פרק 55- השיניגאמי החזק ביותר! עימות אולימאטיבי בין מורים

ביאקויה שואל את איצ'יגו מדוע הוא כה אובססיבי כלפי הצלת רוקיה ואיצ'יגו משיב לו בשאלה מדוע הוא, בתור אחיה, לא מנסה להציל אותה. ביאקויה מכריז ששאלה זו אבסורדית מכדי לקבל עליה תשובה, ובוודאי לא תשובה שאיצ'יגו יוכל להבין. ביאקויה מכריז שלשיחה זאת אין עוד טעם, ומתחיל את הקרב ע"י שיחרור כמות עצומה של ראיטסו. לאחר כמה איווחות חרב נוצר מרווח בין איצ'יגו וביאקויה והקרב פוסק מלכת כשביאקויה מכריז שכבר אין לו בררה, אלא להרוג את איצ'יגו ולאחר מכן להוציא להורג את רוקיה, הפעם במו ידיו. איצ'יגו, כצפוי, מכריז בפשטות תהומית אך חדורת ביטחון עצמי והיריבים ניגשים לקרב שוב בצעדי שונפו זריזים.

הסצנה חוזרת אל רנג'י הנס כשרוקיה בזרועותיו, צועקת עליו לחזור. לבסוף פוקעת סבלונותו של רנג'י, והוא מסביר לה שאיצ'יגו מאמין שעליו לשלם חוב כלפיה, שהצילה את חייו, ששינתה את גורלו, שהפכה אותו לשיניגאמי. הוא מסביר לה שאיש לא חושב עליה רעות כמו שהיא מאמינה ושהיא לא יכולה לשאת את הצרות של כולם על כתפיה שלה. רוקיה מבינה שבניגוד למה שחשבה, שמוטטה את חייו של איצ'יגו, היא בעצם גרמה לו אושר בהתפרצות הנמהרת שלה לתוך חייו. רנג'י אומר לה שהיא לא חייבת לעמוד בשביל עצמה כל הזמן, היא יכולה להעזר בכתפו שלו, בכתפו של איצ'יגו, זאת בדיוק המטרה שלשמה נהיו חזקים והוא אומר לה להאמין בו. רוקיה מבקשת סליחה ורנג'י משיב לה שאינה צריכה להתנצל ולכן היא אומרת תודה, אבל רנג'י משיב שגם בתודה אין צורך.

בינתיים בגבעת הסוקיוקו רואה קיונה קוטאטסו את אחותה, סגנית היחידה ה-4, המוטלת מעולפת על הקרקע ורצה לקראתה. עמיתה סנטרו קוטסובאקי מנסה לעצור בעדה, אך מוכה שוק על ירך ע"י סוי פון. אוקיטאקה קורא לסוי פון לעצור כאשר מתברר לו שהיא עומדת להכות גם את קיונה, אבל הוא נעצר בכוח פקודתו של גנרל יאמאמוטו. יאמאמוטו מכריז שהשיניגאמי שברח עם האסירה (הלא הוא רנג'י) הוא רק סגן ויהיה אפשר לתפוס אותו מאוחר יותר, להרוג אותו ולהחליף אותו. לעומת זאת, הוא מודיע, אוקיטאקה ויוראקו, עשו מעשה שלא יסלח, במיוחד בגלל מעמדם (קפטנים). יאמאמוטו מודיע שהוא מודע לזה שהם אפילו אינם מודעים למה שזה אומר, או מתחרטים על מעשיהם. ברגע של מחשבה בהירה כשמי קיץ, תופס יוראקו בחולצתו של אוקיטאקה, מכריז שזה הזמן הנכון לנוס ויורד בצלילה חופשית במורד הגיבעה, כאשר סגניתו בעקבותיו. מתברר שראה את הדברים לאשורם ולא ציפה שבאמת יצליחו לברוח, אבל לא רצה להילחם ביאמאמוטו ליד כל האחרים מחשש שיפגעו. לפתע חש יוראקו בריאטסו מסוים ומכריז שעוד אישיות מהצד שלהם מתקרבת לגבעת הסוקיוקו. בינתיים על גבעת הסוקיוקו עסוקה סוי פון בלסיים את מלאכתה, הריגת קיונה בדרך מכאיבה במיוחד על שום פעולותיה, שהביאו חרפה על 13 היחידות. אבל בדיוק ברגע הגורלי מגיעה במהירות לשדה הקרב דמות שאנחנו הצופים נזהה כיורואיצ'י ולוקחת איתה מבלי להאט את מהירותה את סוי פון ויורדת גם היא מקצה הצוק. סוי פון מזהה אותה רק תוך כדי הנפילה החופשית, כאשר יורואיצ'י מורידה את רעלת הפנים שהתכסתה בה. יורואיצ'י יוצרת כדור אנרגיה, אבל לא נראה רגע מדוייק שהכדור נגע בסוי פון בטרם פגעו השתיים באדמה.

