163- האפלה שנעה! הצבעים האמיתיים של קיפונה

לאחר ששו מסביר לקפטן היחידה השלישית, אגאמאי שוסקה, את המצב הקיים, שוסקה מחליט לעזור לשו, איצ'יגו ורוקיה ושולח לקירה פרפר גינהום. קירה המקבל את ההודעה מופתע לגמרי מהאמת של הקוספירציה בתוך בית הקאסומי-אוג'י.
אנו חוזרים לשוסקה ואיצ'יגו, אשר מחליטים לבדוק כמה אזורים כדי לחפש פתרונות לבעיה. אך הם לא מודעים לעובדה שהם נצפים על ידי שני קצינים מהיחידה השביעית.
בדרך למקומות השונים, שוסקה מסביר לאיצ'יגו ורוקיה על החשד שלו בקיפונה, ועל המשימה שנתן לקירה, והוא גם מסביר שאם קיפונה מסוכן או אחראי לבעיות השונות, הרי שזו אחריותו של שוסקה.
ובעוד הם רצים ברחבי סרייטי, ההודעה מיחידה 7 מגיעה עד ליאמאמוטו, קפטן היחידה הראשונה וגנרל 13 היחידות כולן. יאמאמוטו מחליט להודיע לכל היחידות כי יש חשד גדול ששוסקה ביצע פשע רציני וחובה לטפל בו, וכי על כל הקפטנים להתייצב להתאספות חירום.

היטסוגאיה טושירו מוסר לאוקיטאקה ושונסוי את ההודעה, והשניים נדהמים לשמוע על מעשיו של שוסקה, במיוחד אחרי התדהמה של כל מה שקרה עם איצ'יגו.
לאחר שההודעה הופצה ברחבי סרייטי, היחידות השונות שולחות יחידות חיפוש לכל מקום בו הוגדר להם לחפש. אך קבוצתו של אבאראי רנג'י פולשת לאזור היחידה השביעית וקבוצתו של מאדאראמה איקאקו מתערבת באזור היחידה התשיעית. בעקבות מריבה בין שתי הקבוצות רנג'י מתחיל להלחם באיבה בזמן שאיקאקו נלחם בהיסאגי.
קירה ממשיך בחיפושיו אחר קיפונה, אך ללא כל הצלחה לרמז הקטן ביותר. לפתע נזכר קירה בדבר שחבריו ליחידה סיפרו לו על קיפונה, והוא ממהר למקום בו הוא מאמין קיפונה נמצא. בינתיים, בהתאספות הקפטנים, אוקיטאקה מעלה ספק בכך שאיצ'יגו ושוסקה באמת מבצעים פשע ללא סיבה הגיונית. אך כאשר הוא מציע לחקור גם את משפחת הקאסומי-אוג'י יאמאמוטו מסרב מיידית.
בחוץ, קרבות מתפרצים בכל מקום. רנג'י ואיקאקו מסבירים לאיבה והיסאגי מדוע הם לא מקשיבים להוראות ומאמינים כי איצ'יגו הוא למעשה חף מפשע. איבה והיסאגי מבינים את כוונותיהם כיוון שכמעט כולם מאמינים באיצ'יגו, אבל אחרי הכל הוראה היא הוראה. קירה מגיע לאצטדיון האימונים הישן, ובראש המגדל הוא מצליח למצוא את רוריצ'יו תחת שמירה של מספר אנשים. קירה שולח פרפר גיהנום לשוסקה כדי לדווח לו על המצב ועל מוערבותו של קיפונה בעניין, אם כי באותה שניה שהפרפר נעלם מזווית העין תוקפים מספר רב של אנשים את קירה. לאחר קרב ממושך, קירה מביס את כולם, אך רוריצ'יו כבר הועברה למקום אחר. קירה מנסה לנסות למצוא דרך לעקוב אחרי החוטפים, אך הוא נעצר שוב. הפעם על ידי קיפונה עצמו, אשר כבר שיחרר את הזאנפאקטו שלו והוא מוכן לקרב.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>