174 – לשבור את מראת הגבול! כליאתו של איצ'יגו

מתקיימת ישיבה של הכוחות המתנקשים של קומוי. בישיבה זו מעניק קומוי להאנסה קאטאנה אשר במקום הנדן ישנה מראה ומלמטה לה ישנו חיבור לזרוע. האנסה לוקח את הקאטאנה ושם אותה על זרועו, ובאותו הזמן קומוי מצווה עליו ללכת ולהרוג את רוריצ'יו בעולם החיים.

בביתו של אורהארא מתכנסים כעת איצ'יגו, רוקיה, אוריהימה, אישידה, סאדו, קנריו, יורואיצ'י, טסאי ואורהארא גם כן. הם מדברים על אותה אפשרות של אותם מתנקשים למה הם נתנו להם לברוח בחזרה אל העולם האמיתי. אורהארא נותן לגבי העניין את ההשארה שלו לעניין, הוא טוען כי הן נתנו להם לברוח אל העולם האמיתי מפני שכך יותר קל בעבורם לחסל אותה.
באותה שעה הכוחות המתנקשים של קומוי מגיעים אל העולם האמיתי ביחד עם האנסה. הכוחות מתפצלים במטרה להפריד את כולם מהנסיכה רוריצ'יו.

החבורה מרגישה רייאטסו מוזר ולא מזוהה. איצ'גו אומר לרוקיה ולאוריהימה לקחת את ווריצ'יו למקום בטוח ועובר למצב השיניגאמי שלו. כך גם רוקיה, והחבורה מתפצלת.
במקביל בסול סוסייטי, בבית משפחת קאסומיאוג'י, בחדר המלכות נערכת הצבעה על ראש משפחה חדש בשל היעדרה של רוריצ'יו. המועמד מייוצג על ידי קומוי ושמו קאנוגי שו, ארוסה של רוריצ'יו. ישנם כמה מתנגדים להצעה וקומוי איננו מרוצה מכך.

בחזרה אל איצ'יגו, סאדו ואישידה, אשר מתפצלים גם הם. איצ'יגו ממשיך לצעוד קדימה כשלפתע הוא נתקל בהאנסה אשר המתין לו. איצ'יגו אומר לו כי הוא הרגיש בנוכחות שלו אז בסול סוסייטי, האנסה היה מעט מופתע לגלות שאיצ'יגו אכן הבחין בו אז. איצ'יגו שולף את חרבו ומתכונן לקרב. האנסה מחליט להציג את עצמו בפני איצ'יגו לפני תחילת הקרב שלהם.

המתנקשים כבר החלו להתקיף את אישידה, סאדו וגם את רוקיה ואוריהימה, אשר באותו הזמן הגנו על אנריו וקנריו שסחבו את רוריצ'יו.
הקרב בין האנסה לאיצ'יגו החל. במפתיע איצ'יגו שם לב כי הקאטאנה אשר עונד על זרועו האנסה היא קאטאנה אשר ראה כבר בעבר אצל אחד מהמתנקשים שבא לחסל את רוריצ'יו, כאשר איצי'גו שואל את האנסה מהיכן יש לו את הקאטאנה הזו, הוא מסרב לענות לו וממשיך להילחם בו. אך מהר מאוד איצ'יגו חוסם את מתקפתו ושניהם מוסתים לאחור. וכך ממשיך לו קרב חזיתי בינהם, עד שהאנסה רואה כי קרב כזה לא ילך מול איצ'יגו והוא מחליט להשתמש ביכולת המיוחדת של הקאטאנה שלו. איצ'יגו חושב כי היכולת המיוחדת של הקאטאנה היא כמו של הקודמת לה, ולכן הוא מנסה לחסום אותה באותה הדרך. אך פעולה זו לא עבדה ואיצ'יגו נקלע ליכולת המיוחדת של הקאטאנה, כאשר בה הוא נקלע לתוך מימד של הקאטאנה.

באותו הזמן בבית משפחת רוריצ'יו בסול סוסייטי, קומוי שולח חלק מן הכוחות חיסול שלו בשביל להשמיד את המתנגדים לקבלת השילטון של קאנוגי שו.
אישידה, סאדו, רוקיה ואוריהימה נלחמים חזרה במתנקשים.
בחזרה לאיצ'יגו, אשר כלוא במימד של הקאטאנה של האנסה. הוא מגלה שהוא אינו יכול לזוז במימד הזה. האנסה אומר לאיצ'יגו כי אין לו כל טעם לנסות ולזוז, משום שאין לו סיכוי. הוא מסביר לו כיצד פועלת הקאטאנה, היא הינה זוללת את האנרגיה של המשתמש בה ומנצלת אותה על מנת להתפתח, וככל שישנה אנרגיה רוחנית גדולה יותר, היא נעשית חזקה יותר. כעת האנסה מתכונן לשלח אל איצ'יגו את המכה האחרונה אשר תחסל אותו, אך איצ'יגו מנסה לעצור זאת בידי כך שהוא משחרר את האנרגיה הרוחנית שלו לכל מקום, בשביל להיחלץ מהמקום אשר היה כלוא בו. המראה והמימד מתחילים להיסדק ולהישבר אט אט, מכוחו הרוחני האדיר שאיצ'יגו משחרר. האנסה רואה כי המראה הולכת להישבר, וכי עליו למהר. הוא מזנק לעבר איצ'יגו במטרה לחסל אותו, באותו הרגע איצ'יגו מנסה לעשות מאמצים אחרונים לנסותת להזיז את הגוף שלו. כשלפתע פתאום המימד של המראה נשבר מבחוץ בידי יורואיצ'י, שכעת פוגעת באדמה ומעיפה את האנסה הצידה.
כאשר האנסה מתכנן להילחם שוב, יורואיצ'י ממליצה לו לבדוק מה מצבם של החיילים שלו. האנסה עושה זאת ומרגיש כי החיילים שלו כולם מובסים בידי חבריו של איצ'יגו. לאחר מכן האנסה עוזב את המקום, וחייליו משמידים את עצמם.

בבוקר למחרת, בסול סוסייטי, בבית משפחת קאסומיאוג'י, מתכנסת שוב ישיבה בחדר המלוכה. לגבי מינויו של קאנוגי לשליט המשפחה. כל אותם מתנגדים שהיו ביום קודם לכן אינם נחכו בישיבה, בשל חיסולם.
קומוי הכריז על מינויו של קאנוגי כראש המשפחה החדש של משפחת קאסומיאוג'י, קונוגי שו.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>