195 – הרצינות של פשה

נל שיחררה את חרבה ותקפה את נויטרה. בינתיים, פשה הוציא את חרבו מתחתוניו ותקף את סזאייל המופתע. הוא הסביר ששמה הוא אולטימה, ושהלהב שלה עשוי מחלקיקי ראייטסו. אחרי ריב קטן עם אישידה, מצווה סזאייל על שני ההולואים הענקיים שישבו מכופפים מאחור, לקום, ולהרוג את באוואבאווה. דונדוצ'אקה הוציא מפיו אלה ואמר שזוהי חרבו, תקף והעיף את שני ההולואים. פשה מסביר לסזאייל שהסיבה היחידה שהוא יפסיד להם היא שהמעיט בערכם מפני שניצח אותם בעבר. בזמן שפשה מדבר, ירד דונדוצ'אקה על ארבע, ופשה קפץ על גבו. השניים התחילו לשגר קרני סירו, אך שילבו אותם לפני היריה, בעוד שפשה צועק סירו סינקרטיקו.
באותו זמן, נל מתכוונת לחסל את נויטרה, כשבשנייה האחרונה היא חוזרת לצורת ילדה. נויטרה משתעמם ואומר לטסלה להחליף את מקומו. טסלה משחרר את חרבו, ומתחיל להתעלל באיצ'יגו. בזירת הקרב נגד סזאייל, הסרו מתפוצץ, אך סזאייל מתגלה ללא פגע. הוא מסביר שבגלל שקני הסרו לא היו משולבות בחוזקה, הפריד את שתי קרני הסרו בעזרת קצת לחץ רוחני. פשה ודונדוצ'קה הנדהמים שואלים איך זה אפשרי, והוא עונה ואומר להם שזיהה אותם מהרגע הראשון כהפרקסיונים של נל, ובזמן שנילחם נגד אישידה ורנג'י, ניתח גם את יכולותיהם של דונדוצ'אקה ופשה. הוא טוען שהסבה היחידה שהם עומדים למות שם, היא שלא השתמשו בטכניקה הזו ברגע שהתחיל הקרב.
בשדה הקרב של אאורוניירו ורוקיה, מופיע זומארי לה רו. הוא מדבר אל עצמו ואומר שארוניירו תמים וחסר זהירות, ושרוקיה צריכה להיות מתה. הוא מתקרב במטרה לערוף את ראשה.
טסלה ממשיך להתעלל באיצ'יגו. איצ'יגו מנסה להרים את חרבו, אך טסלה שובר את ידו.
נויטרה מורה לטסלה לסיים את הקרב, ובעוד שטסלה מנחית את המכה הסופית, מופיע קנפאצ'י שעוצר את המכה.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>