194 – עברה של נליאל

העבר של נליאל ושל נויטרה מתגלה. נויטרה נלחם נל, אך מפסיד, וכשנל פונה ללכת, אומר נויטרה שזהו הקרב הסופי ביניהם. נל מסרבת, ואומרת שכשהפכו מהולואים רגילים לאראנקרים, הם קיבלו יכולת חשיבה הגיונית, ואלו שמשתמשים ביכולת הזו, צריכים סיבה בשביל להלחם, וזה מה שחסר לנויטרה. נויטרה טוען שיש לו סיבה, והיא העובדה שהוא שונא אותה, אך נל אומרת שזהו רק אינסטינקט, ושהו רק חיה, והיא אינה מתכוונת להלחם במישהו שאינו אפילו לוחם. טסלה שואל את אדונו למה דוקא נליאל, ולא חבר אספדה אחר. תשובתו של נויטרה היית פשוטה – מפני שהיא נקבה, ונקבה לא צריכה לעמוד גבוה יותר מזכר בקרב. נל, שלא מוצאת את פשה ודונדוצ'אקה, פוגשת בנויטרה, שמחייך, ופתאום עפים פשה ודונדוצ'אקה דרך הקיר, עם מסכותיהם מנופצות. נל המזועזעת מתחילה להלחם בנויטרה. נויטרה מוביל אותה אל תוך משטח מיוחד, וברגע שנכנסה אליו, הפעיל סזאייל מכשר חדש שטשטש את ראייתה של נל, ונויטרה שבר את מסכתה. נויטרה וסזאייל השליכו את גופותיהם הגוססות של פשה, דונדוצ'אקה ונל מחוץ ללאס נוצ'ס, והבחינו בדליפת ראייטסו מגופה של נל, שהפך אותה לילדה קטנה.
בינתיים, סזאייל ממשיך לשבור את איבריו של רנג'י. פשה השתמש ב'חלקלק האין סופי' שלו כדי להשיג את הבובות של רנג'י ואישידה, בעוד דונדוצ'אקה מוציא את באוואבאווה מפיו. פשה אומר שאם לנל יש רצון להלחם, זוהי חובתם ללכת ולעזור לה, וכךן לא יכולים לבזבז זמן על סזאייל. נויטרה ממשיך לתקוף את נל, אך לבסוף נל מחליטה לשחרר את חרבה.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>