איסאנה קוטאטסו מתעוררת ולידה הקפטנית שלה, רטסו אונאהאנה, כאשר הן רוכבות על השיקאי של הקפטנית, שבמבט על מתברר כיצור דמוי חתול ים, מעופף וירוק. התעלומה לאן נעלמו שאר הפצועים נפתרת כאשר נוחת היצור ומקיא מקיבתו את שאר הנוכחים באירוע שלא שפר עליהם מזלם. לאחר שהפצועים נלקחים בידי חברי היחידה ה-4, מבקשת אונאהאנה מאיסאנה לבוא איתה למקום שהיא רוצה ללכת אליו.

שני הקפטנים הנסים, אוקיטאקה ושונוסיי, מגיעים למין אזור ספר רחוק ונטוש של סיירייטיי, שם הם מאמינים שאיש לא יפגע מקרבם. באיחור קל מגיעה הסגנית של שונוסיי, נאנאו. היא בדיוק מנסה לומר משהו כאשר היא רואה מולם את גנרל יאמאמוטו יושב על סלע. כאשר מתרשמים שני הקפטנים מהמהירות שלו, הוא מכריז שלעולם לא יפסיד לשני פרחחים צעירים לא בקרב ולא במרוץ. הוא צועד אליהם וברגע שנוצר קשר עין כמות הריאטסו שזרמה אליה רק מהמבט, מצמידה את הסגנית אל הרצפה באנקות כאב. היא מבינה שאפילו שני קפטנים לא יוכלו לנצח. יוראקו רואה את מצבה ומרחיק אותה משדה הקרב מתנצל בפניה שהביא אותה לשם. כשהוא חוזר, יאמאמוטו מציין אותו לשבח שלמד לעבור מרחקים גדולים למדי בעזרת קפיצת שונפו אחת. אז מתחיל קטע שבו הגנרל מעלה זכרונות מהימים שבהם היו שני הקפטנים באקדמיה לשיניגאמים שהוקמה על ידיו ואיך יוראקו ואוקיטאקה היו התלמידים החזקים והבולטים ביותר, לבסוף הפכו לקפטנים הראשונים שיצאו מהאקדמיה שלו. כשמנסה אוקיטאקה לפנות אליו במילים, הוא מכריז שתם זמן הדיבורים והגיעה שעת הקרב. הוא שולף את חרבו, שהוסתרה בתוך מקל ההליכה שלו ומשגר אליהם בעזרתה גל של אנרגיה רוחנית. השניים מצדם שולפים את חרבותיהם, אבל לא משחררים אותן ומשאירים אותן בצורתן החתומה. יאמאמוטו שואל אם הם מתכוונים להלחם בו בחרבות חתומות, ושונוסיי מנסה את מזלו בשאלה האם זה באמת הכרחי שהם ילחמו. יאמאמוטו משתיק אותו ושואל האם לא לימד אותם שכל מי שיפר את הצדק יעמוד בפני חרון אפו. שונוסיי משיב בשאלה והאם לא לימדת אותנו לסמוך על חוש הצדק האישי שלנו, אוקיטאקה מזכיר לו שהמטרה שלשמם רצה שיהפכו לחזקים היא כדי להגן על הצדק האישי שלהם. אבל יאמאמוטו מכריז בקשות

תגובה אחת ל פרק 55- השיניגאמי החזק ביותר! עימות אולימאטיבי בין מורים

  1. מאת נארוטו:

    תודה רבה על הפרק תמשיך כך דארק ומי שקורא את זה תראו גם נארוטו שיפודן לדעתי יותר טוב אבל בליץ גם טוב

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>