189 – גאוותו של השיניגאמי הנפול

איצ'יגו מנסה לעצור את אמגאי מלהעלות את כוחו באמצעות הבאקוטו בגלל מה שקרה בעבר כשאנשים אחרים ניסו להעלות את כוחם עם הבאקוטו, אבל אמאגאי לא עוצר בשל העובדה שהוא שולט בבאקוטו עם הכוח הרוחני שלו. הוא מועך את איצ'יגו לתוך בניין עם הכוח החדש שלו, למרות זאת איצ'יגו לא נופל וממשיך לתקוף עם גלי גטסוגה טנשו. איצ'יגו מעוצבן מכך שאמאגאי יעשה הכל בכדי לנקום בעוד שמישהי כמו לוריצ'יו אף פעם לא ברחה מהבעיות שלה. כשהקרב שלהם ממשיך, הם ממשיכים להחזיר מתקפות אחד לשני, עד שאיצ'יגו מחליט להשתמש בשני גלים של גטסוגה טנשו הכדי לגרום לבאקוטו של אמאגאי לצאת מכלל שימוש. הדבר מוביל לכך ששניהם מסתערים אחד על השני במטרה לסיים את הקרב הזה, ובהתחלה זה נראה כאילו איצ'יגו מנצח, אך אמאגאי עומד שוב והולך לכיוון יאמאמוטו פעם נוספת.
הוא מצליח לפגוע ביאמאמוטו, האו בקושי מצליח להגיב מלבד לכך שהוא אומר לכל הקפטנים שבאותו הרגע הגיעו למקום לא לזוז.
יורואיצ'י מנצלת את ההזדמנות הזו בכדי להסביר לאמאגאי שבעבר כאשר אביו היה עדיין בחיים, יאמאמוטו ניסה לחקור את משפחת קאסומיאוג'י אבל נעצר מלעשות זאת על ידי מרכז 46. אביו של אמאגאי ניסה לחקור בחשאיות, אבל הוא נתפס והצמד אל באקוטו. ליאמאמוטו לא הייתה ברירה אלא להרוג אותו, והיה חייב לשמור זאת בסוד. כשהבין את טעותו, אמאגאי נזכר יך אביו הזהיר אותו לגבי הבאקוטו לפני שמת. הגאווה שלו הכריחה אותו להרוג את עצמו, ולפני שהלהבות שרפו אותו, הוא התנצל בפני קירה. לאחר כל זאת, שו מחליט להישאר עם משפחת קאסומיאוג'י, ואיצי'גו ולוריצ'יו נפרדים לדרכים שונות.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>