פורומים של בליץ'

הודעות אחרונות מהפורומים...

פרק 6 – קרב למוות! איצ'יגו נגד איצ'יגו

הפרק מתחיל בלילה ורואים את רוקיה בתוך הארון. היא אומרת שאין זמן ושהיא צריכה לצאת לקניות. בבוקר שלמחרת, איצ'יגו מנסה להביא לרוקיה ארוחת בוקר, אך היא לא נמצאת בארון, מה שגורם לאיצ'יגו לאכול את האוכל לבד. בחנותו של אוראהרה, ג'ינטה עושה שטויות במקום לנקות. אורורו אומרת לו שימשיך לעבוד או שטסאיי יגמור אותם. ג'ינטה ממשיך להציק לאורורו כאשר רוקיה מגיעה. היא שואלת אותו אם אוראהרה נמצא ולמרות שנראה שהוא לא שמח לראות אותה, הוא מכניס אותה ואומר לטסאיי להעיר את אוראהרה, שכבר ער ונמצא שם. הוא מברך את רוקיה לשלום והם מגיעים לעניין. רוקיה מבקשת ממנו את הדבר שביקשה והם הולכים בין כמה חפצים בעוד שאוראהרה מבקש מאורורו שתביא לו חפץ מסויים.
רוקיה מבחינה שהגיגאי שלה לא מתפקד כראוי. אורורו מתלבטת בין שתי קופסאות ובסופו של דבר בוחרת אחת וחוזרת. רוקיה שואלת אותו אם זה היחיד שהוא הצליח להשיג והוא אומר שכן ושזה השני הכי פופולארי.

לאחר מכן, בבית הספר, רוקיה ואיצ'יגו אומרים שלום לכולם ולאחר שסיימו רוקיה מושכת את איצ'יגו לצד ומביאה לו משהו שנראה כמו מכונת ממתקים ניידת. היא אומרת לו שכאשר הוא ירצה להפוך לשיניגאמי, הוא פשוט יצטרף לשים את אחד מן הממתקים בפה ונפש מחליפה תשתלט על הגוף עד שהוא יחזור. לפני שאיצ'יגו מצליח להגיד משהו, יש קריאת הולואים ואיצ'יגו מכניס את אחד מן הממתקים לפיו, נשמתו יוצאת כאשר יש נשמה אחרת בגופו.

אוראהארה מגלה שאורורו לקחה את הממתק מהקופסא הלא נכונה. בנתיים, בבית הספר, איצ'יגו המזוייף מנסה את גופו החדש בכך שהוא בועט בגדר מתכת ומעקם אותה, נראה שהוא נהנה מגופו החדש עד שמורה מגיע ומנסה לרתק אותו בגלל מה שעשה לגדר. איצ'יגו רץ אליו וקופץ קפיצה ענקית מעליו, מה שגורם לשרת ליפול המום. בתוך הכיתה, טאטסוקי ואינואה שמחות לקראת הפסקת האוכל וצ'יזורו מנסה להתחיל עם אינואה. איצ'יגו מופיע בחלון ושואל אם הוא בכיתה הנכונה. במקום אחר, איצ'יגו האמיתי חותך הולו ומרגיש שקורה דבר רע.

בתוך הכיתה, כל התלמידים המומים בגלל איצ'יגו המזוייף והוא בנתיים מסתכל על החזה של כל אחת מהבנות בשביל להחליט עם מי הוא יתחיל עד שהוא מגיע לאינואה ומחליט שלה יש את החזה הגדול ביותר ומחליט להתחיל איתה.לאחר שהוא מנסה להתנהג כמו ג'נטלמן, טאטסוקי מזהירה אותו שלא יתקרב לאינואה. לאחר שהוא אומר שגם היא חמודה,כל הכיתה נכנסת לפאניקה. בנתיים, איצ'יגו האמיתי רץ לכיוון בית הספר, כאשר הוא בטוח שמשהו רע קורה. הוא מגיע בדיוק בזמן כדי לראות את טאטסוקי זורקת על איצ'יגו המזוייף שולחנות בגלל שהוא נישק אותה בלחי. רוקיה מנסה לתפוס את איצ'יגו המזוייף והוא מנסה לברוח דרך החלון, אך איצ'יגו עוצר אותו. איצ'יגו המזוייף מתחיל לבעוט באיצ'יגו האמיתי ששאר התלמידים לא רואים את איצ'יגו בצורת השיניגאמי שלו, מה שגורם לו להראות כמו משוגע. למרות זאת, הוא מצליח להעיף את איצ'יגו על שורת שולחנות, מה שמפתיע את התלמידים כי הם לא יודעים מה פגע בשולחנות. איצ'יגו המזוייף קופץ קפיצה ענקית ובורח דרך החלון. רוקיה ואיצ'יגו האמיתי בעקבותיו ורוקיה אומרת לו שאיצ'יגו המזוייף חייב להיות מוד סול. כל תלמידי הכיתה מודהמים ואינואה אומרת לטאטסוקי שזה לא היה איצ'יגו, מפני שאיצ'יגו האמיתי לא היה מתנהג כך.

במקום אחר, איצ'יגו ורוקיה מחפשים את המוד סול ואיצ'יגו בפאניקה בגלל מה שהמוד סול עשה בגופו. לאחר שהוא נרגע, איצ'יגו שואל את רוקיה מה זה מוד סול והיא מספרת לו על מבצע ראש-חנית, היא מספרת שבמבצע זה נוצרו רוחות מזוייפות, שנועדו לקרבות נגד ההולואים. חלקן מוסיפות מהירות וחלקן כוח. לאחר שהמבצע בוטל, כל המוד סולס הושמדו. זה לפחות מה שהשיניגאמים חשבו. איצ'יגו אומר שסול סוסייטי אכזריים, אך רוקיה מגנה על סול סוסייטי. לאחר מכן, השניים מחליטים לחפש את גופו של איצ'יגו.

איצ'יגו מנסה לחשוב איך זה להיות מוד סול, לאבד את החירות ואז לראות את כל חברייך נהרגים. המוד סול מופיע בפיצוץ במקום לא ידוע. הוא רואה שלושה ילדים שמשחקים במשחקי וידיאו וכאשר אחד מהם רואה שהשחקן שלו לא משחק כפי שרצה ומנסה לשבור אותו, המוד סול זועם ונזכר במה שקרה בסול סוסייטי ומנסה להרוג אותו, אך איצ'יגו עוצר אותו.

לצפייה בתמונות נוספות לחץ כאן

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>