פורומים של בליץ'

הודעות אחרונות מהפורומים...

פרק 5 – הבס את האויב הבלתי נראה

הפרק נפתח באירועים מהפרק הקודם ומתחיל בכך שרואים את רוקיה משתמשת בקידו מספר 33 על ההולו, אך אין לזה השפעה. בנתיים, איצ'יגו מחפש את רוקיה ונזכר שלאחר מותה של אימו, יוזו החליטה לקחת על עצמה את תפקיד האם, אך קארין החליטה לא לבכות יותר. חוזרים לרוקיה שהובסה לגמרי על ידי ההולו. ההולו מבקש מרוקיה שתצא מן הגיגאי שלה ותעבור לצורת השיניגאמי שלה כאשר סאדו מופיע ונותן להולו מכה חזקה. אך כעבור זמן לא רב, מסתבר שהוא לא רואה רוחות, אך עדיין, בפעמים שהוא כן פוגע בהולו הוא גורם להולו נזק די רציני ומפתיע את רוקיה בכל פעם מחדש. ההולו פורס את כנפיו, ממריא ומתגרה ברוקיה שהם לא יכולים לעשות לו כלום עכשיו. סאדו מבין שהוא באוויר ושואל את רוקיה היכן נמצא ההולו, היא נותנת לו את הכיוון והוא מפגין כוח על אנושי, תולש עמוד טלפון מן הרצפה וחובט בהולו לפני ההכוונה של רוקיה.

ההולו משחרר הולואים קטנים שמזכירים צפרדעים, אשר תופסים את סאדו ורוקיה. בזמן שהולו מתלבט את מי הוא יאכל קודם, סאדו משתחרר, חובט בהולו ולאחר מכן הוא משחרר את רוקיה. רוקיה אומרת לסאדו שיזרוק אותה לאוויר והיא תתקוף אותו משם ולמרות המוזרות של התכנית, סאדו עושה כך. בזמן שרוקיה באוויר, ההולו משחרר שוב את ההולו דמוי הצפרדע, רק שהפעם הצפרדע יורקת עלוקות על רוקיה. לאחר מכן, ההולו משמיע צליל חזק ומוזר שגורם לכל העלוקות להתפוצץ.

ההולו מסביר שהעלוקות הן בעצם פצצות שמגיבות לצליל שהוא מייצר מפיו. סאדו מתקדם לעבר היריב שהוא אינו רואה ומגלה שההולו מחזיק את שיבטה. ההולו משתמש בשיבטה בתור בן ערובה ומכריז שהוא רוצה לצוד את רוקיה. רוקיה מסבירה לסאדו את המצב ובורחת כאשר היא פצועה, מדממת ומלאת עלוקות עליה. ההולו משחרר עלוקות וצפרדעים נוספים, הוא אומר לה שהיא יכולה להשיב מלחמה. רוקיה מגיע לצומת ועוצרת. ההולו מניח שהיא ויתרה, אך היא בעצם החליטה לקבל את הצעתו ולהשיב מלחמה.

לפתע, איצ'יגו מופיע על ראשו של ההולו ואומר לרוקיה שהיא הפרה את הבטחתה ונכנסה לצרות. הוא מציג את עצמו בתור שיניגאמי מחליף ורוקיה משחררת את צורת השיניגאמי שלו. ההולו מחליט לרדוף אחרי איצ'יגו ואיצ'יגו לעומת זאת מנתח את המצב בין סאדו, שיבטה ורוקיה.

סאדו מגיע ורואה את רוקיה הפצועה וגופו חסר הנשמה של איצ'יגו. רוקיה אומרת לסאדו להסתיר את שיבטה והקרב ממשיך. המצב נראה רע עד אשר איצ'יגו מצליח לחתוך את מסכת ההולו. הוא שואל את ההולו אם הוא האדם אשר רצח את אימו של שיבטה. ההולו מתוודה שהוא היה רוצח סידרתי בחייו ושהוא רצח את אימו של שיבטה כאשר היא ניסתה להגן על בנה. הוא מוסיף ואומר ששיבטה הרג אותו כאשר הוא תפס את קרסולו והפיל אותו, מה שהרג אותו. אחרי כל זה, ההולו מוסיף שהוא גרם לשיבטה להכנס לגוף התוכי הזה בכך שהוא הבטיח לו שאם הוא יהיה בגוף הזה הוא יחזיר לחיים את אימו ומודיע לשיבטה שהוא שיקר ושהוא לא יכול לעשות את זה.

איצ'יגו מוטרד מן הסיפור וההולו מתקיף. הוא שולח צפרדע נוספת שאיצ'יגו קורע ומשחרר את כל העלוקות. איצ'יגו מעיף את כל העלוקות במהירות על אנושית, אך ההולו מפוצץ את העלוקות. איצ'יגו מכריז שהלשון הזאת תהיה שלו ותולש את לשון ההולו ומיד אחר כך הוא חותך את מסכת ההולו לשתי חתיכות.
בזמן שההולו גוסס, שני שערים ענקיים ומבעיתים מופיעים מאחורי ההולו. רוקיה מסבירה ששיניגאמי יכול לשלוח רק אנשים טובים לסול סוסייטי ושאנשים שעשו דברים רעים כל חיים ישלחו לגיהינום על ידי כך ששערי הגיהינום ישאבו אותם, מה שקורה כאן.

רוקיה אומרת לשיבטה שהוא לא יכול להשאר יותר בעולם החיים ומנסה לעודד אותו בכך שהיא אומרת לו שסול סוסייטי זה מקום הרבה יותר טוב מעולם החיים. איצ'יגו מוסיף שהוא יראה את אימו שם. שיבטה נפרד מסאדו ואיצ'יגו מבצע עליו קונוסי. הפרק נגמר בכך שרואים את קארין ישנה ומודה לאיצ'יגו תוך כדי.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>