פורומים של בליץ'

הודעות אחרונות מהפורומים...

פרק 7 – ברכות מצעצוע

בחנות של אוראהארה, אורורו מתנצלת מפני שהיא מאמינה שכל מה שקורה זה בגללה. אוראהרה מרגיע אותה וטסאי וג'ינטה יוצאים לחפש אחר ה"סחורה" שלהם. בנתיים, בחצר בית ספר לא ידוע, איצ'יגו והמוד סול שהשתלט על גופו נלחמים. הקרב לא נמשך הרבה זמן מפני שהולו מתקיף ואיצ'יגו יוצא אחריו. המוד סול בורח, אך נעצר כאשר הוא קולט שההולו שאיצ'יגו ורוקיה רודפים אחריו הולך להתקיף את הילדים שהוא עצמו התקיף מוקדם יותר. הסצנה משתנה לילדים שקון התקיף, אשר הוטלה עליהם מטלת ניקוי החצר מפני שהם לא השתתפו בשיעור ושהולו ענקי מעליהם. איצ'יגו ורוקיה מנסים למצוא את ההולו ללא הצלחה ורוקיה אומרת שיכול להיות שהפלאפון שלה מקולקל. ההולו מתקיף את הילדים אך המוד סול תוקף אותו ומעיף אותו. בעוד הילדים מבולבלים, ההולו מתקיף את המוד סול והילדים רואים את המוד סול מדמם ובורחים. רוקיה ואיצ'יגו מגיעים ורואים שהמוד סול וההולו נלחמים.

ההולו צוחק על כך שהמוד סול חלש ומתקיף. בדיוק כשהמצב נראה אבוד,איצ'יגו מגיע ומציל את המוד סול וחובט בו בגלל שהוא גרם לנזק בגופו של איצ'יגו. להולו נמאס מהוויכוח בין המוד סול ואיצ'יגו ומתקיף. איצ'יגו והמוד סול מתקיפים את ההולו ביחד ומביסים אותו. אחר כך, המוד סול הולך לקצה הבניין וקופץ כך שהוא לא יזיק למשהו לפני מותו. איצ'יגו מציל אותו מנפילה ובנתיים הילדים מקודם נענשים מפני שאיש לא מאמין לסיפור על המוד סול שהם סיפרו. איצ'יגו מבין שהמוד סול לא אוהב ילדים, אך הוא משיב שהוא לא הורג אנשים לא משנה מה והמוד סול מספר את סיפורו. לאחר שהוא נוצר, החליטו להשמיד את המוד סולס. הוא היה בר מזל וניצל מן המוות, אך תמיד היה החשש של להיתפס. הוא לא מבין למה הוא לא יכול להחליט מתי למות ואנשים אחרים צריכים להחליט זאת במקומו. מאז הוא אומר שהוא לא רוצה לראות אנשים נוספים מתים.
אוראהרה מוצא את השלושה ומוציא את המוד סול מגופו של איצ'יגו. הוא לוקח את הגלולה ועוזב, בנוסף הוא מודיע שהוא הולך להשמיד אותה. לאחר קצת שכנועים מרוקיה, איצ'יגו מחליט לשמור את הגלולה.

בדרך הביתה, איצ'יגו מבחין כמו גופו חבול והוא רוצה להתלונן בפני המוד סול. הוא מחפש בובה לשים בה את הגלולה ובמרחק לא רחוק הוא מוצא בובת פרווה בצורת אריה. הוא מכניס את הגלולה לפי הבובה ונראה כאילו שזה לא הצליח. הבובה בועטת בו ומתעקשת להלחם באיצ'יגו ללא הצלחה והם חוזרים הביתה. ביום שלמחרת, איצ'יגו מחליט לתת שם למוד סול. הוא מחליט לקרוא לו קון, למרות שהמוד סול מתעקש על קאי אך איצ'יגו דוחה את זה בטענה שזה מגניב מידי. יוזו אומרת לאיצ'יגו שחבריו בואו ללכת איתו לבית הספר, איצ'יגו משאיר את קון בחדר והם הולכים לבית הספר. נראה שזיכרונותיהם של חבריו של איצ'יגו נמחקו ואיצ'יגו מוטרד מן התאריך.

כאשר הם נכנסים לכיתה, התלמידים מבחינים שאיצ'יגו לא במצב רוח טוב. טאטסוקי אומרת שאיצ'יגו ככה כשהוא מתוח. מסתבר שאיצ'יגו לא יהיה ביום למחרת בבית הספר. כאשר הוא מגיע הביתה, אביו של איצ'יגו מחלק תפקידים למחרת. אחר כך,רוקיה שואלת את איצ'יגו למה מחר הוא לא יהיה בבית הספר אך במקום לענות הוא שואל אם מחר הוא יכול לקחת הפסקה מלהיות שיניגאמי וחושף שמחר זה יום מותה של אימו.

לצפייה בתמונות נוספות לחץ כאן

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>