פורומים של בליץ'

הודעות אחרונות מהפורומים...

פרק 8 – 17 ביוני, זיכרון גשום

הפרק נפתח בעולם ההולואים. כמה צללים מופיעים והם מתגלים כהולואים. אחד מן ההולואים אומר שהוא ילך למקום כלשהוא והסצנה מתחלפת. משפחת קורוסאקי עולה בעלייה גבוהה ואישין אומר ליוזו שתשדל. יוזו אומרת לו שהיא בסדר והוא מנסה לגרום לה ליפול בכך שהוא מחליק במעלה העלייה במטרה להפיל אותה, אבל הוא מחמיץ ורק גורם לרוח שמעיפה את השמלה של יוזו. אישין מתקדם לעבר קארין, אך היא בועטת בו והוא עף. איצ'יגו מתלונן על החום והוא מתחיל להיזכר באירועים שקרו כאשר אמא שלו מתה. קו המחשבה שלו נעצר כאשר הוא רואה את רוקיה בקצה הגבעה מנופפת להם לשלום. בהתחלה איצ'יגו מכחיש שהוא מכיר אותה, אך לאחר מכן הוא אומר שהיא חברה מהכיתה שלו. קארין אומרת שזה לא יהיה מפתיע אם בקרוב הם לא יוכלו לסמוך על איצ'יגו יותר. יוזו מודאגת.

במקום אחר, איצ'יגו ורוקיה מתווכחים אם רוקיה צריכה להצטרף אליו או לא. רוקיה משנה נושא ושואלת את איצ'יגו שאלות לגבי זה שהוא יכול לראות רוחות ועל מותה של אימו. רוקיה שואלת את איצ'יגו אם אמו נהרגה על ידי הולו. איצ'יגו זועם ואומר לה שאין קשר להולו. הוא אומר לה שהיא מתה כאשר היא הצילה אותו והשיחה משתתקת. בנתיים, אינואה שואלת את טאטסוקי אם היא יודעת למה איצ'יגו לא הגיע לבית הספר באותו היום. טאטסוקי נזכרת בפעם הראשונה שהיא ראתה את איצ'יגו. הוא היה עם אמו, מאוד מאושר אך עם זאת, מאוד חלש. היא הכירה אותו בשיעור קראטה. היא הכתה אותו והוא התחיל לבכות, אך כאשר הוא ראה את אימו הוא חזר לחייך. ואז, בגיל 9, אמו מתה. איצ'יגו נשאר באותו המקום שבו היא מתה ימים שלמים, מחכה לה, מאמין שהיא תחזור.

בחזרה בבית הקברות,רוקיה מצטעקר שהיא אמרה שמאסאקי (אמו של איצ'יגו) נהרגה על ידי הולו. יש דמות מאחורי רוקיה וקון מופיע מתוך התיק שלה. רוקיה מאתרת את הדמות מאחורי אחד העצים שמאחוריה ומגלה שהוא שיניגאמי. בנתיים, איצ'יגו שוקע בזכרונות. רואים את איצ'יגו ואמו הולכים בגשם ואיצ'יגו מתעקש ללכת בצד הכביש בשביל לדאוג שלא יפגעו בה מכוניות, אך היא לא מרשה לו. הם ממשיכים ללכת ואיצ'יגו מבקש מאמו שתחזיק לו את היד. כאשר הם הגיעו לאגם, איצ'יגו ראה ילדה שמנסה לקפוץ לאגם ולהתאבד. איצ'יגו רץ לכיוונה בשביל להציל אותה ומאסאקי בעקבותיו, בשביל לעצור אותו. לפתע, איצ'יגו שומע צעקה ורואה את אמו מתה, כאשר גופתה מדממת קשות. איצ'יגו לא ידע למה היא מתה, רק שהא מתה בניסיון להציל אותו. איצ'יגו נפל על ברכיו, בוכה.

בקבר של מאסאקי, קארין מתפללת ויוזו בוכה. קארין מנסה לעודד אותה, ללא הצלחה. אישין גם מנסה לעודד את יוזו, אך הדבר היחיד שהוא מצליח זה לזכות בבעיטה מקארין. בנתיים, רוקיה עדיין מדברת עם השיניגאמי ששואל אותה אם היא זוכרת אותו. רוקיה משארת שהוא בא בשביל להחזיר אותה לס"ס והיא צודקת. קון הולך לחפש את איצ'יגו, הוא מוצא אותו והסצנה חוזרת לרוקיה. רוקיה אומרת שההולואים מעקבים אותה ולכן היא עדיין בעולם החיים והשיניגאמי אומר שהיא לבושה ככה בשביל להרשים את איצ'יגו. רוקיה בתגובה, משתמשת בקידו, אך היא מפסיקה באמצע. השיניגאמי מודיע שהוא מתכנן לקחת את רוקיה בכוח, אך נעצר על ידי איצ'יגו.

איצ'יגו מציג את עצמו בתור המחליף של רוקיה והשיניגאמי אומר לרוקיה שזו היה טעות לתת למישהו את הכוחות שלה. השיניגאמי מנסה לתקוף את איצ'יגו. איצ'יגו משתמש בגלולה של קון ועובר למצב שיניגאמי, בדיוק לפני שהשיניגאמי פוגע בו. קארין רואה הולו שמתקרב והקרב בין איצ'יגו והשיניגאמי מפסיק בגלל ההולו. רוקיה אומרת לאיצ'יגו שיכול להיות שמשפחתו בסכנה והם רצים לכיוון ההולו.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>