של רוקיה עדיין חלשים. בדרך, קארין מספרת לאיצ'יגו שהיא ראתה את הזכרונות של הקוקטייל, אמו נרצחה למול עיניו והיא מבקשת ממנו להציל את אותו ילד שנשמתו כלואה בקוקטייל.

רוקיה לא מצליחה להשיג את סאדו כשהיא בגיגאיי שלה, היא עוצרת כשהיא שומעת את קול ההולו שתופס אותה. רוקיה מצליחה להשתחרר ומשתמשת בגל ההרס מספר 33 עליו, אך לא נראה כי נגרם נזק משמעותי. סאדו שומע רעש והציפור אומרת לו שזאת רוקיה ושהיא מותקפת ע"י אותו הולו שתקף אותם. הוא משאיר את הקוקטייל מאחור והולך לעזור לרוקיה, הוא מנסה לעצור אותו אבל הוא ממשיך בכל זאת. ההולו יודע שרוקיה היא שיניגאמית ואומר לה שהוא אכל שני שיניגאמים אחרים שהיו בדרכו. קארין מבקשת מאיצ'יגו שישלח את נשמת הילד לסול סוסייטי, שם הוא יוכל לראות את אימו והוא לא יהיה לבד עוד.

לצפייה בתמונות נוספות לחץ כאן

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>